Metyu kis ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Metyu

Ötleted:
Sziasztok,Nos arra gondoltam hogy egy új munka és jöhetne esetleg, szerintem például a vidéki buszsőfor, mert szerintem Blubbery,Palomine stb..stb.. az ilyen kisebb faluk nincsen élet és szerintem egy kis életet adna a szevernek hogy nem csak Los Santos és San Fierroba kellene egész nap járkálni mert szerintem egy idő után unalmas az egész és így szerintem ki lenne használva a kisebb faluk és legalább lenne ott is élet.

Megjegyzés:
Sziasztok,kérlek szép kerek indokba írjátok le mi a gond az ötletel,mert szerintem így sokkal jobban meg lehet beszélni mi a gond és mi a jó az ötletben,köszönöm :)
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Jóp hangzik. Támogatom. Illetve egy olyan extra is eszembe jutott, hogy a buszsofőröknek mindíg más utat generáljon a rendszer. Itt most nem gondolok nagy dolgokra. Kb3-4 féle útvonal.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Igen, ez jobb lenne annyit hozzátennék, hogy pont beírtad azokat a helyeket ahol nekünk tüzünk van OKF-eseknek, és mondjuk elég rossz lenne nekünk meg zavaró hogy ha belehajtanának a playerek, mert, nem tudják miaz.. Jöhetne befele, kicsit több munkánk lehetne nekünk is:love:
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik és Joshua

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Jó lenne a vidéki változat,hiszen a többi See szerveren is bent van.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik és Joshua

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
291
190
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
Maga az az ötlet hogy vidékre tegyünk valamiféle munkát ,hogy fellendüljön paloba meg itt ott az élet az tényleg teljesen korrekt .Viszont ennél sablonosabb és unalmasabb dolgot mint hogy buszozás elképzelni sem tudtam volna .Valami egyedi és megvalósítható ötletet kellene kitalálni és akkor támogatnám nagyon szívesen még akár segítenék is ahol tudokkkk .
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
nos én nem azt mondtam hogy éppen Busz legyen ha nem egy alapnak gondoltam azaz hogy el tudjanak induloni a Fejlesztők/Fejlesztő.
 

Greco

Újonc
2019. 01. 31.
38
6
LV karakter
Peter Reinz
V2 karakter
Greco Salvatore
Üdv. Lehetne akár valami háztartási gépszerelő, aki kapja a címeket, hogy hova kell menni szerelni. Mint pl: LV-n a postás ahogy kapja a címeket.
Így akár kaphat vidéken is melót. Minden szerelés után jönne egy új cím, ebből akár RP-t is lehetne kihozni, én látok benne fantáziát, bár sokan nem az RP-miatt vennék fel a melót. Én ezt saját autóval képzelem el, mert ha munkakocsit kapnának az azért nem volna jó, mert ahogy elnézem, a szolgálati járműveket nem sajnálják összetörni.
 
  • Tetszik
Reactions: szebi0102

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
Jó ötlet lenne hisz akkor vidéken is lenne kis élet.Támogatom
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Igen, már a buszozás tényleg uncsi, tuti van ötlet valami más munkára :)
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Valami új és jól fizető munka jöhetne, amit csinálnak és szeretnek is a játékosok az a Benzinszállító,Bányász, ez már a haladó kategória. a kezdők elvannak a Kukás,Buszos melóval is, persze most megemelték a Fémfeldolgozót is de azt nem kedvelik annyira, szóba hoznám még a Csomagszállítót hát sajnos ezt a munkát már igen kevesen csinálják, mert nem éri meg, olyan munkát kéne berakni amit szeretnének is a játékosok és jól is fizet. A favágó se lenne rossz de kevés a fizu, akár azt se tartanám rossz ötletnek ha nem kicserélnék a munkákat hanem megemelnék a fizetést, szerintem ez a fejlesztők dolgát is megkönnyítené és még a játékosoknak is egy jó bónusz lenne.
 

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
fasza ötlet, már uncsi a kőfejtő
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Az ötlet írója egy meleg, de az ötlet elfogadható.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.