Michael Barboni jelentkezési lapja[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Blond Michael

Újonc
2019. 04. 29.
25
38
V4 karakter
Blond Michael
LV karakter
Michael Blond
V2 karakter
Blond Michael



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Cerak ~



Életkorod:

~ 19 ~



A játékon belüli szinted:

~ 15 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Csak névváltás. https://imgur.com/a/hO1b49d ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Rendbelkezem. Napi rendszerességgel használom is. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ <Szőke Mihály vagyok, Kecskeméten élek és 19 éves vagyok. Tavaly fejeztem be a tanulmányaimat a Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakgimnáziuma es Szakközépiskolájában mint Kőműves.Hobbim a kutyázás, nagyon szeretem a kutyákat és nekem is van egy Skótjuhászom, másik hobbim pedig a számítógépezés. Régebben 6 évig küzdősportoltam valamint 3 évet szertornáztam és eljutottam az Országos Szertorna versenyig is, ott 8. helyet sikeresen elhoztam. Sajnos a szertornát abba kellett hagynom mivel az izületeim nem igazán bírták a kiképzést és már ropog minden mozdulatnál. Még a szüleimmel élek Katonatelepen, ez Kecskemét egyik külvárosa. Tervben van már hogy a barátnőmmel külön költözünk, de még nem jött el ennek az ideje. Kedvenc ételem a Pacal, főtt krumplival és savanyú uborkával. Az MTA világába valahogy 2016 körül léptem be, azóta nem igazán volt kihagyásom. Ez idő alatt nem csak a frakciókat, de még a fejlesztéseket is kitanultam. Ebbe bele tartozik a Modellezés, Handlingelés, Mappolás, Textúrázás, valamint az Editelés. Sokan ismerhetnek az MTA világában Cerak Néven. Köszönöm hogy elolvastad a jelentkezési lapomat! #Cerak> ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Michael Barboni ~



Anyja, apja neve:

~ Anyám neve: Emma Blonde, Apám neve: Michael Blonde ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ nw2onlinefan@gmail.com, 445865 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/QfpSD7R ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Rendkívül fontos minden munkakörben. Azzal hogy együtt dolgozunk sokkal könnyebb lesz a munka és a váratlan megoldásokat is könnyedén tudjuk kezelni. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ https://imgur.com/a/S0obnHs ~




Aláírás:

Michael Barboni
 
  • Tetszik
Reactions: Pink Cellphone

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.