Mercedes W220

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
474
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Az autó végsebessége és gyorsulása mondhatni tökéletes, viszont a tapadásán szerintem lehetne javítani. Bármilyen sebességnél képes magát eldobni és össze vissza csúszkálni. Venom gumival és extra széles kerékkel is csúszkál össze vissza. Egy passathoz hasonló tapadást szivesen látnék az autóhoz.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
625
2 530
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szerintem a fő probléma az indokolatlanul erőteljes irányváltás kormányzáskor. Városban nem annyira feltűnő, de autópályán 180 km/h felett kifejezetten nehéz kezelni. Úgy gondolom, ez ekkora sebességnél egyáltalán nem indokolt, még az alacsonyabb kategóriájú járművek is megőrzik ilyen tempó mellett a stabilitásukat.
 

Paszuly

Újonc
Támogató
2023. 08. 10.
49
7
22
V4 karakter
Blaise Montmorency
Pont emiatt adtam el az enyémet.
Valóban csúszkálós egy gépsárkány, azonnal vissza is venném ha az adott probléma nem lenne.
TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: sabbadini

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
474
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Az e500 nem fog visszakerülni az már szent, hiszen ott a másik merci mod ami a régit idézi, viszont ezzel a csúszóssággal tényleg lehetne valamit kezdeni. Anno nagyon jó gépek voltak az e500-ak. Most meg össze vissza mászkál az úton ha nyomod neki. Ugyanakkor pl a passat ami 220 at megy, végsebességnél is úgy tapad hogy nem lehet kimozdítani csak ha nagyon akarjuk.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Szerintem egy rusnya autó,jöjjön vissza az e500!!
Vegyél 190E-t.
Én örülök, hogy kikerült az E500. Mindig is tetszett ez a fajta formavilág, csak az volt vele a bajom, hogy kezdő autónak számított. Most így a 190E-vel megkapom a formavilágot ami tetszik és mellette nem áll minden sarkon három darab belőle.
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
556
549
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
Nem mindenki teheti meg, hogy 190e-t vegyen. 2014 óta játszok, az rpt részesítettem előnyben, nem a kereskedést. A 190e az egyetlen autó 9 év alatt ami miatt elkezdtem kicsit kereskedni, hogy egyszer majd megveszem.
 

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
474
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Nem tudom miért ment el a téma egy modcsere fele. Én a handling javítását próbáltam feldobni témaként, de már látom felekezeti viták folynak a modcsere miatt :D
 

Ubul

Újonc
2020. 12. 10.
17
2
Miskolc
V4 karakter
Garrett Tielemans
Tényleg nagyon rossz a tapadása, az enyém ráadásul még összkerekeken is hajt, de ugyanúgy eldobja magát. Bár, én személyszerint egy nagyon aprányit húznék a gyorsulásán is és a végsebességén is, de tényleg csak egy aprányit.
 

ProGamerazigazi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
120
V4 karakter
🇯🇲 Michael J Johnson
A v4 bekerülésével a w220 egy nagyon megosztó autó lett, 50-50 hogy éppen kinek tetszik és kinek nem. Azonban a város életében szerintem nem hagyott mély nyomot, sem a kinézete sem az IRL megítélése és a handlingje miatt sem. Sajnálattal látom, hogy tele van a 80%-a matricázva baromságokkal. Inkább ront a városképen az autó, mint használ. (Roma/ fake taxi / egyéb szerintem tökre nonrps hülyeségekkel.)

De tudom ez a topic a handlingről szól. Szívesen látnék egy másik autót, jól meggondolva a helyére, természetesen egy elfogadható handlinggel.