Melody Styles SGH jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Linda Crusadel

Barangoló
2019. 01. 10.
148
79
21
Ragály
V4 karakter
Linda Crusadel
LV karakter
Melody Styles
V2 karakter
Melody Styles
VoK0rJX.png


~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~









Néhány fontos dolog magadról:



Sziasztok! A nevem Bálint, 18 éves vagyok, 2017 óta erősítem a SeeMTA V2 játékos közösségét, a nyár folyamán rengeteg időt töltöttem itt, és fogok is. Szabadidőm nagy részét játékkal töltöm főleg MTA, CS1.6, PUBG. Jelenleg az érettségim utolsó évét fogom elkezdeni szeptemberben, és mellé ha sikerül kaphatok egy olyan szakmát is amivel a jövőben szeretnék foglalkozni! Ha lehetőségem van rá a jelenlegi helyzetben, akkor a barátaimmal is találkozom, általában focizunk, vagy beszélgetünk az élet nagy dolgairól!



Mióta játszol a szerveren?



2017.04.20.-án kezdtem el játszani a SeeMTA V2 szerverén, előtte nem játszottam az MTA-val.Jelenleg 99700 percel rendelkezek.



Eddigi elért dolgok:



Szerencsére mindig olyan közösség tagja voltam, ahol fejlődtem mint kommunikációban, mint RP tudásban, és sok barátot szereztem a szerveren keresztül, ami többet ér a vagyonnál.



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?



Sajnos rengeteg olyan új játékossal találkozom, akiknek majdnem nulla az RP tudásuk vagy éppen a városban a tájékozódás. Ilyenkor nem tudok nekik nagyon segíteni, maximum annyiban hogy elviszem őket oda ahol feltudják venni azt a munkajárművet, amelyik munkát kiválasztottak a Városházán. Mellette pedig szeretek nekik segíteni az elején, például ha nem tudják hol vannak a traffipaxok és minuszba kerülnek. Ilyenkor kisegítem őket annyival. hogy legalább a határon áttudjanak menni. A lényege az, hogy segítőkész vagyok az új játékosokkal szemben.



Miért téged válasszunk?



A kezdő játékosoknak sajnos alig van/nincs tapasztalatuk, én pedig mint az előbb is említettem segítőkész vagyok velük szemben. Mellette pedig szeretek RP-zni, és áttudnám adni a tudásomat, illetve belevinni őket a szerver jó dolgaiba. Elmondanám nekik az alapvető szituációkat és az ahhoz köthető problémáknak a megoldását. Úgy gondolom hogy 46-os szinten már van akkora tudásom, hogy másokat is belevezethessek ebbe a "világba".



Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?



Aktív személy vagyok a szerveren, a frakcióra is rengeteg időt fordítok, hétről-hétre átlagosan: 2500-3000 perc!



Naponta hány órát tudsz online lenni?



Változó, attól függ van-e lehetőségem szabadidős programokra, de minimum 5-6 órát napi szinten.



Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?



Elmagyarázom neki, hogy ez csak indokolt esetben történhet meg, például kifagyás esetén, de akkor is bizonyítékkal Admin felé kell fordulni, ugyanis ebben csak ő tud neki segíteni. Nekem erre nincsen jogosultságom, én azért vagyok, ha kérdésük van (pl. Hol tudok frakcióba jelentkezni?) akkor ezekre válaszoljak.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?



