Mia Isabella - jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mia Isabella

Újonc
2019. 09. 22.
12
1
LV karakter
Mia Isabella
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Bence

Hány éves vagy?

14

Hány játszott perced van?

1500 játszott percem, van mivel hogy még csak most kezdtem, a szevrert mert elözö szerveren, voltam egy frakcióban és ott játszotam, folyton ott töltötem minden napjaimat, de már régóta RP-zek!

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

msRoSyj.png


Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

UlJBxvx.png


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

vNJ3QOe.png


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam még.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem volt még, olyan.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Én őszintén, megmondva az RP tapasztalatomra, vagyok büszke a játszott perceimre, illetve amit eddig, összeszedtem pénzemet.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Pontos számot nemtudok mondani de átlagosan hétköznap 5-6.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen mind a kettővel.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Amikor ez a kérdés merül fel akkor az én véleményem az, hogy én nem vagyok se több se kevesebb mint bárki más aki jelentkezik. Alapból amíg nemlátok valakit személyesen addig nem vagyok előítéletes másokkal szemben. Talán feltudnék sorolni pár dolgot ami pozitív velem kapcsolatban. Régóta RP-zek tehát nagy tapasztalatom van benne. Szerintem elég korrekt vagyok mindenkivel TS-en meg úgy alapból is. A szerveren komolyan veszem az RP-t és nem bújok ki semmilyen RP szituáció alól. A városban, szállitani szerintem fontos, hogy jó FPS-em legyen ami szerintem nekem teljesen jó mivel ilyen 45-60 között mozog az FPS számom.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Bence vagyok, egy 14 éves srácc. Kecskeméten élek. Jelenleg szakközépiskolában végzem a 9. osztályt. Ha éppen nem See-zek akkor előszeretettel látogatom a várost. Szeretek edzőtermekbe járni. Próbálok ügyelni az egészséges életmódra. A szerveren kítűzött célom az egy fullos Mercedes flotta és egy ház a luxusnegyedben. Itt a frakcióban most huzamosabb ideig terveztem a tagságomat (komolyabb pozíciót el szeretnék érni). Ezenkívül célom, hogy egy saját szervert futtassak egyedi moddokkal és scriptekkel. Ezenkívül sok időt töltök a barátnőmmel. Nem gondolom magamat nagy Gameresnek, hiszen szinte csak SeeMTA-val, és egyéb más szervereken játszok (ez az egyetlen játék, ami felkeltette az érdeklődésemet valamiért). Szívesen járok horgászni (rekordom egy 10 kg-os tükrös ponty). Természetesen édesanyámmal élek még. Sok spanom van a városba, akikkel előszeretettel csapom el az időt. Haverokkal elszotkam, menni a kocsméba, ahol édesapukám, dolgozik és néha meg szoktunk, inni egy üditöt, illetve beszélgetünk!





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Mia Isabella

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas 1998.03.05

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Susan Loretta

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen minden érvényes!

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mert szeretek vezetni és szeretem a kocsikat. Úgy gondolom képes lennék teljesíteni az elvárásokat és könnyen be tudok illeszkedni bárhova. Elég elkötelezett vagyok eziránt a munka iránt. Szeretném magamat kipróbálni ebben a szakmában ugyanis semmi ilyen hasonló munkám nem volt még. Könnyen megértetem magam az emberekkel és elfogadó vagyok

Miért pont önt vegyük fel?

Gyorsan tanulok, próbálok nem sokszor hibázok, és nem fordulok ellenük, és úgy csinálok mindent ahogyan azt kérik.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Az én véleményem, a csapatmunkáról csak annyi, hogy egy fontos de nagyon fontos, dolog, csapatban mindent hamarább és ügyesseben meglehet oldani. Egyedül kevésbé. Remélem ez így is lesz a mi csapatunkba is!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen!

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen!

