Mi történt a BMS-sel?

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
413
1 879
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ami a címben is van. Akárhányszor megyek oda, legjobb esetben van 2 szerelő, de az nagyon ritka. Leginkább mindig 1 van, már ha van persze, mert rengetegszer előfordul, hogy teljesen üres az egész telep.

Korábban voltak olyanok is, amikor a sorompónál álltak 10-en kocsikra várva, most meg sehol senki.


Ha kapok választ erre a kérdésre, azt megköszönném, mert már egy ideje zavaró ez számomra és foglalkoztat a dolog, hiszen tudtommal egy frakcióban elvárt a napi aktivitás, tehát fent kéne lenniük a tagoknak, mégsincs sehol senki. Lehetőleg frakcióban lévő személytől várnám a választ, nem egy olyan személytől, akinek semmi köze az egészhez. Köszönöm!
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 245
2 129
V4 karakter
Joseph Chambley
nem fizet eleget a cég én ugy halotam
Szerintem ennél sokkal egyszerűbb a válasz, a játékosbázis a bányák miatt áttelepült SF és környékére, és senki nem akar átutazni a map másik oldalára, így kisebb forgalomhoz nem vesznek fel sok szerelőt.
 
  • Tetszik
Reactions: Boboss és Lac

Rey

relentless
2020. 03. 16.
451
1 666
V4 karakter
Richard Reyes
Biztosan rásegített a bányászat bejövetele, de előtte is már elég gyenge volt a BMS.
A legvalószínűbb oka ennek az, hogy V4 óta kétszer annyi szerelőtelep van, mint előtte illetve a BMS pont olyan tökéletlen, félreeső helyre lett átköltöztetve, mint amilyen tökéletes helyen volt V3-ban.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
413
1 879
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Értem amit írtok, de ugye napi szinten sok játékos van fent a szerveren, ebből adódik, hogy szinte mindenhol vannak emberek. Azt is értem, hogy sokan SF-ben vannak, viszont azért LS-ben is maradtak játékosok, én pl. BMS-hez közel lakok. Egyébként nekem olyan hozzáállásom van a telepekhez, hogy sokszor bányáktól is inkább a BMS-t megyek el megnézni, mert tudtommal az a legolcsóbb, így az lett az állandó választásom. Szerintem ugyanúgy lehetne forgalma a BMS-nek is, de így sajnos nem lesz, mint ami ma is volt, hogy 4-en álltunk a sorba, szerelő meg nem volt. Nyilván így inkább mind a 4-en átmegyünk máshova. Bár nem látok bele, de szerintem rossz döntés lenne tönkretenni azt a frakciót ilyen lépésekkel. Meg el lehetne törölni a kötelező napi aktivitást is és akkor lehetséges, hogy nem 5 ember jelentkezne BMS-be, hanem 25(most csak mondtam egy random számot). Minél több ember van, annál nagyobb eséllyel elérhetőek. Én is szívesen jelentkeznék a BMS-be, érdekelne a szerelés, de így nem tudok, hogy köteleznek a napi játékhoz. El is menne tőle a kedvem már a 2. napon.
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
218
1 189
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
Ez a probléma nem csak a BMS-nél áll fent, hanem az összes legális frakciónál, legyen az V4 vagy LV. A leaderek elvárják azt, hogy napi szinten "robotolj", RP-zz, kötelező duty idővel, egy hónapos kötelező frakcióban való jelenléttel. A felfogás alapvetően rossz, mert lehet, hogy kívülről szemlélve a frakció jó, viszont bekerülsz, és nem tetszik, így kilépnél, viszont akkor meg vár rád öt óra adminjail azért, mert nem jött be az, amit csinálni kellett.

Nyilván, a frakció és szerver szabályzatában is benne van, erre külön felhívják a figyelmed, viszont nem jó ez a megközelítés. Az emberek azért akarnak játszani, hogy kikapcsolódjanak, nem azért, hogy hazaérnek 8 óra munkából, és eltöltsenek több órát kötelező duty idővel csak azért, mert ez az elvárt.

Igazából ahhoz, hogy változás legyen, vagy neked kell változnod (legyen rendesen szabadidőd), vagy a leadereknek kell változnia, hogy adjanak lehetőséget arra, hogy ki is tudd magad próbálni - erre lehetne jó a nyílt nap lehetősége, viszont ezzel ha jól tudom, nem nagyon él egy frakció sem, se V4-en, se LV-n.

Az meg, hogy miért üres a BMS, valószínű, hogy spirálba került: nem mennek az emberek, ezért nem kellenek az emberek sem, mert nincs bevétel, viszont így nem lesz bevétel, mert nincsenek emberek. Oda-vissza megy a játék. Erre igazából csak egy, vagy két ember tudna konkrét választ adni: a frakció leaderei.

Akik viszont, ha ez a helyzet áll fent, nem fogják elismerni, mert akkor az egyenlő azzal, hogy azt ismerik el, hogy csődöt mondtak.

Viszont számon kérni őket nem a játékosok feladata, a nap végén közös a célunk, mégpedig az, hogy a szerveren játsszunk. Ha nincs szerelő a BMS-nél, akkor más, konkurens szerelőcéghez kell menni, és reménykedni abban, hogy hamarosan lesz újra élet a BMS-nél, hiszen valóban kár lenne érte, mivel az egyik legrégebb óta működő frakció a főszerveren.
 

Crusher

Boxter Mechanic Shop - Főleader
Támogató
2019. 01. 09.
1 530
564
V4 karakter
Crusher F Brasco
LV karakter
Crusher F Brasco
Szia a válasz szuper egyszerű, TGF-van, mivel rengetegen “szabin vannak” hisz beindult a nyaralási szezon. ;) De ezt láthattad govolásokban és a fórumunkon is hogy embert keresünk. ;)

Legyen szép napod.