mia.nash .jakee jelentkezése teamspeak moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

patrik1017

Újonc
2020. 07. 18.
23
27
V4 karakter
Adam Cole
LV karakter
Igor Vaszilijev
V2 karakter
Charlotte Nash

x3zePcK.png


IG neved:
- Mia Nash -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Maga a TeamSpeak klienst 4 éve, LV-n pedig 2 napja kb,de az előtt voltam V2 és V3 -as TeamSpeaken. Ott több időket töltöttem el. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Szerencsére még nem voltam, és nem is tervezem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam, V2-n. Kb 1 hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Mivel újra MTA-zok egy nagyobb kihagyás után,ezért átlagosan 4-5 órát. (Elmúlt két napban több mint 12 órát töltöttem el.:D) -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Ha úgy van akkor az adott időt amit fentebb leírtam tudnám teljesíteni. Ha nem is pont azt akkor 3 órát minimum. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Ismerek sok embert a szerveren, szabálybetartó vagyok. Ez által úgy járok el,ahogy az adott szabályzatban le van írva. Ha úgy van tudok minél hamarabb válaszolni privátüzenetben,vagy esetleg TS ügyfélben. RP közben is tudom közben figyelni a TS-t,hogy ha valami gond lenne akkor azonnal tudok cselekedni. Továbbá tiszelet tudó vagyok. Így úgy beszélek mással ahogy ők beszélnek velem. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Jelenleg egyik haverom is TeamSpeak moderátor. Beszélgettük,hogy jó lenne,hogy ha egy szerveren, egy csapatban lennénk megint. Ez által arra a döntésre jutottam,hogy megkellene próbálnom. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első lépésben is megmutatnám,hogy hogyan és miként tudja magát Lenémítani,hogy ha nem szeretné ha a háttérzaja behallatszódna egy ügyben. Továbbá megmutatnám azt is neki,hogy hol tudja beállítani a nyomógombot a TeamSpeaken belül,hogy ha neki az kézre esik.. Továbbá olyan dolgokat mutogatnék meg neki amik alapvetően fontosak lehetnek egy TeamSpeaken.: Szobákba való belépése, esetleg TeamSpeak Chatre való írása. Baráthozzáadása, eltávolítása. Továbbá elmagyaráznám neki,hogy miként és hogyan működik a TeamSpeak. Rangok, azoknak a fontossága. Szobák jelentőssége, azoknak használata. Valamint megmutatnám azt is,hogy hogyan tudja elolvasni a TeamSpeak szabályzatot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Miben tudnék többet hozzátenni? Aktívitásom szerintem megfelelő. Szabályszerűen járnék el minden egyes ügyben. Semmi kivételezést nem tennék Barát és Nem barát között.. Továbbá ezt mind munka és edzés mellett tenném. Valamint imádok és szeretek segíteni a Kezdő felhasználóknak,hogy mit és hogyan találhat meg. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Természetesen van. @MarcYk -át ismerem egyedül,de lehet hogy van olyan is akikkel V2-ön játszottam és jelenleg itt Moderátorok. (Névszerint megismerem őket.) -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha bekerülnék a csapatba akkor a legfőbb célom az,hogy ne tegyek kívételt senki között. TeamSpeaket "háborús" övezetmentes legyen. Továbbá a legfőbb célom az,hogy Moderátor 3-as rangra eljutni, valamint az aktivitásomat megmutatni mindenki számára és a segítőkészségemet is szeretném megmutatni,hogy ha tudok akkor megpróbálok a lehető leggyorsabban segíteni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
-
Vidám -
-
Jó fej. -

Negatív:
- Hamar kitudok robbani kisebb dolgokon is. -
-
Néha sokat és feleslegesen beszélgetek. -
-
Néha-Néha lusta. -

Mennyi idős vagy?:

- 18 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok. Patyának,avagy Jakeenak hívnak, 18. életévemet töltöm jelenleg. Győr-Moson-Sopronban megyében élek jelenleg, Győrben születtem..Alapvetően mint normális emberek délelőtt dolgozom és délután van a legtöbb szabadidőm. Ez által a munka után 3-4 órát tudok aktív lenni,de van az úgy,hogy több is.Alapvetően nem egy kimozdulós srác vagyok, ezért a gép előtt ülök szinte 0-24. Van egy életcélom az nem más mint,hogy szeretnék elkezdeni edzeni.. Kisebb koromban diagnosztizáltak pár betegséget. Vashiányos, pajzsmirigy alul működésem van. Ezeket szeretném megváltoztatni, továbbá az életemen is szeretnék változtatni,hogy ezt a 0-24 -es gépezést csökkentsem és ez alatt egészségesen élni. Alapvetően szeretnék még kimozdulni a szobámból. Így 4 hónapja sikerült leraknom a jogsit és rá 2 hónapra egy saját kocsival rendelkezem. Így 18 évesen elmondhatom,hogy attól,hogy a gép előtt ülök és nem drogozom és alkoholizálok így nem rossz helyre ment az a sok össze gyűjtött pénz. Valamint még azt kifelejtettem,hogy Autógyártóként vizsgáztam,de sajna nem akartam elhelyezkedni a szakmámba.. Nem az én helyem volt a sor mellett 8 órázni és egy gombot nyomkodni.. Ezért úgy döntöttem,hogy lerakom a targonca jogsit így egy cégnél targoncás vagyok jelenleg. Egy remek közösséget köszönhetek, igaz itt is vannak szemétládák és vannak jószívűek is(( Itt a melóhelyre gondolok. :D )). Igazából ennyi. -
 
  • Tetszik
Reactions: Moder és cikmar

Reszelii

Zöldfülű
Támogató
2019. 12. 20.
224
134
V4 karakter
Dreehem_Krasniqi
LV karakter
Lola Wayer
Szia! Szerintem kéne még ezzel várni picit , szokj hozzá az LV TS-hez. Eddig V2N voltál moderátor ,de itt nem biztos hogy minden ugyan az. Azon kívül nem rossz lap. TARTÓZKODOM
 
  • Tetszik
Reactions: patrik1017

patrik1017

Újonc
2020. 07. 18.
23
27
V4 karakter
Adam Cole
LV karakter
Igor Vaszilijev
V2 karakter
Charlotte Nash
Szia! Szerintem kéne még ezzel várni picit , szokj hozzá az LV TS-hez. Eddig V2N voltál moderátor ,de itt nem biztos hogy minden ugyan az. Azon kívül nem rossz lap. TARTÓZKODOM
Alapvetően tisztában vagyok az LV tsel is. Régebben mikor nem játszottam az LVn mint Nem SeeMTA játékosként tevékenykedtem rajta. Szoval mondhatni tisztában vagyok vele. Valamint gép újra rakás volt aztán minden kezdődött elölről . Aztán az lett belőle,hogy elkezdtem az LVt is. Igaz később. Nagy kihagyasom volt MTA-n (( Meló miatt nem tudtam gép előtt ülni stb.)) #srytelo

@MarcYk koszonom szépen barátom a támogatásod. Igyekszem a legjobbat kimutatni magamból. :D //telo
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.07.22. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jöttél el a TS meghallgatásra, elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.