Michael Brasco jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rodnez

Újonc
Támogató
2019. 07. 26.
34
16
V4 karakter
Michael_Brasco
LV karakter
Armandi_Michael
V2 karakter
Michael_Brasco
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Benjámin-

Hány éves vagy?
- 26 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- 345 játszott perc és LVL 2-

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Itt V4-en még nem voltam frakcióban.-

Voltál-e már adminjailben?
- Nem voltam -

Voltál-e már bannolva?
- Nem voltam -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Jelenlegi mellékállásom az a betegszállítóknál van már több, mint 1,5 éve szeretek az egészségügyben dolgozni, viszont az élet másfelé sodort.

Itt a szerveren szeretném magam kipróbálni a V2-es szerveren voltam már leader helyettes is az OMSZ-nál még nagyon régen.

Úgy gondolom itt is meg tudom állni a helyem. -


Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Sziasztok!
Benjáminnak hívnak 26 éves vagyok, nem olyan rég szereltem le a rendőrségtől karrier váltás miatt.
A rendőrséggel párhuzamosan betegszállító voltam/vagyok is.
2014-ben kezdtem el az RP szervereken játszani még akkor sa:mp kliensen.

Nem olyan rég gondoltam el, hogy megnézem miként sikerült összehozni a V4-et.

Hobbim az a boxolás, aktívan.

Régen elgondolkodtam, hogy esetleg az Országos Mentőszolgálat felé indulok el, viszont az élet más vizek felé sodort, de van némi fogalmam az alapvető dolgokról. -


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- hétköznap kevesebbet, mert most jelenleg pont munkahely váltás közepén állok nemzetközi kamion sofőrré váltam.
De laptop lesz nálam ;) hétvégente több időt tudok lenni. -


Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Egyiket sem használom már nagyon régóta, úgy gondolok hogy az RP tudás többet jelent. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Michael Brasco -

Születési helye, ideje:
- 1998.04.20 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- See Fő utca 122 -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Középfokú és egy mentőápolói szakképesítést szereztem+ alap CLS képzés. -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Michael Brasco vagyok 26 éves.
Az iskolai tanulmányaim után egy vállalkozásba kezdtem, mint futár.
Pár évig tudtam ezt fenntartani, majd visszaesett a megrendelési szám és úgy döntöttem jobb lesz válltani.
Családban több egészségügyi dolgozó van és ennek hatására döntöttem el, hogy elmegyek elvégzem a mentőápolói képzést.

Sikeresen 4,4-es átlaggal sikerült a vizsgán teljesítenem.

Most pedig szeretnék elhelyezkedni ebben a gyönyörű hivatásban. -



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
-
A- átjárható légút
B- légzés
C-keringés
D- áttekintő neurológiai vizsgálat
E- külső sérülések ellenőrzése -


Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
-
Esetkocsi általában 24 órás
KIM 24 órás
Mentőgépkocsi 12 és 24 órás
ROKO
M.I.C.U
Mentőhelikopter
MOK

-


Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
-
1-Physio-Control Lifepak 15 (monitor-defibrillátor egység): Defibrillátor
2- Dräger Oxylog 2000 Plus(respirátor/lélegeztetőgép): Intubált és nem intubált beteghez, több féle lélegeztetési móddal, volumenkontrolláltan.
3- Nyakrögzítő
4- Oxigénpalackok
5-Vákumos végtagrögzítő
6-Gyógyszerek
7-Perfúzor
8-Board
9-Gerincágy
10-Esettáska


Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
-
végig beszélni a beteghez, ezzel tudjuk megnyugtatni és nekünk visszajelzés az állapotáról.

-Lehetőleg a feje alá rakni valamit, kissé felültetni, lényeg, hogy magasabban legyen a szívnél, ezzel csökken a nyomás.

-újjal elszorítani az artériát (nem tenyérrel, és térddel)

-azonnal rohamkocsit hívni, különben esélye sem lesz a túlélésre, akár 5-10 perc alatt beállhat a halál elégtelen vérzéscsillapítás nélkül.
-


Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Mellé térdelek, megszólítom.
Amennyiben nem kapunk reakciót, akkor finoman megfordítjuk hogy meg tudjuk vizsgálni van-e keringése, lélegzik-e.

3 as érzékelés.
Látom,hallom,érzem.

Ha nincs keringése azonnal megkezdem az újraélesztést és ezzel párhuzamban segítséget kérünk. -


Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Ez a legtöbb esetben a STROKE jelei.
Azonnal leültetem, megnyugtatom és értesítem a mentőket. -


Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- A hátára fektetem bele nézek a szájába, amennyiben van mód és lehetőség azonnal szabaddá teszem a légutat, megkezdem az újraélesztést és mentőegységet hívok a segélyhívón keresztül megkezdett újraélesztéshez. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
74
67
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Jossph Guernsey
Tisztelt Michael Brasco!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Nagyon kevés perced van, gyűjts még tapasztalatot a szerveren! Amint elérted az elvárt minimum percet, írj újra egy kidolgozott lapot.))
Üdvözlettel:
Dr. Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.