Mercedes Benz G63 handling update

2019. 01. 10.
53
122
V4 karakter
Konstantin Szmirnov
LV karakter
Konstantin Szmirnov
V2 karakter
-
A gwagon v4 bejövetelével igencsak lomha járgány lett és mivel nem látok még topicot erről, ezért elkezdek egy gondolatmenetet.
V3 ban tudjuk milyen bivaly egy gép volt de V4 re ez kicsit megváltozott, olyan érzés mintha egy 370cdi vel mennél valami faceliftes
kasztnival felturbózva.

Tehát csak motorikusan kellene egy picit belenyúlni, hogy tényleg szedje a lábát, hisz IRL is nem komoly sebesség leadásra képes(280km/h+ tudja tartani egy gyári) egy újabb modell, nem kell 1000 lóerős legyen félre ne értsen senki, de egy Raptorral egyszintbe igazán lehetne a gyorsulása, végsebessége illetve az utánfutó valami eszméletlenűl sokat lassít rajta, beállított ecuval 158km/h a legvége, de sosem éred el mert alig gyorsúl szegény.

Még amivel talán lehetne szúrkálódni a gondolatmenettel kapcsolatban az az ára lenne, de úgy gondolom, hogy mivel kereskedésben a gyári 46k pp(opcionális dízel ha tervezel vele futót húzni, de egy dízeles G merci nem fog annyival menni mint egy benzines Raptor, természetesen full tuningal)
tehát pp alapján már így is a szerver legdrágább suv-ja, ami IRL is igaz rá hisz melyik suv kerül 200k€+ ba? Egy gt63s 130k€ pl.
Tehát ha kapnánk rá handling frissítést, valószínűleg megugrana az ára, de ez talán nem olyan nagy red flag.

Egy utolsó ötlet még, csomagtere 70kg, de lehetne azért kerek 100kg, szerintem sokan örülnének neki, van ott hely hátul dögivel.

Értelmes megjegyzéseket, érveket/ellen érveket írjatok, számotokra jó így ahogy van, vagy tényleg mehet neki a ráncfelvarrás(egy raptor szintre)
 

Mazanec

Újonc
Támogató
2024. 01. 20.
30
9
V4 karakter
Corneille S Mazanec
Még annyit hozza tennék, hogy lehetne valami egyedi hangja a kocsinak, mert IRL egy elég vad hangja van.
 
  • Tetszik
Reactions: Mythox és LeslieG

I am Attila

Barangoló
2020. 09. 09.
87
101
Székelyudvarhely
V4 karakter
Seppo Jaasko
LV karakter
Lisa Aberman
V2 karakter
Morgan Louis
Szerintem ne is várjuk el egy közel 4 tonnás kocsitól hogy úgy gyorsuljon mint egy GTR. Megvan minden kocsinak az előnye. G mercivel nem is tudom hányszor ráztam le egységeket csak terpezéssel, max airrideal lehetetlen követni más kocsival. Jól van az így, nem véletlenül pont ez a handlingje a kocsinak.
 

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
111
229
V4 karakter
Vin Asten
V2 karakter
-
Támogatom az ötletet! Örülnék, ha belenyúlnának az autó teljesítményébe, hiszen jelenleg iszonyatosan lomha.

További probléma, hogy ECU-val sem lehet belőle egy elfogadható autót kihozni, hiszen ha felhúzom a végsebességét, akkor még egy gyári autó is legyorsulja utánfutóval (valami 4.5 másodperc a 0-100). Ha a gyorsulását húzom fel, akkor a végsebessége megy le 210 körülire, tehát nincsen aranyközépút.

Sokan azt válaszolják erre, hogy az autók le lettek V4-re gyengítve, és ez így van jól. Természetesen ezzel tisztában vagyok, de itt egy luxuskategóriás autóról beszélünk, ami valójában nagyon tudja szedni a lábát. Nehogy megszégyenítse már a szerver tömeg- és kezdőautói, hiszen így totál nem éri meg az árát. A múltkor egy versenyes Audi A8 legyorsult engem egy 7 venomos G63-mal.

Ez a probléma azt eredményezte, hogy manapság már alig látok az utakon G63-at.
 
Utoljára szerkesztve: