Michael Brannan Jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lőlő LV

Újonc
2023. 09. 23.
53
7
Budapest
V4 karakter
Steven Brannan
LV karakter
Michael Brannan
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Michael Brannan
Születési hely, dátum:
Las Venturas Hospital / 1989.12.13
Lakcím:
Hero Street 1/B
Telefonszám:
+38-76-266-9589
E-mail cím:
michael.brannan@see-mail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskola
A jogosítvány száma:
342283PW
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.08.07

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Lőrinc
Életkorod:
15
AccountID:
30264
Játszott perc:
20 651 perc
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen,voltam már a Las Venturas Taxi-nál 3 hónapot és voltam az LVMS-nél 2 hetet.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
A Las Venturas Taxi-ból azért, mert szerettem volna valami újat kipróbálni. Az LVMS-ben meg nem éreztem ott jól magam.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Seemta szervereken voltam már több frakcióban, de parkolás felügyeletnél még nem voltam, és nagyon szeretném kipróbálni. Régebb óta nézegetem a frakciót és szeretnék tagja lenni a csapatnak. Illetve tetszik a frakciónak a felépítése, hogy kocsikázgatnom kell és lefoglalni a helytelenül parkoló autókat.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
A tervem, hogy minél nagyobb rangot érjek el a ranglétrán és, hogy sok időt töltsek el ott. Ezek mellet a megszerzett tapasztalatomat, az újoncokkal megszeretném majd osztani és segíteni nekik és kialakítani egy jó, barátságos csapatot.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Nem vagyok jobb a többi jelentkezőnél, a kötelező leadandót mindig teljesíteném, megbízható vagyok és könnyen beilleszkedem egy csapatba.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznap 3-4 óra, Hétvégén 4-5 óra.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Türelmes, segítőkész, mindig vidám, barátságos, megbízható
Negatív: Hamar feltudnak hergelni, sokat káromkodok, nem bírom a negatív kritikát, Sok dolgon szorongók

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Lőrinc vagyok, 15 éves diák. Egy kis faluban élek a Pilisben. Atlétikát sportolok 2 éve és nagyon szeretem. A kedvenc versenyszámaim a távolugrás és a 100 méteres sprint. Versenyen még nem voltam, de a tervem, hogy egyszer eljussak oda. Az egyik hobbym a fotózás és kisfilm készítés. Általában természet fotókat szoktam készíteni, amiket utólag számítógépen átszerkesztem és elmentem saját magamnak emlékbe. A másik hobbym a terepasztal építés, ezt már több mint 5 éve "űzöm", mint hobby. Apukámmal ez egy Apa-Fia program szokott lenni, együtt tervezünk, építünk és kreatívkodunk. Szeretek és tudok is csapatmunkában dolgozni, amire kérnek azt mindig megcsinálom, soha nem hagyok semmit félkész állapotban. Csöndes, de nyitott srác vagyok, akit érdekelnek az autók és szeret kreatívkodni. 4 éve játszom RP szervereken, voltam már több frakcióban is köztük voltam: Taxis,Mentős,Rendőr,Vontatós,Tűzoltó stb.. A Seemta LV szerver jött be nekem a legjobban, tetszik nekem az amerikai stílus, illetve itt tudok jókat rp-zni. :)
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Angel_LV és Doc

Snoopi

🤝Üzlet megkötve🤝
See Game Helpdesk
LV
2020. 04. 03.
153
171
LV karakter
Markus Kaufmann
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Hiányos a minta, de egy próbát megér. Meghallgatásod TS-en fog zajlani, 07.16 (szerda) 19:00-kor, gyülekezés a váróban. Amennyiben nem felel meg az időpont privátban írj rám.

Üdvözlettel,
Markus Kaufmann
Manager
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.