Mercedes-Benz W211 FACELIFT!!

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
72
153
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
Szép napot estét, ki mikor olvassa.
Az ötletem az nem más volna mint hogy a szerverre több csillagot berakni.
Szerintem a szerver környezetébe beleillene egy W211es mercedes.

Az S osztályos merci szerintem egy kicsit félrenyúlás lett, a helyére inkább eltudnám képzelni ezt.​
 

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
44
119
Dunaújváros
V4 karakter
Vaso Fotou
LV karakter
Nazmi Aziz
V2 karakter
Graves Josh
Támogatom az ötletet, szerintem jobban illene egy W211 a szerverre, ha nem is az S osztály helyére akkor egy új kocsiként is jó lenne behozva!
 
  • Menő
Reactions: Marcee220

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
141
117
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Ezzel megint az a helyzet, hogy ha a W220 helyére lenne betéve akkor mindenkinek lenne kvázi egy majdnem luxus autója, ami nagyon furán nézne ki. Ha pedig egy teljesen új modként lenne behozva, akkor megint csak egyel több merci lenne a szerón, amiből így is van szerintem elég.
 

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
44
119
Dunaújváros
V4 karakter
Vaso Fotou
LV karakter
Nazmi Aziz
V2 karakter
Graves Josh
Ezzel megint az a helyzet, hogy ha a W220 helyére lenne betéve akkor mindenkinek lenne kvázi egy majdnem luxus autója, ami nagyon furán nézne ki. Ha pedig egy teljesen új modként lenne behozva, akkor megint csak egyel több merci lenne a szerón, amiből így is van szerintem elég.
Szerintem W212 helyére is jó lehetne akár. Az sem egy mai modell már, ha jól tudom.
 

aZsombi

Barangoló
2019. 06. 22.
123
71
19
V4 karakter
Jankauskaite Lauryna
V2 karakter
Bryan Michael
Ezzel megint az a helyzet, hogy ha a W220 helyére lenne betéve akkor mindenkinek lenne kvázi egy majdnem luxus autója, ami nagyon furán nézne ki. Ha pedig egy teljesen új modként lenne behozva, akkor megint csak egyel több merci lenne a szerón, amiből így is van szerintem elég.
A w220 az akkori s osztály, így is egy luxusautó. A w211 kevésbé az, és szerintem sokkal jobb lenne helyette. Az e500 után a w220 hatalmas downgrade volt véleményem szerint. Sokkal jobb lenne akkor helyette a w211. Bár az is igaz hogy már van bent w210,w212 és ez lenne akkor a harmadik E-s. De biased vagyok szóval jöhet felőlem még1.
 

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
72
153
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
A w220 az akkori s osztály, így is egy luxusautó.
Pontosan, számból vetted ki a szót, alapjába véve az S600 ami van a szerveren, a legjobban felszerelt modell, amiből már irl nincs sok, de a szerveren meg minden embernél van. A W211 meg a "kisebbség" Luxusautója, még most is elérhetőbb, mint egy S osztály.
 

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
72
153
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
ha a W220 helyére lenne betéve akkor mindenkinek lenne kvázi egy majdnem luxus autója,
Utána néztem, mostani árfolyam szerint az AMG pakk S600 V12 7 millió forint,illetve van mégegy kerek 10 millió forintért Németorgszágban, jelezném, ez a két darabot találtam fent autoscouton. Egy sima Base modell w211 meg 2-3 millióig terjedő jó állapotúak vannak, de viszont ha az E55 AMG-t nézzük, szintén Németben, az már viszont 12 millió forint, de vannak szintén 7 millióért,de van fent 29 darab, változó árban. Szóval eléggé ritka, és nagybecsben tartandó a W220,nem pedig "népautónak" használandó, ezért tartanám egy jobb cserének.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
418
1 923
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
A mostani S Merci helyére szerintem inkább valami olcsóbb kategória kéne, hogy reálisabb legyen egy picit a dolog. Én szívesen látnám a szerón a legújabb Opel Astra L-t vagy ha régebbi autóban gondolkodunk, akkor H-t. Szerintem az korrektebb lenne kezdőknek is elérhető árú autóként, mint egy Mercedes.
 

Lorenzo from Italy

Zöldfülű
2020. 04. 11.
153
125
23
Ismeretlen
V4 karakter
🇮🇹 Lorenzo Di Carlo 🇮🇹
LV karakter
Olezka Jaroslav
A mostani S Merci helyére szerintem inkább valami olcsóbb kategória kéne, hogy reálisabb legyen egy picit a dolog. Én szívesen látnám a szerón a legújabb Opel Astra L-t vagy ha régebbi autóban gondolkodunk, akkor H-t. Szerintem az korrektebb lenne kezdőknek is elérhető árú autóként, mint egy Mercedes.
Inkább ha megoldható plusz autónak behozni de semmiféleképpen nem a Merci helyére. Plusz a kezdő ne egyből egy W220-at vegyen ami millió/milliókba kerül. Kezdő menjen fukarkodni szedjen ősszé pénzt és kezdjen bele a bányába onnan meg bőven kiszedi 1-2 napa alatt a Merci árát.
 
  • Tetszik
Reactions: Senki121

Targinjo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
208
265
V4 karakter
Valerie Hayakawa
LV karakter
Targo Vieria
Azè a w220 màr nem egy luxus verda :D inkàbb a mostani s mercedes
 

hajosgabor

Újonc
2020. 04. 15.
45
65
V4 karakter
Lamar Rouse
V2 karakter
Lamonts S. Yves
Támogatom viszont személy szerint a w210 helyett tudnám elképzelni, ha a w220-at váltaná, rögtön túlszaturált lenne vele a szerver.

EDIT: Esetleg egy w221-et tudnék elképzelni a w220 helyére.
 

Donadamos4

Újonc
2019. 12. 17.
53
5
Göd - Alsógöd
V4 karakter
Tacimac Ataturk
LV karakter
Mia Escobar
Támogatom az ötletet nagyon , egyik kedvenc Mercedes-em , saját magam tulajdonában is van egy ooc, nagyon örülnék, ha bekerülne és ic is szelhetném vele az utakat ! w210-es merci helyett szívesen látnám
 
  • Tetszik
Reactions: aZsombi