Mercedes-Benz G65 AMG

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Baklava

Barangoló
2019. 04. 14.
102
39
V4 karakter
Fransisco El Garcia
LV karakter
Baozhai Yokozawa
V2 karakter
Francisco Garcia
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Fransisco Garcia >

Ötleted:
< 1. Véleményem szerint teljesen irreális hogy a kocsi végsebessége maximum 246 KM/h, egy V12 es motor van benne ami 5980 köbcenti és 630 lóerős, és még arról szó sem esett hogy elméletileg ez egy luxus kategóriás kocsi, ami már az ár érték arányában is megmutatkozik. Ezen a jövőben kérlek változtasatok. 2. A kocsit a játékban 2 személyesre scriptelték be, miközben a valóságban egy 5 ajtós terepjáróról beszélünk. Ez a 2 személyes kialakítása sajnos azt a hatást érte el a játékosok körében hogy nem keresik olyan sokan a kocsit, a kimagaslóan nagy ára miatt. Tulajdonképpen ha egy játékos úgy dönt hogy vásárol egy ilyen kocsit, akkor egy szép vaskos összegért cserébe kap egy 2 személyes kocsit ami maximum 246 KM/h val megy. Nem csoda hogy nem egy keresett autó. Abban kérlek titeket hogy a jövőben ezen változtassatoknezen is. >


Megjegyzés:
< Köszönöm hogy végig olvastad. >

Balage válasza:
Az adott részlegbe (v2) csak akkor írhatsz, ha meg van adva a fórumon az aktuális karakterneved. Keress fel egy Globális Moderátort!

 

Bandix

Újonc
2020. 05. 15.
23
6
V4 karakter
Tyler Much
V2 karakter
Tyler Bone
Szerintem nagyon jó ötlet, teljesen eggyet értek azzal amit leírtál, a G-65re ráfér egy ilyen "frissítés" Támogatom!

antoon válasza:
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont.
 
Utoljára szerkesztve:

Mondika

Újonc
2020. 05. 18.
16
5
V4 karakter
Griffin Tective
LV karakter
Sender Elizabett
V2 karakter
Sender Griffin
Cső. Ezzel egyet értek! Alapból ha megnézzük a kocsinak a modelljét akkor több ajtó van rajta mint 2.. De csak 2-t engedélyez a script. Ez ilyen tipikus maffiózós kocsi. És hát szerintem sokkal jobban kielégítené a 4-5 ajtós vezíója az illegális frakciók igényeit. Támogatom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az ajtószámmal kapcsolatban nem 1x nem 2x lett írva már fórumos téma ötletként is illetve bugok/gondok részhez is. Szerintem ez a része továbbra sem fog megoldódni, de majd kiderül.

Az első része is teljesen jogos, erről még volt ötlet, de ideje lenne pár járműnek a végsebességén állítani.
A G65 illetve a Ford mustang 14 végsebességén emelni kellene. Amíg ez a két jármű végsebessége 245km/h , ~260km/h addig egy venomos trabant 259km/h végsebességgel, a peugeot pedig kb. 280km/h-s végsebességgel képes haladni. Ötleted minden részét támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Bandix

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
180
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró,IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró,IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
Egyetértek veled, azonban akkor minden autó végsebességén legyen állítva, mert irreálisnak tartom a sok versenyzőt az utakon.
 

Joco

Újonc
Támogató
2020. 11. 07.
33
38
23
Kaposvár
V2 karakter
Ali W McCharthy
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Fransisco Garcia >

Ötleted:
< 1. Véleményem szerint teljesen irreális hogy a kocsi végsebessége maximum 246 KM/h, egy V12 es motor van benne ami 5980 köbcenti és 630 lóerős, és még arról szó sem esett hogy elméletileg ez egy luxus kategóriás kocsi, ami már az ár érték arányában is megmutatkozik. Ezen a jövőben kérlek változtasatok. 2. A kocsit a játékban 2 személyesre scriptelték be, miközben a valóságban egy 5 ajtós terepjáróról beszélünk. Ez a 2 személyes kialakítása sajnos azt a hatást érte el a játékosok körében hogy nem keresik olyan sokan a kocsit, a kimagaslóan nagy ára miatt. Tulajdonképpen ha egy játékos úgy dönt hogy vásárol egy ilyen kocsit, akkor egy szép vaskos összegért cserébe kap egy 2 személyes kocsit ami maximum 246 KM/h val megy. Nem csoda hogy nem egy keresett autó. Abban kérlek titeket hogy a jövőben ezen változtassatoknezen is. >


Megjegyzés:
< Köszönöm hogy végig olvastad. >


Teljes mértékben támogatom ! Viszont ha valaki meg csinálja 6X6-ra akkor a csomagtéren is lenne mit javitani, mert teljesen pohénos, hogy csak ugy át lehet rajta sétálni, mintha ott sem lenne. Kép : https://imgur.com/a/JsrJ1Wf
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Bandix

