Michael Carter jelentkezése a Fix & Drive-ba[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lpk_

Újonc
2019. 06. 24.
3
0
V2 karakter
Michael Carter

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Dominik ~


Életkorod:
~ 16 ~


A játékon belüli szinted:
~ 18 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Igen, adminjail-el. https://imgur.com/W1IJvRe ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen, mindennap használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen. Nem zúg, nem recseg. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Dominiknak hívnak. Október elején töltöm a 17. életévemet. Békéscsabán lakok a családommal. Van 2 kutyánk, bár ez nem egy fontos információ. :D A lényeg, hogy állatbarát vagyok. Szabadidőmben sportolok, gépezek, barátaimmal vagyok a városban.(Nem, nem a tipikus JBL Xtreme-en bömböltetve zenét hallgatós fajta.:D) Nem vagyok az a fajta ember, aki a kezdő játékosokat szidja, ócsárolja. Inkább segíteni szoktam nekik, bármilyen kérdéssel is fordulnak felém. SeeMta-n egy jó ideje játszok, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Az UCP-ben látható adminjailek után tisztáztam mindenkivel a dolgokat. Többet nem fordulnak elő. OOC minősítések kisebb, 1 szavas káromkodások és nem a másik édesanyját szidó szavak. Tanultam a hibáimból. V3-on is játszottam, de nekem a V2-es modolások jobban bejönnek, így visszatértem ide. Egy új életet szeretnék kezdeni a játékban. Új frakcióval, munkával. Ha pozitív tulajdonságokkal kéne magamat jellemezni, akkor azt mondanám magamra, hogy egy barátságos, becsületes, humoros, magabiztos és célratörő személy vagyok, aki ha el szeretne valamit érni az életben akkor azt igyekszik teljesíteni. Természetesen, mint mindenki másban is vannak rossz/negatív tulajdonságaim is. Ha nagyon felbosszantják az agyamat, tudok ironikus, cinikus lenni. Vannak pillanatok amikor akaratos vagyok, de ez ritkán fordul elő. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Michael Carter ~


Anyja, apja neve:
~ Cheryl Lams és John Carter ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ michael.c@seemail.com , 835064 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/mRJwrlg ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs, egyelőre. De ez remélem változni fog. :) ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Nem létezik, olyan munkahely, melyben ne lenne fontos, hogy együtt tudjunk működni és egy csapatként dolgozni a munkatársainkkal. Véleményem szerint. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, elég gyakran. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ https://imgur.com/lBwZXcB ~


Aláírás:

Michael Carter

ZABA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
Zárható /Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.