Melanie Schwantzer jelentkezési lapja Fix & Driveba[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arzhun

Újonc
2019. 07. 07.
21
13
V4 karakter
Pedro Mosquera
LV karakter
Brian Horan
V2 karakter
Qui Ling

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Levente ~


Életkorod:
~ 15 ~


A játékon belüli szinted:
~ 24 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/KoGSd1Q ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen, és használom ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Szabó Leventének hívnak, Siófokon élek. Jelenleg 15 éves vagyok. 10. osztályba járok és hegesztőnek tanulok. Szabadidőmben általában gépezek. Hobbijaim: Horgászni biciklizni és focizni szoktam általában, de általában a számítógép előtt ülök és játszok. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Melanie Schwantzer ~


Anyja, apja neve:
~ Anya: Mira Hoffmann, Apa: Ben Schwantzer ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 597806 MelanieSchwantzer@gmail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/X08Um2K ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Van. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Szerintem fontos, mert többen nagyobb dolgot, könnyeben is el lehet érni. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, általában mindig ott szereltetek. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Melanie Schwantzer a nevem, Siófokon születtem a Siófoki Kórház-Rendelőintézetben. Édesanyám, Mira Hoffmann egy étteremben szakács, édesapám autószerelő volt. Gyermekéveim átlagosan teltek, óvodám után az Széchenyi István Általános iskolába iratkoztam be. Az iskoláséveim jól teltek, nem voltam a legjobb tanuló, de nem is a legrosszabb. Tanulmányaimban motivációt jelentett édesapám a szakmájával, mivel már gyerekként vonzottak az autók. Teltek az évek, majd az általános iskolámat elvégeztem, 4,2-es tanulmányi átlaggal. Az általános iskola elvégzése után eldöntöttem, hogy apámat követve én is autószerelő szakmát szeretnék tanulni. Szüleim segítségével Budapest egyik kiemelkedő iskolájában tanulhattam a szakmát. A nagy távolság miatt kollégiumban kellet laknom, ahová kezdetekben nehezen, de később sikerült beilleszkednem. Az új környezetbene nehezen ment a tanulás, az első hónapokban közel álltam a kirúgáshoz is, de az év végére belehúztam, és egész jó eredményekkel zártam. Miután elvégeztem a középiskolát, még maradt 2 év, amelyben csak a szakmát tanultam. Az évek teltével és a bizonyítványom megkapása után úgy éreztem rögtön el kell kezdenem dolgozni, de budapesten nem sikerült nagyobb cégekhez bekerülnöm tapasztalat nélkül, ezért hazaköltöztem a szüleimhez Siófokra, ahol aztán később sikerült elhelyezkednem egy cégnél. A cég segítségével sikerült elvégeznem 3 képzést is a hosszú évek alatt, a technikust és a lakatost. Itt dolgoztam mint autószerelő 6 évig, majd úgy éreztem hogy itt az ideje megpróbálkoznom budapesten újra. Miután találtam ott egy megfelelő céget, kivettem egy albérletet. Teltek az évek, majd a 2008-as válság után csődbe ment a cég. Miközben munkát kerestem elvégeztem a B kateg. jogosítványt, követve a C-vel.Időközben vásároltam egy Nissan Skylinet, amelyet szabadidőmben ápolgatok. Ezután jelentkeztem a Terror Elhárítási Központhoz, ahol 2019 tavaszáig dolgoztam, viszont nem tettszett a társaság és megélhetés miatt felmondtam. Ez idő alatt próbálkoztam bányászással pénzt keresni, de ez nem volt biztos megélhetőségi lehetőség. És ezért is adom be a jelentkezésem ide. ~


Aláírás:

Melanie Schwantzer
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 11.08-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.