Bandix

Újonc
2020. 05. 15.
23
6
V4 karakter
Tyler Much
V2 karakter
Tyler Bone
Emberek... Ez egy alvázas terepjáró,IRL 230 a végsebessége. Ne akarjunk már mindennel forma1-ezni... Ha gyorsan akarsz menni, akkor ne egy kocka terepjárót vegyél aminek a légellenállása, a felépítése, és mindene alkalmatlanná teszi, hogy gyorsan mehessen.. Nem nagyon értem mi van a fejetekben.
Valamilyen részről értem az elképzelést. De ameddig egy trabant 260km/hval megy vagy egy peugeot 280al kb, szerintem érthető hogy miért kéne
egy luxus kategóriás kocsinak a végsebességét növelni, illetve a kocsinak a kialakításáról amit leírtál azzal nem értek egyet.
1. Nem 230km/h a végsebessége IRL, egyébként is olyan motor van benne ami bőven meghaladja ezt a sebességkorlátot.
2. a kialakításáról annyit hogy a teteje úgy lett megtervezve hogy a levegő úgy áramoljon felette hogy elősegítse a kocsi sebességét.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Valamilyen részről értem az elképzelést. De ameddig egy trabant 260km/hval megy vagy egy peugeot 280al kb, szerintem érthető hogy miért kéne
egy luxus kategóriás kocsinak a végsebességét növelni, illetve a kocsinak a kialakításáról amit leírtál azzal nem értek egyet.
1. Nem 230km/h a végsebessége IRL, egyébként is olyan motor van benne ami bőven meghaladja ezt a sebességkorlátot.
2. a kialakításáról annyit hogy a teteje úgy lett megtervezve hogy a levegő úgy áramoljon felette hogy elősegítse a kocsi sebességét.
Kicsit olvassatok utána a dolgoknak mielőtt ötleteket írtok.
Nevada-val tudok egyetérteni, ne menjen már minden autó 300 km/h felett, ez meg hogy luxusautó elég 0 érv.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

Bandix

Újonc
2020. 05. 15.
23
6
V4 karakter
Tyler Much
V2 karakter
Tyler Bone
Kicsit olvassatok utána a dolgoknak mielőtt ötleteket írtok.
Nevada-val tudok egyetérteni, ne menjen már minden autó 300 km/h felett, ez meg hogy luxusautó elég 0 érv.
Senki nem tért ki a konkrét végsebességére, senki nem mondta hogy 300k/h felett menjen az autó,.
A 246km/hval van a bajunk, azzal van a bajunk hogy egy trabantnak jobb végsebessége van és még sorohatnám a kocsikat.
Viszont az ötlet nem csak a sebességére tér ki. Nem tudom azzal kapcsolatban mi a véleményed hogy 2 személyes a kocsi?
Ez lenne az elsődleges célunk hogy egy 4 személyes kocsi, ne 2 személyes legyen a játékban.
Köszönjük hogy elmondtad a véleményed!
 
  • Imádom
Reactions: Joco

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
180
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Senki nem tért ki a konkrét végsebességére, senki nem mondta hogy 300k/h felett menjen az autó,.
A 246km/hval van a bajunk, azzal van a bajunk hogy egy trabantnak jobb végsebessége van és még sorohatnám a kocsikat.
Viszont az ötlet nem csak a sebességére tér ki. Nem tudom azzal kapcsolatban mi a véleményed hogy 2 személyes a kocsi?
Ez lenne az elsődleges célunk hogy egy 4 személyes kocsi, ne 2 személyes legyen a játékban.
Köszönjük hogy elmondtad a véleményed!
Akkor egyértelműen a trabantot,vagy az ehhez hasonló autók végsebességét kell optimalizálni,nem mindenből NasCar-t csinálni. Továbbá ha utána néztél volna a lezárt ötletek közt,számtalan ilyesmi ötlet van az ajtójával kapcsolatban,Mil többször leírta hogy nem lesz négyajtós.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Az alap GTA SA gépjármű két személyes amire modolva van a kocsi.
Ezzel nem tudunk semmit sem csinálni sajnos.

Teljes mértékben támogatom ! Viszont ha valaki meg csinálja 6X6-ra akkor a csomagtéren is lenne mit javitani, mert teljesen pohénos, hogy csak ugy át lehet rajta sétálni, mintha ott sem lenne. Kép : https://imgur.com/a/JsrJ1Wf
Mivel collision-t nem lehet scriptel törölni vagy odarakni és modelloldalról nem megoldható, hogy a variánssal változzon a collision, így két lehetőségünk van:
-Vagy mindig van collision (még ha a modellen rajta sincs a variáns)
-Vagy egyáltalán nincs itt collision variánstól függetlenül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.