Melwin W Jones -----> Rory Cline

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZSABI

Sebességmámor🏎️
2019. 07. 25.
759
634
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
jatekos.png


Panasztevő InGame neve:
Melwin W Jones

Panaszra tett személy InGame neve:
Rory Cline

Panasz oka, leírása, kifejtése:
A videóban látszik hogy az ütközést követően nem RP-zi le a balesetet.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://imgur.com/s0PPQ8S https://imgur.com/TBc2jSe https://imgur.com/YYhx7UV

Megjegyzés:
itt az eredeti videó linkje:
 

Mervin

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
1 410
www.youtube.com
V4 karakter
Rory Cline
LV karakter
Justus Cook
A második és harmadik linkre inkább nem mondok semmit, azok semmik.

Az első viszont, meglehetősen kimaradt az RP, de úgy, hogy vágásnál sem vettem észre, meg sehol máshol. Feltehetően a figyelmetlenségemnek köszönhető, a többi, tényleges ütközést pedig RP-ztem, ahogy a videóban is láthatjátok. Vágást követően ha történt bármi RP is, azt már nem tudom megkeresni, mert több hónapos videó. Vállalom tetteimért a szankciót.

Kitérnék az egészre emberi szinten is, hogy tényleg kell ez nektek? Tudjátok nagyon jól, hogy én miért léptem ki a frakciótokból, hogy mi történt velem, erre ti még ennyire reszkettek rajtam? Én próbáltam azóta úgy elintézni a dolgot, hogy inkább ráhagyom, minden egyes taxisnak megpróbáltam borravalót adni, ti meg annyi irányba csavarjátok a storyt, amennyibe csak lehet. A videóimat meg percről percre elemzed, ez a tökéletes mód egy videó megnézésére.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
10 067
22 687
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Köszi a választ,ezzel is remekül megmutatod,hogy mennyire gondolod komolyan a dolgokat.
Nem vagy más,mint egy rosszakaró. Probléma ott kezdődik,hogy ha a legkomolyabban lenne véve az egész akkor a hozzáállásod miatt nem is vagy ebbe a közösségbe való.

Komolyan ott tartunk,hogy valaki megnéz egy videót és az első adandó hibánál (fontos,hogy a hiba mértéke a legkisebb) már rakja is panaszkönyvre?
Videót nem azért szokás nézni,hogy szórakoztasson?

Azt nem vetted észre,hogy mondjuk neked volt egy hasonló panaszkönyved?
Foggal-körömmel harcoltál azért,hogy ott nálad nem történt semmi,fizeted a kárt.
Gondolom jól esett volna,ha az adminisztrátor nem rak be téged jailbe,nemde?
Most pedig hasonló problémáért szeretnél mást megbüntetni. Látom leszűrted akkor a jailből,hogy mi a teendő.
Ha neked nem jött össze,akkor másnak se!!!! Ezaz!
Ez aztán fenomenális.

Ha pedig ez akkor globális probléma és egy frakció vagy annak egy része erre rá van állva (Mervin hozzászólására reagálva),akkor most jelzem,hogy azt jó lenne beszüntetni még most,mert későbbiekben akkor máshogyan lesz megoldva a probléma.
 
Utoljára szerkesztve:

Anti.

ok
2020. 10. 03.
293
1 543
V4 karakter
Domingo Bernardo Pompiliu
Üdvözlet, mindenkinek! A panaszt jómagam fogom bírálni, és szeretném megköszönni Vitonak, hogy legalább megpróbálta kideríteni, hogy mi folyik ilyenkor az ember fejében, válasz hiányában okosabbak nem lettünk, de akkor én nem kérdezem meg még egyszer.

A panaszban csatolt "bizonyítékok" közül csupán egy ad okot arra, hogy megtedd a panaszt, de látom azért megpróbáltál mindent elkövetni, hogy sikerteljes legyen ez az egyfajta bosszú, vagy akárhogy is nevezzük.

Az indíttatást Vito magyarázatával már megértettem, hogy ez szánalmas-e, vagy nevetséges-e inkább, de inkább ne is firtassuk.

Adott egy tartalomkészítő (és ezzel nem azt mondom, hogy minden kontentgyártó nonozhat kedvére), aki jelenesetben egy youtuber. Rengeteg videót, élőadást készít a szerveren, nem egy-kettőt. És akkor jön az, hogy teljesen tiszta az UCP-je (legalábbis főadmin alatt), egyszer hibázik videóban és máris panaszt kell tenni, ilyen megbotránkoztató módon. Teljesen nonszensz.

A kérdésekre nem válaszoltál, az indíttatás kétségbevonható, nem tudom megérteni, hogy miért fontosabb a bosszúvágy által vezérelve mindenkiben a szálkát keresni.

Ami itt valójában történhetett az az, hogy a playerek többsége, azt hiszi, hogy ha nem sebződik, akkor nem ütközik. Gondolom itt is ez történt tudat alatt, az akciókkor megjelenő "adrenalin" hatására pedig ilyenkor nem is nagyon gondolkozunk utána, hogy megtörtént az eset. De persze nem vagyok gondolatolvasó, és az is lehet, hogy másképp történt. Mindenesetre, ez így nincsen rendjén, ugyanakkor az első klipben nem történt akkora tragédia, amivel bárki is veszített volna bármit.

Ha pedig ez akkor globális probléma és egy frakció vagy annak egy része erre rá van állva (Mervin hozzászólására reagálva),akkor most jelzem,hogy azt jó lenne beszüntetni még most,mert későbbiekben akkor máshogyan lesz megoldva a probléma.

A panasz természetesen jogos, viszont akármilyen imázsa is van youtubeon, vagy liveban, én nem így ismerem Mervint. Ahogy egy korábbi panasznál leírtam:
nem preferálom a szankciót mindenek előtt
, bánatodra most sem lesz másképp. Ahogy fentebb leírtam: teljesen tiszta az UCP-je, nem ezzel az indokolatlan PK-val fog elkezdődni a jail sorozat.
A szankció - a vesszőzésen kívül - szóbeli figyelmeztetés, amit már privát üzenet formájában elintézünk.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.