Melina Wiedeman--->Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Melina Wiedeman >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan admin jail. >

Bizonyítékok:
<
[AdminJail]: Smexy bebörtönözte Melina Wiedeman-t 120 percre.
[AdminJail]: Indok: NonRP-s vezetés
>


Megjegyzés:
< Nem vezettem NONRP-sen egyáltalán, crasheltem, mikor beléptem mentem az úton, nagyker futárnál rá tértem egy földes útra, azon végig mentem, majd rátértem a beton útra, és végig ott mentem, nem ütköztem meg semmi, amiért RP-ni kellett volna, nem is szólt, meg semmi egyből kaptam is a jailt.. De lehet, hogy pingem miatt valamit el nézett, sajnos nem tudok ezzel mit kezdeni.. Viszont én akkor sem vétettem semmit, egy ilyen jaillel, meg nem akarom rontani az UCP-met, és a nevemet. Szeretném Smexy-vel megbeszélni a dolgot mihamarabb. >

Pekxy válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
Ez még is mi? Nem is ütköztem senkivel. Edit: Még csak nem is láttam, hogy ő ott van. Illetve szerintem csak kisodródott. Mert én nem ütköztem senkivel az fix. ha ütköztem volna nyílván akkor RP-zek, megállok, én is felborulok esetleg stb. De ezen a videón nem látszik semmi. Még egy edit: Illetve azon nem is én vagyok szerintem, hanem egy munka kocsi...
 

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
Mivan? Én nem is sprinterrel mentem, és nem is ugrattam vele.. Alig megyek valahova kocsival. Ne haragudj, de szerintem össze keversz.
 
  • Vicces
Reactions: fatmarco

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
Dehát én nem is mentem munka kocsival, és nem is ütköztem senkivel... nem is ugrattam meg semmi ilyen.. Lehet, hogy gyorsan mentem, de nem ütköztem, nem ugrattam semmi.. meg se beszéltük, egyből be is tettél jailbe. Én szerintem jogtalan a jailem.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Ger1 és fatmarco

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Szia!


Nem vezettem NONRP-sen egyáltalán, crasheltem, mikor beléptem mentem az úton, nagyker futárnál rá tértem egy földes útra, azon végig mentem, majd rátértem a beton útra, és végig ott mentem, nem ütköztem meg semmi

1. Elolvastam a panaszt, ha jól veszem ki a szavaidból te azt állítod hogy nem ugrattál nem ütköztél normálisan mentél, a munkakocsinak és minden járműnek normálisan kéne közlekednie, egy munkakocsi nem értem hogy térhet le a földes útra, a beton úton a helye..


Ez még is mi? Nem is ütköztem senkivel. Edit: Még csak nem is láttam, hogy ő ott van. Illetve szerintem csak kisodródott. Mert én nem ütköztem senkivel az fix. ha ütköztem volna nyílván akkor RP-zek, megállok, én is felborulok esetleg stb. De ezen a videón nem látszik semmi. Még egy edit: Illetve azon nem is én vagyok szerintem, hanem egy munka kocsi...

2. Az adminoknak van /anames parancs amivel látják a neveket, szóval nem annyira tudnak tévedni nem direkt téged raktak be, nem kevertek össze senkivel.

Mivan? Én nem is sprinterrel mentem, és nem is ugrattam vele.. Alig megyek valahova kocsival. Ne haragudj, de szerintem össze keversz.

3. A videón tisztán látszik hogy az egy sprinter, és ha alig mész valahova kocsival akkor a következő válaszba miért van az?

Lehet, hogy gyorsan mentem

4. Itt mondod hogy mentél kocsival!

Dehát én nem is mentem munka kocsival, és nem is ütköztem senkivel... nem is ugrattam meg semmi ilyen.. Lehet, hogy gyorsan mentem, de nem ütköztem, nem ugrattam semmi.. meg se beszéltük, egyből be is tettél jailbe. Én szerintem jogtalan a jailem.

5. Ami eset tisztán látszik azt nem kell megbeszélni, szerver szabályzat nem mentesít a nem tudása alól, olvasd el!

A panasz jogtalan, helyezhető.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Ger1 és Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.