Mercedes g65 sebesség!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Rodrigez Vico Javier >

Ötleted:
< Mercedes g65 végsebessége szerintem kicsi kevés még a raptorhoz is nézve, 246 a max sebessége szerintem fel lehetne venni 262-re kb. >


Megjegyzés:
< Véleményeteket kérlek irjátok le kíváncsi vagyok! :D >
 

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Hali! valóban kevés az autóhoz képest! Véleményem szerint elérhetné a 280-as végsebességet is se sok,se nem kevés az autóhoz mérten.
 
  • Tetszik
Reactions: Tata

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Kétségtelenül nem a végsebességért keresett, valamivel feljebb lehetne vinni. 240-260 között.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Tata és Kalmi

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró :) IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
Nem támogatom
 

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró :) IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
Nem támogatom
Hát a lada 270+-al megy ha jól tudom ha már "IRL"-t nézük a motor rég ki lenne szökve.... :) :) ja meg a venomos biciklió ha jól tudom 100 körül megy... :

bodo válasza:
12.) A fórum semmilyen területén nem használhatsz egy postban 3-nál több hangulatjelet! (Szöveg hossza felülírhatja ezt!)
Büntetés: 25 büntetőpont + iromány szerkesztése.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Senki nem mondta, hogy reálisak a handlingek a szerveren. Főleg nem a Lada. De ne akard még rosszabbá tenni a helyzetet. Nem erre való egy G65, ennyi az egész.
EDIT: Nagyon ügyesen sorolgatod a nonrp-s járművek handlingjét. Mellesleg a gyári megy annyival.
 

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Senki nem mondta, hogy reálisak a handlingek a szerveren. Főleg nem a Lada. De ne akard még rosszabbá tenni a helyzetet. Nem erre való egy G65, ennyi az egész.
EDIT: Nagyon ügyesen sorolgatod a nonrp-s járművek handlingjét. Mellesleg a gyári megy annyival.
Csak példákat irtam, itt egy link:
egy g63 igaz de nincs nagy külömbség a g65 közt 1000 hp 260 kh/h tudok menni szerintem ennyi böven elég volna.
 

AVamo

Barangoló
2019. 01. 23.
106
36
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró :) IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
Nem támogatom
Szia.
Ha jól informálódtam az új fajta G65-ökben 600 lóerős motor(ok) vannak. Sajnos az említett G65ről nem, de egy igen hasonló G63-ról találtam 0-250km/h top speed/acceleration videót. (A G63ban valamivel gyengébb motor van)
2perc 40től van benne a lényeg. 250km/h elmegy gyárilag, mindenféle brabus, esetleg más tuning nélkül.
A szerveren venomosan (6venom)
-őt.
A G65öl kapcsoaltban egyet értek, növelni kellene a végsebességét.
A többi irreális handling azokkal pedig sok mindent nem lehet kezdeni, fejlesztők így állították be a handlingeket :/.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Előttem már van aki bővebben kifejtette, hogy miért is megfelelő ez a végsebesség, ha már az IRL teljesítményt nézzük. Nem tartom jó ötletnek sebesség növelését, ezért NEM TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: krts

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Előttem már van aki bővebben kifejtette, hogy miért is megfelelő ez a végsebesség, ha már az IRL teljesítményt nézzük. Nem tartom jó ötletnek sebesség növelését, ezért NEM TÁMOGATOM.
Hát elfogadtom ha nem támogatod de ez meg volt cáfolva miért kellene növelni, köszönöm a véleményedet!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: deemoN
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.