Mélygarázs parkolási rendszer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Az ötletem egyszerű kis ötlet, mégis úgy érzem a realitást növelné. A pláza mélygarázsa legyen fizetős.

- első 10 perc= ingyenes
- A 10 perc eltelte után 5 percenként 200 dollárral nőne az összeg.

Esetleg azt is lehetne hogy aki például moziba megy, és van rá jegye a film ideje alatt ingyenesen parkolhat.

Nem tudom, hogy ez mennyire megvalósítható, de szerintem jó lehetne ez a kis újítás.

Várom a véleményeiteket.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Teljesen megértem és elfogadom a véleményed, de mivel IRL is ha bemész egy pláza mélygarázsába akkor is fizetned kell érte. Én itt a realitást néztem, de azt elfogadom, hogy lehet nem ez a prioritás.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Nem gondolnám, hogy bármi előnyös funkciója lenne a dolognak.
Ezzel pont azt sikerülne elérni, hogy az emberek nem a mélygarázsban, hanem kint, a pláza előtt parkolnak, laggoltatva a szervert.
Tekintve, hogy a mélygarázs más dimenzióban van, nem befolyásolja nagymértékben a teljesítményt.

A fizetős parkolásnak egy esetben lenne értelme: amennyiben több, a plázához hasonló mélygarázs kerül kialakításra (pl. városháza, kaszinó is kapna), az utcai parkolás városon belüli fizetőssé tételével csökkenthető a mapon parkoló, ezáltal a szervert terhelő járművek száma. Jelenleg azonban nincs olyan teljesítmény-probléma, terhelés, mely ezt indokolná, átlag 7-800-as játékosszám esetén esetlegesen el lehetne gondolkodni rajta, de a mostani körülmények közt feleslegesnek érzem.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Nem gondolnám, hogy bármi előnyös funkciója lenne a dolognak.
Ezzel pont azt sikerülne elérni, hogy az emberek nem a mélygarázsban, hanem kint, a pláza előtt parkolnak, laggoltatva a szervert.

-
Igen, erre nem gondoltam, ha mindenki a pláza elött parkolna, akkor csak PF-et szivatnánk meg. Elfogadom, igazatok van szerintem nem kell túl bonyolítani ezt.

Meggyőztetek szerintem zárható a topic!

Köszi a véleményeket!
 
  • Tetszik
Reactions: aDaw

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 603
11 358
26
Budapest
armin.kim
Semmi értelme, így sem parkolnak be a játékosok hanem széthagyják a kocsikat. Ha fizetni kellene érte még kevésbé parkolnának be. Pedig az lenne a cél, hogy használják.
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.