Mia Holzhandwerker jelentkezése a See Game Helpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BigWuki

Újonc
2021. 07. 13.
23
56
24
V2 karakter
Leyni Minerva


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Józsi vagyok, 21 éves. Egy pozitív és optimista fiatalembernek tartom magamat, aki szeret másoknak segíteni abban amiben csak tudok. 2018-ban végeztem a sulival húsipari-termékgyártó szakmával (hentes). Suli után egyből elmentem dolgozni, több mint három éve dolgozok a cégnél ami az első munkahelyem is egyben. Szabadidőmben számítógépezni és a családommal/barátaimmal szeretem tölteni az időmet, illetve a szerveren lógni.

Mióta játszol a szerveren?

Kilenc hónapja játszom rendszeresen a szerveren.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Rengeteg rp tapasztalat és sok barát szerzése.
2021-ben az év "legjobb" illegális frakciója a Yakuza tagja lehettem.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Yakuzában voltam négy hónapig, illegális frakciók közül.
Jelenleg NNI-ben tevékenykedem, legális frakciók közül.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Igen, jópárszor voltam már.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretek másoknak/másokon segíteni, főleg ha nem értenek valamit vagy segítségre van szükségük.
Szeretnék egy remek csapathoz tartozni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Úgy gondolom, hogy megfelelően tudnám végezni a feladataimat, ezzel is segíteni az adminisztrátoroknak és a játékosoknak.
Szeretném kipróbálni magamat ebben is.
Mennyi időt töltesz a szerveren?

Átlagban napi 4-5 órát.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?

OOC szólok neki, hogy fejezze be a szabálytalankodást, ha nem hallgatna rám akkor szólnák egy adminisztrátornak.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?

Rájukszólnák, hogy fejezzék be, ha nem hallgatnának rám akkor egy adminisztrátorhoz fordulnák ezügyben.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?

Szólnák egy adminisztrátornak ezügyben vagy mondanám neki, hogy keressen fel egy adminisztrátort.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?

Jelentem adminchat-en, a szabálysértő hírdetést.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?

Szólok neki, hogy írjon részletesebb rp-t az ütközésre, ha nem hajlandó akkor egy adminisztrátorhoz fordulok.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?

Nem fogadnám el, mivel vagyon átruházásnak számít, ami szabályellenes.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?

Megkérdezném helperchat-en a többiektől. A választ megkapva, leírnám a játékosnak.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?

Közölném vele, hogy szabálysértő pm-ben kéregetni, viszont ha segítségre van szüksége, elmagyaraznám neki, hogy milyen munkákat tud vállalni (Ha esetleg van event, akkor azt is közölném vele.)

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?

Az RP szituációtol függ, ha nem olyan rp van amihez mindenképp fontos a jelenlétem akkor megyek segíteni.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