Először is elmondanám neki ha az autója törött/lerobbant, akkor a szerelőtelepek közül tud választani. Megmutatnám neki a térképen a jelzéseket, hova tud menni szereltetni. Ha a See City Car Service-ba szeretné behúzatni az autóját ami Los Santosban található, akkor ezt írja be az IC chatbe: /call 222-222. Ha viszont a Fix&Drive-ba szeretne menni, ami San Fierroban található akkor az IC chatbe ezt írja be: /call 444-444! Elmagyaráznám neki, hogy a vontatás is pénzbe kerül amiben a szereltetésnek az ára még nincsen benne. Amint a szerelőtelephez érünk 2 sáv jelenik meg előtte! A bejárat és a kijárat! Nyílvánvalóan a bejáraton tud bemenni, viszont ha siet akkor betud állni a kijárathoz is, ezt nevezzük gyors sávnak, ami mind a két szerelőtelepen 700.000 See Ft. Amint sorra kerülünk a szerelő bevisz minket egy szerelőboxba, ahol először felméri az autó sérüléseit és egy program segítségével kiszámolja a szerelés árát. Amint ez elhangzott a fizetés része jön a dolgoknak, amit a következő parancs segítségével tudunk végrehajtani: /pay [ID] [összeg]. Amint a szerelő megkapta a kívánt összeget, nekilát a szerelésnek, ami a következőképpen zajlik: ha az autó mellett áll akkor feldobja neki a sérült alkatrészek nevét, amit egy kattintás segítségével tud elkezdeni. Minden alkatrész szerelése 10 másodpercet vesz igénybe. Miután végeztünk a szerelőtelepen a szerelő kienged minket a kijáratnál, és mehetünk ismét a városban a hibátlan állapotú autónkkal.



Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?



1. Városháza: Ezt tartom a legfontosabbnak, hiszen a játékos itt tudja elkezdeni az IC életét. Ugye a legfontosabb a személyigazolvány kiváltása, hiszen e nélkül munkát sem tudna felvenni, tehát nem tudna pénzt keresni a szerveren. Elmondanám neki, hogy a városházának két oldala van, az egyik felén az iratait tudja elintézni, a másik felén pedig az általa preferált munkát tudja felvenni.



2. Kórház: Ha valami történik az IC karakterével, tehát baleset éri, akkor ide tudna jönni segítségért! Természetesen bemutatnám a kórház belső részét, hogy hol található az ellátásra kijelölt hely, ahol az orvosok szokták fogadni a beteg/sérült embereket. Illetve ha olyan szerencsétlen szituáció jönne ki, hogy a szerveren nem található OMSZ-es tag, akkor a kórház előtt található egy piros CP amibe ha beleáll és megnyomja az "E" betűt, akkor egy adott összegért meggyógyítja a sérült végtagunkat.



3. Autókereskedés: Amint a játékosunknak összegyűlik egy minimális pénze, és hogy ne kelljen állandóan a taxiért fizetni, azt javasolnám neki, hogy menjen el autókereskedésbe és egy számára tetsző kezdő autót vásároljon meg. Megnevezném neki a legolcsóbbakat, amikkel én is elkezdtem a szervert, mint pl. Lada, Trabant, Peugeot, Volvo! Ezek segítségével könnyen eltudná magát repíteni A-ból B-be, és olcsóbban kijönne mintha állandóan a Taxi társaságnak fizetne!



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?



Elmagyarázom neki, hogy jelenleg egy RP közepén vagyok, így jelenleg csak kisebb kérdéseire tudok válaszolni, viszont miután végeztem az RP-vel szívesen elmagyarázom/bemutatom neki amire kíváncsi. Illetve ha van még SGH társam akkor átirányítom hozzá, aki tud vele éppen foglalkozni/segíteni.



Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?



Amennyiben nincs fent Adminisztrátor írok neki egy üzenetet, és elmondom neki, hogy ezt így nem kellene, illetve leírom a helyes formáját a hirdetésnek, hogy a jövőben ezt kövesse. Amennyiben van fent adminisztrátor, küldök egy üzenetet közös Admin chatre, hogy szankcionálja a hirdetést.(Ezt az adminok általában Kick-el szokták jutalmazni, ha durvább esetről van szó akkor Jail-el.)



Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]



Sajnos igen, és a legtöbb jail jogos volt, nem tagadom, viszont mint a képen is látható utoljára másfél hónapja voltam, azóta a NAV-ban tevékenykedem, eléggé komoly pozícióval, és nyilván azt sem szeretném elszúrni egy esetleges jail/ban-al! UCP kép: https://imgur.com/a/NgvHOUC



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]



Nem voltam még BAN-olva, és nem is tervezem! UCP kép: https://imgur.com/a/W8g0jxk

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.