Mercedes Benz G65 ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Thommas Vincenzo >

Ötleted:
< Az ötletem az, hogy a G65 modeljét lekéne cserélni valami másik KÉT ajtós kocsira, mivel a jelenlegi G65 2 személyes mégis 4 ajtaja van. >


Megjegyzés:
< Jöhetnek modellötletek. >
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Üdvözletem!
Én személyszerint meghagynám a mostani Mercedes G65 modelljét. - Szerintem az illegál frakciónak is eléggé oda illő autó, illetve van még rajtam kívül biztos olyan ember, akinek szintén tetszik ez az autó.

Én ha tehetném, csak egy új modellt, vagy bármi updatet raknék rá, viszont alapból megmaradna a G65 kinézet. - Vagy 4 ajtóssá tenni. (Az utóbbi lehetséges, hogy nem kivitelezhető, ilyen szinten nem értek hozzá.)

Volt már korábban is ezzel kapcsolatban ötlet felhozva, hogy bugos, handlingje rossz, stb., szóval már ideje lenne rá egy update.


Így tehát csak részben támogatom az ötleted.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Üdvözletem!
Én személyszerint meghagynám a mostani Mercedes G65 modelljét. - Szerintem az illegál frakciónak is eléggé oda illő autó, illetve van még rajtam kívül biztos olyan ember, akinek szintén tetszik ez az autó.

Én ha tehetném, csak egy új modellt, vagy bármi updatet raknék rá, viszont alapból megmaradna a G65 kinézet. - Vagy 4 ajtóssá tenni. (Az utóbbi lehetséges, hogy nem kivitelezhető, ilyen szinten nem értek hozzá.)

Volt már korábban is ezzel kapcsolatban ötlet felhozva, hogy bugos, handlingje rossz, stb., szóval már ideje lenne rá egy update.


Így tehát csak részben támogatom az ötleted.
Alapjába véve a modelljével semmi gond nincs, nekem is tetszik. De ahogy megtudom, hogy 2 személyes elmegy a kedvem. Ezt úgy lehetne kiküszöbölni, hogy egy alap GTA-s 4 személyes kocsira lenne rámodelleve viszont ha kicserélik a modelt akkor a jelenlegi G65 re kéne valami másik modell.
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Igen, így gondoltam én is. - Így már viszont támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.