Mercedes-BENZ C63 megújítása!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Sziasztok!
A szerveren megtalálható c63 amg az én meglátásom szerint nem túl korszerű.

Viszont magát a kocsit nem örülnék,hogyha kicserélnék ugyanis a c63 széria egy elég ikonikus sorozatnak tekinthető mai napig!


Sokáig nézegettem különféle SA modokkal teli weboldalakat de eddig nem igazán jött szembe olyan minőségű modell amit érdemes lenne ide kiírni .
A mai nap viszont belebotlottam egy 2022-es kocsiba amely már alapjáraton is elég patent és ha
még Körte modeller királyunk kicsit alakít rajta akkor szerintem egy közkedvelt példány lehetne.

Nos itt lenne pár kép róla valamint spoiler alatt megtaláljátok a mod oldalához vezető URL-t is!
Mercedes-Benz C63S W205
Mercedes-Benz C63S W205 Mercedes-Benz C63S W205 Mercedes-Benz C63S W205 Mercedes-Benz C63S W205

Nagy remélem nektek is tetszik a modell,Kérlek bármi féle negatív/pozitív véleményetek van esetleg javaslatotok lenne írjátok le,ugyanis közös erővel tudjuk igazán szerethetővé tenni a szervert!
 
Utoljára szerkesztve:

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nekem mindegy, csak annyit szeretnék kérni, hogy legyen már hozzá ablak sötétítés.. Az összes létező kocsi könyörög érte, amelyiken nincs. Szerintem alap dolognak kéne lennie, hogy tuningolóba lehessen ablakot sötétíteni. Nekem személy szerint ez a Merci is úgy nézne ki jól
 
  • Tetszik
Reactions: SuitDasHun

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Nekem mindegy, csak annyit szeretnék kérni, hogy legyen már hozzá ablak sötétítés.. Az összes létező kocsi könyörög érte, amelyiken nincs. Szerintem alap dolognak kéne lennie, hogy tuningolóba lehessen ablakot sötétíteni. Nekem személy szerint ez a Merci is úgy nézne ki jól
köszönöm,hogy a véleményed. abszolut egyet értek veled de szerintem ez egy teljesen kulon topicot érdemelne,mert tobb embertől hallottam már ezt szerintem ezzel az ablakos témával kapcsolatban nyiss egy topicot mert hamarabb figyelbek fel rá.
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Inkabb egy uj S600-as merci.
szerintem felesleges egy annyira luxusra tervezett kocsit berakni de en is gondolkodtam rajta van is lementve egy mod

+mar par magyar szerveren bent van az uj s osztályos kocsi ezért probaltam egyedit keresni.
+ az uj s osztályra van egy jelenlegi topic probald meg ott is
 
  • Tetszik
Reactions: matyi9999

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
355
925
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hali! Igen én indítottam egy S osztályos topicot.

Az a baj ha a C helyett jön az S akkor C osztályos nem marad a szerveren szóval annak sok értelme nem lenne.
Az újítás ötlet egyébként nem rossz de akkor viszont mennie kell a többi gyártó nagy klasszikusának is mert teljesen felborulna a balansz. A8, M5, M3 mind nagyon elavultan nézne ki egy w205 mellett, sőt úgy kb minden más mellett is

Na meg a 6.3 az 6.3 ez meg már csak név szerint 6.3 amúgy meg egy 4 literes fiszfasz turbós valami :(
 
  • Tetszik
Reactions: gerkhan11

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Hali! Igen én indítottam egy S osztályos topicot.

Az a baj ha a C helyett jön az S akkor C osztályos nem marad a szerveren szóval annak sok értelme nem lenne.
Az újítás ötlet egyébként nem rossz de akkor viszont mennie kell a többi gyártó nagy klasszikusának is mert teljesen felborulna a balansz. A8, M5, M3 mind nagyon elavultan nézne ki egy w205 mellett, sőt úgy kb minden más mellett is

Na meg a 6.3 az 6.3 ez meg már csak név szerint 6.3 amúgy meg egy 4 literes fiszfasz turbós valami :(
teljesen felesleges belemenni 6,3 vagy 4l Turb. a seemtan ugyan az lesz a teljesítménye és a hangja is. itt leginkább a kinézet amire en reakciókat várok. továbbá nem tudom van-e c63 verdád de elég idegesito,hogy a modell elol es hatul is egy karakternyivel rovidebb es ha parkolsz kanyarodsz barmi akkor figyelned kell hogy mennyire állsz meg a faltol stb...
felesleges belemenni ennyire irl dolgokba kobceni hengerszam stb a kinézet a fontos
mindenesetre koszi a hozzaszolast tiszteleben tartom a véleményed

+ nem is biztos,hogy bejon az S osztály tehát felesleges arrol beszelni,hogy sok luxi új merga lesz a szeron (bar a bmwbol is van m4 m8 mindkettő uj es luxi) szoval azt az érvelési pontot most felesleges figyelembe venni
 
Utoljára szerkesztve:

Husiiii

Újonc
2019. 07. 31.
69
294
V4 karakter
leticia.leclair
LV karakter
casey.mcbridge🤵🏼‍♀️
hello, jonak jo, szepnek szep, bar van ennel szebb mod is biztos. hamarabb latnek egy szebb e tipusu mercit a szerveren mint ez, amugy ezzel se lenne semmi gond, csak a handligje kicsit trabantos. ha hozzavesszuk a g osztalyt is, az sem mai darab, raferne arra is egy kis csere, arrol meg mar almodni sem merek, hogy negy szemelyes legyen, mert nem egy harom ajtos golf V, ahol a kasztnin keresztul szallunk be, es miegyeb.
 
  • Tetszik
Reactions: SuitDasHun

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
hello, jonak jo, szepnek szep, bar van ennel szebb mod is biztos. hamarabb latnek egy szebb e tipusu mercit a szerveren mint ez, amugy ezzel se lenne semmi gond, csak a handligje kicsit trabantos. ha hozzavesszuk a g osztalyt is, az sem mai darab, raferne arra is egy kis csere, arrol meg mar almodni sem merek, hogy negy szemelyes legyen, mert nem egy harom ajtos golf V, ahol a kasztnin keresztul szallunk be, es miegyeb.
nem nagyon talaltam ennel szebbet,bár ezek szerint a szép az egyén függő. A G65-höz nincs hozzáfűzni valóm. miután az alap sa autó amin a g65 van nem 4 személyes ezért max akkor lehetne 4 szemelyes a G hogxha más kocsi alapra rakják de akkor meg a handling valtozik teljesen,de szerintem ennek a G témának sem itt a helye. De köszönöm szépen a válaszodat.
 

Matus

földesúr
2019. 12. 20.
625
5 348
Gyöngyös City
V4 karakter
Matz Lansky 🇮🇱
LV karakter
Kerim Gulek 🎭
Mai napon a c63 új modelt kapott mostmár a szerveren Alfa Romeo Giulia-ként találhatjátok meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Rikii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.