Mesil Tolr jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rigo

Újonc
2022. 11. 10.
5
8
V4 karakter
Mesil Tolr
LV karakter
Meril Tolr
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Ferenc<
~ Hány éves vagy? ~
>18<
~ Account ID-d? ~
>229702<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>4 111 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Helyzetfüggő, napszakokra nem feltétlen tudnám felbontani. Egyes helyzetekben este, más esetnél délelőtt. Ez attól függ, hogy mikor dolgozom.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Megint csak a munkám a mérvadó, de ha egy időszakaszt kéne kijelölnöm, akkor azt mondanám 3-4 óra. Főként este.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
>https://prnt.sc/KK55uYlSnciC<
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Ezen szerveren nem voltam frakció tagja.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, rendelkezem.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sziasztok! Ferenc-nek hívnak, 18 éves vagyok. Jelenleg most érettségiztem, de technikumban vagyok, amely azt jelenti, hogy hátra van még egy tanévem, amely csak a szakma. (Illetve töltelék tantárgyak, angol, stb...) Ha már techinum, a szakmám, ha majd "nagy leszek", hálózat építő/kialakító (Rendszergazda). Ennél a szakmánál iszonyat fontos a csapatmunka, a feladatmegosztások helyes kialakítása, hiszen kettő, maximum hármas csoportokat alakítunk, ebből eredően tudnék, és tudok is egy csapatban/közösségben tevékenykedni.
No, de ennyit a sulis dolgokból, ideje egy más téma cincálása. A sport szerves része az életemnek, 2021 novemberében megismerkedtem a "gyúrós- vasemelgetős" sporttal, azaz a testépítéssel. Ezt aktívan csinálom, és imádom. Korábban fociztam, de azt nem éreztem magaménak, vagy béna voltam, vagy nem tudott igazán hozzám nőni. :unsure:
Jöjjön a melódia. Gyorsétteremben dolgozom, körülbelül két éve, noha nem egy egyszerű munkavégzés, mégis rengeteg élménnyel gazdagodtam. Embereket ismertem meg, a kommunikációs készségem jelentősen javult a vendégek révén (IS), illetve megtanultam, hogyan is kell kezelni a nehéz, stresszes élethelyzeteket. Ezen kívül futárkodom, Wolt, bár ezt értelemszerűen akkor csinálom, mikor vezetni szeretnék, illetve 10-15-20 perceket várni vágyom, hogy megkapjam a kajcsit az étteremlánctól. o_O
Lakhelyem Dunakeszi, imádom- szeretem, a Duna melletti kis éttermek, fagyizók, játszóterek baromi hangulatossá varázsolják a helységet, este nem tanácsos egy folyó melletti kis túrázás, hiszen kettőt lépsz, és máris harminc szúnyog muzsikál a füledben.:mad: <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Mesil Tolr<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos Medical Hospital, 2002. 04. 22<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Maszekolás itt- ott. Fűnyírás, favágás, rakodás, napestig sorolhatnám. Családtagok, kik rám bízták autóikat, olajcserét, féklámpát, váltót, generátorokat cseréltem számukra, probléma mentesen. <

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szakmám lehetővé teszi a gyorsabb beilleszkedést, lényegében autószerelő végzettségem van. Személyiségem lehetővé teszi a gyors tanulást, hisz furdal a tudásvágy, s az önfejlesztés. Garantált a precíz munkavégzés. <

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen, elfogadom, illetve rendelkezem az összeggel. <

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Mesil Tolr vagyok, 22 éves. Fiatal korom ne tévesszen meg senkit. Noha nagyvárosban születtem, az igazi otthonom mégis csak a vidék, Gyerekkorom első tíz éve nagyszerűen telt.

Édesapám, akárcsak én rajongott a járművek iránt, nagy becsben tartotta '87-es Ford Mustang-ját, pöpec kis verda volt. Minden apró kis részletre figyelt, javította, tisztogatta, fejlesztette.

Ezen évek alatt kitanultam minden tudást, amely egy autószereléshez kell, legalábbis ezt hittem. Akkor estem igazán a nagyvízbe, mikor is 15 évesen megkezdtem a gimnáziumot ebben a szakmában. Az elején minden móka, s vidámság volt. Aztán jött a munka nehezebbik része.. A szerelés "sötétebb" oldala. Rengeteg tanulmány várt rám, nem volt elég tudás csupán egy olajcseréhez, rengeteg elektronikai áramköröket kellett átvenni, ez mire való- az mit csinál, a munka mocskosabbik részéről még csak nem is beszélnék. Dehát, mint minden mást, ezt is megtanulja az ember. Egy kis idő után már nem volt gusztustalan leengedni az az olajat, nem tellett már annyi időbe egy generátor csere, nem okozott problémát, ha egy gyertya kiégett, s hamar pótolni kellett. Az ember a hibáiból tanul, s az apám ezt belevéste annak a kis konok kisfiú eszébe. Teltek- múltak az évek, elérkezett a nagy megmérettetés, be kellett mutassam a megszerzett tudásomat, melyet sikeres vizsgával zártam.

Azon időmet amit nem szereléssel- bütyköléssel töltök, azt küzdősportba fektetem. Ezt három éve végzem aktívan, s minden egyes percét imádom, a bevert orromat eltekintve.

Családom a legfontosabb dolog az életemben. Feleségem két gyönyörű gyermeknek adott életet két évvel ezelőtt, egypetéjű ikrek, Laura, és Norman. Az ő védelmük érdekében kezdtem el sportolni, mint mondtam, és hát hozzám nőtt.

Céljaimat tekintve szeretnék egy Multi cégben elhelyezkedni, amely a szerelésre szakosodik. Ha ez netán nem jönne össze, vállalkozásba kezdenék, értelemszerűen ebben elhelyezkedve. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Durván másfél órát.<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.09. (Kedd) 16:30
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
  • Tetszik
Reactions: Sgergo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.