Mia Goldberg, Jack Mikaelson --> Sina Paiman [Ethan]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benci77

Barangoló
2019. 01. 11.
135
22
V4 karakter
Jack Mikaelson
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Mia Goldberg, Jack Mikaelson

Panaszra tett személy InGame neve:
Sina Paiman

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Hívásra mentünk ki ahol, ellátta a mentős Sina-t mivel animba volt, és amint sikeres volt az ellátás előrántott egy fegyvert majd elkezdet darálni. Szerintem ez valahogy így nem volt korrekt és helytálló. Nyitottam reportot de mire Ethan a helyszínre érkezett a srác kilépett. Ethan javasolta a PK-t így élünk ezzel a lehetőséggel.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
[2024-09-14 16:19:54] [Output] : *** Erhan Ertugrul sikeresen ellátta Sina Paiman sérülését.

Megjegyzés:
nincs
 

balazs331

Újonc
2024. 07. 14.
2
14
V4 karakter
sina paiman
hali, én vagyok sina. azt állítod a panaszkönyvben, hogy 'amint sikeres volt az ellátás, előrántott egy fegyvert majd elkezdett darálni', csak ez nem teljesen igaz. akkor rántottam fegyvert, mikor át akartak nézni engem ami az ellátásom után történt percekkel, egyáltalán nem egyből. animba egy verekedés során kerültem, ahol engem egy csokor virággal vertek meg. nem hinném, hogy ha egy csokor rózsával valaki megver téged akkor olyan sérüléseket szenvednél, hogy az meggátolja azt, hogy a pisztolyodat tudd használni.
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
640
820
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Csao, ellátás után ez egyáltalán nem volt reális cselekedet a részedről.
Lényegtelen, hogy mi miatt voltál animban, nem fogsz felállni, és lövödözésbe kezdeni.
Erre a mutatványodra 200 perc adminjailt fogsz kapni, NonRP indokkal.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.