Mercedes-Benz E63 l Backfire

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Macikakaó

Barangoló
2020. 10. 19.
113
85
V4 karakter
Enrique R Pacheco
LV karakter
Enrique R Pacheco
V2 karakter
Yeat Owen
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Manson R Armstrong >

Ötleted:
< Mercedes-Benz E63-ból hiányzik a backfire >


Megjegyzés:
< Nekem mint E63-om tulaj nagyon hiányzik az autóból a backfire, míg más rengeteg autóban benne van. Egy 6208cm3 V8-as motor van az autóban, illetve rendelkezik még sok olyan tulajdonsággal ami miatt simán flamelhet az autó kipufogó vége. >
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia! Lehet hogy csak én látom így, de szerintem egyáltalán nem kéne bővüljön azon autók száma, amikbe beszerelhető Backfire, mivel sok embernek van rá pénze, így minden 10. autó, ami elmegy mellettünk durrogni fog, ami nem hiszem hogy reális.

Szóval sajnálom, de az ötleted nem tudom támogatni!
 

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Szeva az előttem hozzászólóval tudok egyet érteni, épp elég azon autók száma amin backfire van. Nem hiszem hogy ennek palettáját bővíteni kellene, mellesleg nem illene az autóra
Sajnálom, de nem tudom az ötleted támogatni.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ne, ne, ne. Nem kell az összes felső kategóriás kocsira backfire. Értem, hogy te tulaja vagy egy ilyennek, de nem áll jól magának a kocsinak se ez a csattogás. Legyen olyan felső kategóriás kocsi is amin nincs ilyen, mert már lassan kb az összesen lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem ezt felszerelhető tuningként kellene már átalakítani, és aki amelyik járművére megveszi azon lesz.
Mellesleg a jelenlegi backfire rendszerrel kapcsolható, hogy legyen vagy ne legyen, így akit zavarja, hogy a kocsija durrog és nem szeretné az kitudja kapcsolni.
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Teljes mértékben egyet tudok érteni Bubával. Ki kapcsolható, szóval akit zavar megtudja oldani. Jelenlegi backfire-ös autók között van pár amelynek alapból nem állna jól, de szerintem egy ilyen vagy még pár hasonló kategóriának pedig igen. Külön felszerelhető tuningként lenne szerintem is a legjobb megoldás.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ezt felszerelhető tuningként kellene már átalakítani, és aki amelyik járművére megveszi azon lesz.
Mellesleg a jelenlegi backfire rendszerrel kapcsolható, hogy legyen vagy ne legyen, így akit zavarja, hogy a kocsija durrog és nem szeretné az kitudja kapcsolni.
Na igen , így kellene csinálni! Egyet értek Bubával mert leírta a lényeget és pont úgy ahogyan lennie kellene.
Akit zavar /backfire és kapcsolja ki , nekem személy szerint bejön a durrogás.
Legyen külön felszerelhő tuning a backfire , és minimum 4 venomos jármű kelljen hozzá.
 
  • Imádom
Reactions: Macikakaó
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.