Mercedes E63 AMG

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pushkin

Újonc
Támogató
2019. 02. 28.
19
11
V4 karakter
Dustin Sprous
Sziasztok! Nézegettem a járműveket és megakadt a szemem a bent lévő Mercedes E250 Estate-en és azon agyaltam, hogy alig használja valaki nem is nagyon lehet látni városban. Gondoltam ki lehetne cserélni egy szedán változatra ha már a C63 AMG-t leváltotta a Skoda Octavia. Az emberek többsége úgy látom, amúgy is a szedánt preferálja jobban nem a kombit.

Modhoz tartozó link: https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/159864-mercedes-benz-e63-w212-amg-09.html

16251222335641_1.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. C63 helyére az Alfa került, nem a Skoda.

Nekem van e250-em, csak áll a garázsban, nem nagyon használom. Nekem is jobban tetszene egy sedan helyette, de inkább olyan, aminek elől megvan a nagy Mercedes emblémája. 😀 Viszont ez se lenne ellenemre, szóval én támogatom!
 

pushkin

Újonc
Támogató
2019. 02. 28.
19
11
V4 karakter
Dustin Sprous
Helló. C63 helyére az Alfa került, nem a Skoda.

Nekem van e250-em, csak áll a garázsban, nem nagyon használom. Nekem is jobban tetszene egy sedan helyette, de inkább olyan, aminek elől megvan a nagy Mercedes emblémája. 😀 Viszont ez se lenne ellenemre, szóval én támogatom!
Igazából a lényegen nem változtat, kikerült a c63 de köszi a korrekciót!:D
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Jól néz ki a Mod amit hoztál most így képről.
Jó lenne még a sebződésen is állítani, mert ha nekikoccanunk valaminek vele, már lemegy a fél Hp csík.
 

pushkin

Újonc
Támogató
2019. 02. 28.
19
11
V4 karakter
Dustin Sprous
Jól néz ki a Mod amit hoztál most így képről.
Jó lenne még a sebződésen is állítani, mert ha nekikoccanunk valaminek vele, már lemegy a fél Hp csík.
Nem feltétlen kéne 300-al tépnie, sőt még gyorsabbnak sem kell lennie az eddiginél, elég ha csak skin szempontból változna meg, mivel ez a w212 modell a szedán megfelelője a most bent lévő E250-nek.
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Tökmindegy mennyivel mész. Egy rozsdás ford f150-el neked durrannak 250-el, a fordos szinte meg sem érzi, viszont az elég rendesen biztonságos w212-ben, meg majdnem animba esel. Ha legalább olyan lenne mint az e60 bmw, már jó lenne. Hidd el nem én szoktam száguldozni…
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.