Melissa D Angela Felvétel a See Game Helpdesk [V2] Köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 24.
18
5
V4 karakter
Nincsen
LV karakter
Nincsen
V2 karakter
Lucy McCharty
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

14 éves vagyok(2 nap múlva leszek 15) Igazából szeretek a MTA szervereken búvárkodni illetve nagyobb szervereken frakció/adminnak jelentkezéséhez tudok jobban vonzódni, illetve a hobbim : Focizás,Barátaimmal való lógás, Szeretek MTA-ni és megszerettem a szervert,ezért akarok nagyobb szintre lépni

Mióta játszol a szerveren?

2017 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de szeptember 15-től játszok jobban és 16,000percet össze szedtem

Eddigi elért dolgok:

-Rengeteg + barát/ismerős
-TEK_Őrmester
-NAV_Törzsőrmester
-SCCS_Segéd szerelő(jelenleg)

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni azokon a játékosokon akik éppenséggel nem értik mi az a : " Roleplay ", és stb...

Miért téged válasszunk?

Igazából, terhelhető,megbízható,segítőkész vagyok és igazából tűrő képességem az van.Úgy gondolom hogy megfelelőnek találom magam erre a pozicióra,és bizonyítani szeretnék nektek, illetve segíteni szeretnék a kisebb playereken

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amikor fent vagyok a szerveren akkor az egész időmet is ha úgy van és a nap folyamán lévő szabad időmet

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 4-5 óra, de akár 6-7 órát is tudok lenni ha úgyvan

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Közlöm neki, hogy én nem rendelkezem ilyen tipusú, joggal, azon ha bugg esetén robbant le a kocsija akkor egy nagyobb adminisztrátorhoz forduljon
Viszont ha az adminisztrátor nem javítja meg az autóját akkor hívja fel a /call 222-222 vagy a /call 444-444 Amelyikhez ő jobban közelebb van.Be is vontatják és megis szerelik némi jó pénzért azt!

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Azt mondanám neki hogy a szerveren van két szerelő telep is az egyik Los Santos-ba a másik pedig San Fierro-ba , az egyik neve:See City Car Service a másik pedig Fix&Drive azon belül is a See City Car Service az Los Santosban található, a másik a Fix&Drive az pedig San Fierro-ban található.Van 3 sáv van 2 bemenő sáv és 1 kimenő az egyik olyan hogy kikell várnod az előtted lévőket, a másik hogy téged engednek be elsőnek az a gyorssáv és van az a sáv ahol elhagyod a szerelőtelepet.Amint beérkezik a sorból a telepre akkor egy szerelő érkezik aki felméri a károkat majd egy táblaszerű gépen(Weboldal)és elötte megkérdezi hogy, "Teljes szerelést igényel"Ebben az esetben az illető választhat hogy nem vagy igen, ha nem akkor mondja a pontos alkatrészeket ami törött. Van egy zöld és egy sárga kör(CP) amikor belemegy teljesen hibátlan állapottá teszi az adott alkatrészt. A sárga kör(CP)Az pedig ha már az alkatrészre már nincs szükség akkor belemegy és bezúzatja az alkatrészt.És már folytathatja a is a további szerelést!

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első és legfontossab szerintem a pénzhez jutáshoz a Városháza(VH)
Miért is a Városháza?

-Ugyan is ott tudja kiváltani a Személyi Igazolványt,és a bizonyos ADR Vizsgát is, majd ha a forgalmi engedélyét kiváltotta szerelőtelepen.Majd ott tudja felvenni a különböző munkákat.

Második hely hogy a törött kocsit megjavítsák az pedig a szerelőtelep
Miért is a szerelőtelep
-Ugyan is hogyha elakarsz jutni A-ból B pontba SAJÁT kocsival akkor a motor teljesítménye nem kellene hogy káros legyen így némi jó pénzért megjavítják a szerelők azt.

Harmadik hely az autókereskedés
Miért is a autókereskedés?
-Először is egy játékosnak kellően jól esik egy saját autó amikor ha akar elmehet vele bárhova, és akár a barátjaival jókat tud rpni vele!
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Akkor első sorban is közlöm az RP közepében való embereket hogy nekem mennem kell egy kezdő játékos betanítani és majd utánna ha ráérnek vagy másnap akkor folytatom velük azt a bizonyos RP-t lehet az hogy nekem jó vagy nem jó!

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Nos első sorban mint S.G.H vissza írok neki vá-ba hogy ezt nem szabad tenni és máskor ilyet ne csináljon vagy különben szankciót fog osztani az adminisztrátor.És ez szabály ellenes volt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam igen de a nagyrésze jogtalan és sok volt a rejail-em! https://imgur.com/WhxHqBj , https://imgur.com/0Lgd9w1

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Szerencsére még nem de nem is akarok bannolva lenni
https://imgur.com/a/KmqQjwL
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Szia, magával a lapoddal nincs probléma mert igényesnek tartom, viszont az UCP-d nem a legszebb. Tartózkodom.
 
2019. 02. 24.
18
5
V4 karakter
Nincsen
LV karakter
Nincsen
V2 karakter
Lucy McCharty
Rendben, de van olyan ami rejail meg semmis de azért köszi a hozzászólást.
 

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
Szia, a formázás az ''ok'' viszont vannak olyan helyek, ahol még bővíthetnéd a lapot, mert elég gyér, továbbiakban sok sikert.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Eleve ha S.G.H vagy, nem utasíthatod vissza a betanítást rp indokában. Ha ezt tudomásul veszed, akkor szerintem érdemelsz egy esélyt, viszont bővíthetnéd a válaszaid. Valamint a formázással foglalkozhatnál egy 10-20 percet szerintem. Addig is Tartózkodom!
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
308
289
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
az UCP-d nem a legszebb.
Szia, ugyanazt tudom elmondani mint Smexy. Az UCP-d nem a legszebb és vannak benne olyanok is amik elég csúnya jailok valamint az utolsó jailed óta se telt el sok idő. Ismerni nem ismerlek így sajnos a stílusod se ismerem, de azért sok sikert.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Próbáld meg legközelebb.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.