1. Városháza- Itt lehet igényeli/megújítani személyi igazolványt, jogosítványt, forgalmit és horgászengedélyt, illetve a másik épületben munkát vállalni.
2. Autósiskola- Itt lehet letenni a KRESZ illetve a forgalmi vizsgát a jogosítvány megszerzéséhez.
3. Pláza- Minden alapvető dolog megtalálható benne, ruhabolt, ételárusok, elektronikai cikkek, horgászbolt.
4. Korház- Ha megsérül az ember, itt ellátják sérüléseit, illetve halál után ide spawnol.
5. Szerelőtelepek- Itt lehet megszereltetni az autót és műszakit is szerezni.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat:
Remek elfoglaltság mivel, remek rp szituációkba csöppenhet bele az ember, illetve pénzt is lehet vele keresni.
Első dolgunk, hogy beszerezzük a hozzá szükséged dolgokat: damil, bot, úszó, horog, bottartó, ha ezek megvannak akkor már csak össze kell szerelni.
Továbbá szükségünk lesz némi csalira ( többféle csali közül tudunk választani, mindegyik más-más halfajtára használatos).
Érdemes beszereznünk egy horgászkönyvet is, amiben minden le van írva részletesen a horgászásról, illetve ajánlott beszerezni egy horgászengedélyt is, amit városházán lehet igényelni. Amint megszereztük a szükséges dolgokat, már csak annyi a dolgunk, hogy keresünk egy tetszőleges helyet a horgászáshoz, például: Palomino Creek-nél lévő tó.
Elmegyünk a helyszínre, letesszük a bottartónkat a földre, kezünkbe vesszük a horgászbotot és indulhat is a horgászat.
Mikor kapásunk van akkor a bottartón lévő horgászbot csipogni, illetve sípolni fog, innen tudhatjuk, hogy kapásunk van.
Sípolást követően kezünkbe vesszük a horgászbotot és elkezdjük kifogni a halat ( ezt egy ügyességi játék fog kisérni).
Amikor meguntuk a horgászatot vagy csak szeretnénk leadni a halakat, akkor elmegyünk Angel pine-ba az öreg halászhoz, aki pénzt fog adni a halakért cserébe.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kamionos munka:
Városházán el kell vállalni a kamionos munkát (jogosítvány ajánlott), ezútán BlueBerry-be kell menni, ahol felvesszük a kamionunkat.
Miután felvettük a kamiont, kiválasztunk egy tetszőleges céget például GLS.
Elmegyünk a kiválsztott céghez, ott a műszakvezetőnel elfogadjuk az egyik szállítást (több lehetőség közül lehet választani, mindegyik más mennyiségű XP-t és pénzt ad).
Amint elvállaltuk az egyik fuvart kapunk egy fuvarlevelet, amin fel van tüntetve minden információ a szállításról.
Ezután a térképen jelzett piros raklap jelhez kell menni.
Miután megérkeztünk, egy fehér téglalap jelzésbe kell állnunk a póttal, ha ez is megvan akkor már csak a műszakvezetőnek kell átadni a fuvarlevelet (bódéban található) és meg is kapjuk a jutalmunkat érte.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm:
A térképen sok farm helyezkedik el, ezek közül bármelyiket választhatjuk tetszés szerint.
Érdemes elsősorban beszerezni egy kannát és akár a magvakat is (piac ikon a térképen, itt lehet ezeket vásárolni).
A farm kaukciója 3 millió forint, a heti bérlése 1,5 millió forint ( ha egy héten belül lemondod a farmor, akkor a kaukciót visszakapod)
40 földdarab helyezkedik el a farmon belül, ezekbe tetszőleges bármit ültethet az ember.
A farmon belül található ásó, kapa és láda is. Elsősorban a kapával kell felkapálni a földet, azután az ásó segítségével fogunk tudni kis lyukakat ásni a magok elvetésének helyére, ha ez is megvan akkor elkezdhetjük vetni is a tetszőleges magokat, miután kész van, már csak az a dolgunk, hogy megöntözzük az elültetett magokat.
Az öntözéshez a kannára lesz szükségünk, a kannát a kint lévő csapoknál tudjuk megtölteni ( érdemes naponta kétszer locsolni a növényeket).
1-2 nap mire megnölnek a növények a farmon, ezután annyi a dolgunk, hogy betakarítást végezzünk.
A betakarított növényeket a piacon tudjuk eladni különböző kereskedőknek, itt egy ügyességi játékkal fogunk találkozni ami meghatározza, hogy mennyit is fognak adni a terményeinkért.​


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen. [ https://imgur.com/5wITJE2 ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem. [ https://imgur.com/3XS5XHQ ]

 
Utoljára szerkesztve:

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
Szia át olvastam a lapodat és szerintem egész jó lap lett, sok sikert.
TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: BigWuki

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szia! Átolvastam én is lapodat és szerintem javítsd ki a linkeket. Egyébként egész jó lap lett, támogatom a bekerülésed!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és BigWuki

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia Józsi,

sajnos a lapod most elutasításra kerül, az elmúlt 6 hónap / 1 évben szerzett jailjeid tartalma és súlyossága miatt.
Ezek ellenére, ha a következő pár hónapban is (januártól tekintve) sikerül tiszta UCP-vel rendelkezz,
akkor a következő alkalommal újra megpróbálhatod.
 
  • Tetszik
  • Szomorú
Reactions: milcsu és BigWuki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.