Megjelenítési gond

Zolko145

Újonc
2023. 10. 29.
56
24
Dunaföldvár
V4 karakter
Elijah Reece
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Simon Marsh

Az észrevétel időpontja:
2024.06.09

Kép, videó:


Részletes leírás:
Vasárnap este szolgálat után leléptem és elmentem kajálni és fürdeni. Mikor visszatértem a monitorom kikapcsolt ezért visszakapcsoltam és ezután elindítottam a játékot, már ekkor lassúnak tünt így megnéztem, megnéztem és meg volt nyitva steam, epic stb... gondoltam ez okozhatja a lassúságot így újraindítottam a játékot, ezután is lassú volt amit furcsáltam így újraindítottam a gépemet. Újraindítás után minden müködött és elkezdett betölteni, betöltés után már a bejelentkezés gombon se írta ki a betűket, majd a karakter adatok helyén sem írt ki semmit, játékba belépve csak azt jelezte ami látható a fenti képen is. Alapvetően a Widgeteket tudom mozgatni de nem jeleníti meg őkét. A dashbordnál is csak a felső feliratot jelenití meg és semmi mást.

Időpont:
2024.06.11 17:02

Egyéb megjegyzés:
Már kétszer újratelepítettem a SeeMTA-t magát, egyszer a játékot. Írtam Support csapatnak és Ők sem tudtak segíteni. Driverem a legfrisebb. Windows frissítéscsomagot is telepítettem. Egyik sem oldotta meg eddig a problémámat.

 
Utoljára szerkesztve:

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
305
384
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Csaó!

Nem gondolom ,hogy egyhamar választ fogsz érte kapni ,mert nem tudjuk mi okozhatja. Több topic is volt már pontosan ugyan ezzel a hibával kapcsolatban és nem igen làttam ,hogy született volna rá megoldás. Viszont egy dolog motoszkál a fejemben. Amikor megnyitod a See-MTA kilenst menj bele a fogaskerékbe és lesz egy olyan, hogy MTA beállításainak alaphelyzetben állítása. Próbálkozz meg azzal ,ha nem segít sajnos nem tudok okosabbak mondani.

Remélem megoldódik!
 

Csabeesz

Újonc
2019. 01. 10.
12
14
V4 karakter
Chad Parker
LV karakter
Chad Malone
Teljesen legyalultad az egész See-t? És úgy raktad újra? Minden mappát?
 

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
305
384
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Mindent letöröltem és úgy raktam újra.
Gondolkodtam itt a napokban. Esetleg videokártya driver teljesen le koppra és aztán újra fel? Küldök linket privátban a progihoz ,ha kell.

Edit: Nem is kell a privát belövöm ide ,hátha másnak is segíthet.

Link: https://www.guru3d.com/download/display-driver-uninstaller-download/

Ezt letöltöd és koppra letörlöd a videókártya drivert. Ez mindent letöröl ami azzal kapcsolatos. Aztán felteszed újra.

Driver ddu használatához egy kis gyorstalpaló:


Amennyiben nem beszélsz angolul ,akkor is érteni fogod ,de ha mégsem akkor keress nyugodtan privátban.
 
Utoljára szerkesztve: