Melissa Marsh és Carlos C Sawyer Panasztétele Walton-ra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Melissa Marsh >

Panaszolt fél admin neve:
< Walton >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Játékosokkal való kivételezés, Szabályzat nemtudása, védi az egyik felet és nem foglalkozik azzal hogy úgybeszélnek az emberrel mint a kutyával. >

Bizonyítékok:
< [2020-05-05 14:29:57] [Output] : Melissa Marsh: (( de most miért kell ilyen offensiven támadni?:D )) [2020-05-05 14:30:06] [Output] : Laura L Johnson: (( mert nem szeretjük a nonosokat )) >

Megjegyzés:
< Annyi történt, hogy lett egy admin ügy legettelt nem egészen tudtam hogy miért lettem legettelve ezért megkérdeztem mi történt erre walton nem igazán válaszolt viszont a két srác spamelte a chat-et elég lenéző stílusban ezért megkérdeztem hogy miért kell ilyen offensíven támadni minket ooc chatben miért nem lehet ugyebár normális keretek közt megbeszélni a dolgokat, erre a srácnak a válasza az volt hogy nem szeretik a nonosokat, ezzel kijelentette azért nem lehet velünk normálisan beszélni mert nem szeretik a nonosokat tehát le nonosoztak minket, erre walton válasza az volt hogy nem volt minősítés illetve a srácok tsen szajkózták hozzá teszem ott is undorítóan beszéltek velünk de ott se kaptak semmit, azt szajkózták hogy nem kell magadra venni ezért nem is szankciónált walton mert ő szerinte ha valakire azt mondják hogy nonos az nem minősítés illetve a srácoknak az ooc stílusa is elfogadhatatlan volt mint tsen mint ooc chatben. >
 
Utoljára szerkesztve:

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Szia! Mint értintett fél hozzászólok az ügyhöz.
A te bizonyítékod itt található: [2020-05-05 14:29:57] [Output] : Melissa Marsh: (( de most miért kell ilyen offensiven támadni?:D )) [2020-05-05 14:30:06] [Output] : Laura L Johnson: (( mert nem szeretjük a nonosokat )),kifelejtetted belőle ezt a részt :
[2020-05-05 14:31:20] [Output] : Laura L Johnson: (( nonozásokat* ))
[2020-05-05 14:31:22] [Output] : Laura L Johnson: (( elnézést )).

Így szerény véleményem szerint,mint látható nem Nonosnak nyílvánított ki,hanem ő leírta,hogy nem szereti a nonozást,arra,hogy ő ezzel rád utalt nyomát nem találom.
Úgy beszélnek az emberrel,mint a kutyával: Nem véltem felfedezni olyan stílust,amely kirívó lett volna,mint nállad,mint a 2 érintett félnél nem fedeztem fel "kutyával való beszédet".

Ahogy ide lettél gettelve (Jelen esetben az autó) és megkérdezted mai a probléma,válaszoltam is erről egy logot tudok csatolni: [2020-05-05 14:29:10] [Output] : Melissa Marsh: (( mi a probléma? ))
[2020-05-05 14:29:46] [Output] : Admin[2] Walton: (( Ugrálva közlekedsz,és úgy lőtted le. ))
 
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: TheMelvin és Enzo

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
[2020-05-05 14:30:18] [Output] : Melissa Marsh: (( Most ooc minősítettél le. ))
[2020-05-05 14:30:40] [Output] : Laura L Johnson: (( nonozásokat* ))
[2020-05-05 14:30:42] [Output] : Laura L Johnson: (( elnézést ))
[2020-05-05 14:30:44] [Output] : Laura L Johnson: (( elírtam ))
Miután leirtam neki hogy mit csinálst kijavította egyből és ha leirom hogy nonosok és nonozásokat a z és az á betűt elég nehéz eltéveszteni és nem egyből javította hanem utána hogy én rászoltam tegyük ezt hozzá :)
 

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
206
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
Érintett vagyok, én is hozzá szólok. Lehet kapom a büntetést, na mindegy.
Szóval mi amit csinált a srác, bevallotta és vállalta a szankciót. Én teljesen nyugodtan kezeltem a helyzetet.. Oda lettünk gettelve, a 2 srác egyből elkezdett minket támadni, majd meg lett kérdezve, hogy "de most miért kell ilyen offensiven támadni? " , majd a válasz "mert nem szeretjük a nonosokat ". A srác elismerte magának, hogy hibázott és ez minősítés, ezért gyorsan átírta "nonozásokat*" az üzenetet. @Walton , te se gondolod komolyan, hogy elhiszem azt, hogy ezt elírta véletlen.. TS-en is támadtak minket a fiúk, ők intézték az ügyet, az admin nem nagyon szólalt meg. Illetve.. az ugrálás futás közbe.. Aki rakta a pkt srác 7-es szintű, én 6-os. Nincs a szabályzatba az, hogy futás közbe nem lehet ugrálni, ezt ők is mondták, de ennek ellenére se szabad ezt csinálni a szerveren, nem tudtuk, de persze a válaszok, hogy ez már nem a mi hibánk. Bankrablás elején ugye rájuk lőttünk, mert megálltak, amikor pakoltuk ki a szállítót, majd az adminügy elején azt mondták, hogy nem álltak meg bank előtt, de már az ügy végén azt mondták, hogy nem követtek minket, csak megálltak. Természetesen azt admin azt mondta, hogy ő ilyet nem hallott tsen, amikor még el is mondtam tsen kb. 2 percben, hogy nem egyezik a mondandójuk az ügy elején és végén.
 

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Az úgy elején és végén,se közben nem hallottam,hogy mondtátok volna, utólag felkeresett a Srác TS-en és ősszehúztam őket. Majd ellett mondva,hogy közben kellett volna szólni,mert utólagos bírálat nincs. Várom Smexy válaszát.
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Az a baj nem nekünk kéne szólni arról ha történik egy adminnak való hazudás hanem neked kellett volna szerintem figyelni várom Smexy Válaszát.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Átolvastam a panaszt és a következőre jutottam:

[2020-05-05 14:30:06] [Output] : Laura L Johnson: (( mert nem szeretjük a nonosokat ))
[2020-05-05 14:30:40] [Output] : Laura L Johnson: (( nonozásokat* ))

Valahogy én hihetetlennek találom, hogy 1 perc kellett Laura L Johnson-nak hogy kijavítsa magát. Így a véleményem szerint is elmaradt egy szankció.

Ezek alapján a panasz jogos, Walton-t mínuszpontban részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.