Mercedes-Benz W212 fék bug, fejegység.

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
72
146
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
DEVv4.png

Neved:
< Jhon Warlon >

Az észrevétel időpontja:
< Pontos dátumot sajnos nem tudok mondani. >

Kép, videó, log:
< Nincs mivel random és elég nehéz lenne felvenni. >

Részletes leírás:
< W212 (E250) alapból nagyon rossz a fék a többi autóhóz képest. Viszont sokszor, nem tűnt még fel milyen időközönként, Random elmegy a fék, nyomod a féket és alig állsz meg, emiatt sokszor csapódtam már bele a határba. Elmentem ezzel a fékkel a szerelőhőz hogy cserélje már ki mert nincs fék. Erre mondta nekem a szerelő hogy 91%-os a fék. Azt hittem hogy mindig annyit használom hogy 1 nap alatt elkopik a fék kb. De nem. Direkt elmentem megnézni akkor amikor jó volt a fékem, nagyon jó ahhoz képest amit a bug szokott produkálni. A szerelő megmondta nekem, 72%-os volt a fék, akkor hogy lehet hogy sokkal jobban fogott mint a 91%-os ? Kipróbáltam új gumikkal. Fék nem változott maradt ugyan olyan jó. Újraléptem aztán megint elment a fék. Ugyan azokon a gumikon ugyan azon a százalékon. >

Egyéb megjegyzés:
< Illetve van egy másik bug is, nem tudom hogy csak ennél az autónál vagy a többinél is. Ha a garázsban állok a kocsival, lelépek majd másnap feljövök. Az esetek 70%-ban bevan törve a fejegység. Úgy hogy előzőnap nem volt betőrve. De ahogy látom ez a legtöbb admin körében is ismert bug, mivel szinte mindig kaptam rá fixet, kivétel 1-2 alkalom. >
 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
403
251
20
LV karakter
Howard McKenzie
Szia a fejegységes Bugot én is tapasztaltam nem 1 autónál PL E60 GT63s stb a Fék buggal én csak a GT63s-el találkoztam .
 

JBeni

Újonc
2022. 08. 16.
48
22
LV karakter
Henry Warlon
Szia! A fék bugot énis tapasztaltam az E250-nél!
 

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Sziasztok a fékre én is tudok +1 et adni
ABS el szinte 0-át fékez (mind a három varriációt kipróbáltam minél erősebb az ABS annál kisebb a fékerő mivel 70%ba nem is blokkol a kerék) az autó ABS nélkül (és ez itt felfedezhető) néha 4 blokkoló kerékkel csúszok néha be se blokkol a kerék csak gurulok lassan ( sebbeségtől független)
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
72
146
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Illetve még azt hozzá adnám ami most tűnt fel. Mercedes W212 csomagtartójának a max kapacitása 70 kg. Egy Honda CRX-nek 100 kg. A fékhez még annyit hozzászólnék hogy bug nélkül se egy túl erős dolog az a fék a merciben. Egy full fullos Golf 7 vs full fullos w212. Ha az a golf megy 200-al és onnan fékezik, én megyek 100-al és még így is a golf nyeri a fékversenyt az na. Nem teszteltem de vezettem már Golf 7-et és biztos hogy az nyerné még így is.
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
72
146
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Igen így a hóban sokszor rosszabb mint amúgy. Közben azt is felfedeztem hogy az Airride a Mercedes W212-ben bugos. M1-re elmenti örökre, a többi reconnect után resetelődik.
A videó a bugról: https://streamable.com/ywlgzy
 

NandiLV

Pötyögtető
2019. 01. 23.
511
317
Debrecen
V4 karakter
X
LV karakter
Zephan Guillaume
V2 karakter
X
A fék kegyetlen. Van egy közel két egyforma felszereltségű W212-m a fék mindkettőn venomos. Ég és föld, mikor se ABS se semmi.
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
72
146
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
A fék kegyetlen. Van egy közel két egyforma felszereltségű W212-m a fék mindkettőn venomos. Ég és föld, mikor se ABS se semmi.
Nekem full fullos a kocsim szinte, Venom ügyileg teljesen, Amikor belevettem a venom féket, a verseny és a venom fék közt én nem vettem észre különbséget. Ha van akkor nagyon minimális.
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
72
146
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Jó nem tudok mit csinálni max kapok figyelmeztetést. 3 Hónapja írtam meg ezt a bugot, azóta semmi. Azóta többször is a bug miatt lett összetörve a kocsim.. Rengeteg pénzt buktam miatta és még azóta is semmi. Most olyan történt hogy rendesen vicc kategória. Itt a videó meglehet nézni, a fekvőrendőr előtt kezdtem el fékezni és nem tudott megállni a kocsi a határig. Fekvőrendőrig és utána is egy kicsit még látszik hogy égett az ABS, utána semmi hiába nyomtam a féket, mindegyik abs-t kipróbáltam az összes ilyen.. Az ABS se villant volna fel ha nem dobott volna meg. Már ideje lenne kezdeni valamit vele mert nagyon gáz....
 
  • Tetszik
Reactions: hdhunx és Nomis