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt vezetőségi kar! Egy plakáton láttam meg a város központjában, hogy tagfelvételt hírdetnek a személyszállítási pozícióba. Jelen pillanat Joe pizzériájában dolgozom ételfutárként. A barátommal szeretnénk venni egy házat a város közepén, ezért a sarkamra álltam és úgy döntöttem, hogy benyújtom a jelentkezési kérelmemet a Las Venturasi taxi társasság központba jobb fizetés érdekében is. A jelenlegi munkámat kissé már unalmasnak, monotonnak találom ezért is szeretnék úgymond tovább lépni. Eddig sok munkakörben megfordultam, de panasz nem nagyon adódott. Általában én voltam az, aki mindig pontos volt és helyesen végezte a dolgát. Nálam a vezetés az egy nagyon életbevágó dolog, hiszen édesapám tanítgatott vezetni 6-8 éves koromban úgy, hoyg az ölében ültem) Törekszem egészséges életmódot folytatni. Kifejezetten a küzdősportok felé orientálódok (jelenleg az ökölvívás sportágat űzöm). Talpraesettnek gondolom magamat. Nem tántorodok meg a nehezebb feladatoktól. Ezenkívül megbízhatónak, alázatosnak és szorgalmasnak gondolom magamat. Mióta megvan a jogosítványom, azóta csak egyszer történt baleset, de nem az én hibám volt. Egy félrészeg söfőr frontálisan belémhajtott 40 km/h-val (hála istennek nem történt semmi komolyabb baj). Az okmányokat nézve 14 évesen letettem az "AM" kategóriás jogosítványt (ami általában 50 köbcentis járművekre jogosított fel). 19 évesen pedig letettem a "B" kategóriás jogosítványt. Izgultan várom a vezetőség elbírálását a jelentkezésem felé. Bízom abban, hogy elnyeri tetszésüket a jelentkezési lapom

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Mia Isabella a nevem. A Las Venturas-i kórházban születtem 1998 Február 10.-én. Édesapám 14 éves koromban autóbalesetben meghalt, így egyedül nevelkedtem anyámmal és a nővéreimmel. Középiskolás koromban kissé "elkallódtam" mivel az osztálytársaimmal egy bandát alkottunk. Többszöris előfordult, hogy utcai verekedésekbe keveredtünk. Kiskorom óta érdekelnek a járművek és a vezetés. Ahogy említettem 19 éves koromban letettem a "B" kategóriás jogosítványt. Jelenleg Joe pizzériájában dolgozok ételfutár pozícióban. Ezenkívül megfordultam még a Postán-ál is, ahol Szállitónak tevékenykedtem. Ez a munkahely nem igazán tetszett, ezért hamar ott is hagytam. 2 éves vagyok a pizzériában de előtte előfordult, hogy két vagy három műszakban is dolgoztam. Az ételfutárosdit kissé már unalmasnak és megalázónak tartom. A barátommal élek együtt a Las Venturasi hotelben 8.-as házszám alatt. Ha jobbak lesznek az anyagiak, akkor tervbe jöhet egy baba is. Érettségivel, felsőfokú Angol és Német nyelvvizsgával rendelkezem de társalgási szintem beszélem a roma nyelveket is (példaul: kolompár). A hírdetést egy plakáton láttam meg a város szívében, amikor éppen pizzát szállítottam az AKK-felé. A társaságon belül remélem, majd jól kijövök a leendő munkatársaimmal


Aláírás: Mia Isabella

Kelt.: 2019.09.23
 
Utoljára szerkesztve:

Mia Isabella

Újonc
2019. 09. 22.
12
1
LV karakter
Mia Isabella
Üdv! Már is javítottam utána, láttam hogy mit is írtam. :ROFLMAO:

warning.png
Moderátori hozzászólás

Figyelmeztetést kaptál! A közvetlenül előtted lévő hozzászólást tilos idézni! + Az iromány szerkesztésre került!
By: Owl
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Mia Isabella

Újonc
2019. 09. 22.
12
1
LV karakter
Mia Isabella
Köszönöm szépen!

warning.png
Moderátori hozzászólás

Figyelmeztetést kaptál! A közvetlenül előtted lévő hozzászólást tilos idézni! + Az iromány szerkesztésre került!
By: Owl
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük, jó lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.