Mentősök hívás lemondása(!) és a hívások grafikai megjelenítése(?)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rUseLieFX

Újonc
2019. 03. 10.
23
0
LV karakter
Jorge Ascaso
Igen, láttam hogy már más is ajánlott ilyet hogy letudjuk mondani a hívásokat (támogatom), de szeretném picit tovább vinni az ötletet, illetve "javítani".

Nos, kezdjük a legelejével. Mentősként NEM lehet lemondani a hívásokat, csak úgy hogy ha relogol az ember, ami három problémával jár:

  1. Elég sok idő (fél, inkább 1+ perc) mire fellép az ember, legalább is nekem nem 5 másodperc.
  2. A mentőskocsi, mivel nem azé aki éppen vezeti, ott marad. Persze, álljon mondjuk az út szélére vele, zárja be a járművet és úgy lépjen ki... akkor se a legjobb megoldás.
  3. Nem éppen a legRP-sebb hogy "Bocsi srácok, relogolok mivel nem tudom lemondani a hívást".
Miért kéne lemondani a hívást mentősként?

  1. Ha az aki hívott, meghal, az óceán közepén van a jelzés.
  2. Ha az ember szivat - kocsiban kihívja de megy tovább, vagy az óceán közepén van hajóval.
Ha ezek közül bármelyik megtörténik, az egyetlen opció az az, hogy vagy nagyon sokat vársz, vagy relog - nem lehet másik hívást fogadni ameddig a jelenlegi hívásodhoz nem értél ki.

És akkor most ezt picit hanyagoljuk - ne aggódj, mindjárt folytatom - de elmondom hogy ezt a "hívások grafikai megjelenítése" mondatot hogy gondoltam.
Ha nagyon sok a hívás, nagyon pörögnek a hirdetések, de már akár az is eltudja tüntetni a régebbi hívásokat ha sokáig tart egy sráccal egy RP.
Ezért gondoltam olyanra hogy esetleg lehetne egy kis ablakot a hívásoknak csinálni, ahol lehet látni az összes fogadható hívást.
Most visszatérek a hívás lemondás részre - az általad elfogadott hívás mondjuk a lista legtetejére kerül, zöld színű lesz a hívás száma, és megjelenik mondjuk egy szemetes mellette. Ha erre a szemetesre rákattintasz akkor le lesz mondva. Persze, a fogadott hívás más mentősöknél eltűnik, csak te fogod látni a kis ablakodon hogy melyik hívás a tiéd, és csak te fogod tudni lemondani (illetve ugye az aki kihívott).

Nem feltétlenül kell ehhez egy ablakot csinálni (mármint ahhoz hogy lássad az összes fogadható hívást vagy hogy letudd mondani a hívást), meglehetne akár oldani egy paranccsal is (tudomásom szerint nincsenek erre még bent ilyen parancsok).

Próbáltam csinálni egy kis "ötletet" hogy hogyan tudnám elképzelni. Eléggé látszik mind az MTA script tudás, mind a paint, de szerintem azt hogy hogyan képzelem el körülbelül arra tökéletes. https://imgur.com/a/UPqHLpd
 
Utoljára szerkesztve:

Spinak

Fórum Császár
Very Important Person
2019. 01. 06.
1 936
918
Budapest
V4 karakter
Roger Sean
LV karakter
Roger Sean
V2 karakter
Roger Sean
A hívás lemondása rendben van, a másik kérdéses. (Sok esélyt nem látok rá!)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.