Meghalt Théo Banks

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
277
1 602
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
theo.png


Mély szomorúsággal és megrendüléssel értesültünk arról, hogy Théo Banks, a Las Venturas Times, régebben a damn! media tehetséges és szenvedélyes újságírója, életét vesztette. Théo 24 éves volt, és bár fiatal kora ellenére máris rengeteg elismerést szerzett munkásságával, hirtelen távozása hatalmas veszteséget jelent szerkesztőségünk, és az egész újságírói közösség számára.

Théo eltűnéséről nemrégiben számoltunk be, miután augusztus 4-e óta sem kollégái, sem barátai nem tudtak vele kapcsolatba lépni. A hatóságok nagy erőkkel kezdték meg a keresést, és minden lehetséges nyomot megvizsgáltak, de sajnos Théo életét már nem tudták megmenteni. Holttestét Las Venturas belvárosától nem messze, Fort Carsonban horgászták ki a pecások. Az első jelentések szerint halálának körülményei gyanúsak, és a nyomozás jelenleg is folyamatban van.

Érdekes még, hogy nem sokkal messzebb, szintén Fort Carson környékén találták meg Théo BMW M3 e46-ját is, a vízbe tolva, így az idegenkezűséget a Las Venturas Times nem zárja ki, az már más dolog, hogy a rendvédelmi szervek mit mondanak. Théo szerette a sebességet, így ha esetlegesen vízbe is hajtott volna, vagy vízbe sodródott volna, akkor valószínűleg messzibb találták volna meg a parttól autóját.

theo-kiscim.png

Théo Banks nem csak újságíróként volt kiemelkedő, hanem emberként is. Szenvedélyesen hitt az igazság keresésében, bátran szembeszállt a hatalmakkal, és soha nem félt olyan történeteket is megírni, amelyek mások számára kényelmetlenek lehettek. Írásai gyakran feszegettek tabukat, és mindig a mélyebb összefüggéseket kereste.

Az utóbbi időben Théo egy különösen kényes cikken dolgozott, ami több befolyásos személy érintettségét is felfedhette volna. Bár a hivatalos nyilatkozatok szerint semmi nem utal arra, hogy halála összefüggésben állna ezzel a munkájával, sokan úgy vélik, hogy ez a vonal is fontos lehet a nyomozás során.

Szerkesztőségünk most arra kéri olvasóit, hogy őrizzék meg emlékezetükben Théo nevét, aki mindannyiunk számára példakép marad a szakmai elhivatottság és bátorság tekintetében. Cikkei örökre itt maradnak velünk, emlékeztetve mindannyiunkat arra, hogy milyen fontos az igazság keresése és a közösség szolgálata.

Théo családja és szerettei iránti tiszteletből jelenleg nem kívánunk további részleteket közölni, de amint a nyomozás új információval szolgál, olvasóinkat tájékoztatni fogjuk.

Nyugodj békében, Théo. Az emléked örökre élni fog írásaidban és mindazok szívében, akik ismerték és szerették. Találkozunk a túlvilágon.


Amanda Kirsch
a Las Venturas Times főszerkesztője

elvalaszto.png


((Pár hétig még ide fogom szúrni a hozzászólás kódját, így könnyen elérhetitek. Viszont utána nem szeretném már ezzel "csúnyítani" a cikkeket, viszont maga a hozzászólás mintája megtalálható az alfórumban, illetve ide kattintva is.))
alaphsz.png
THÉO BANKS / 2024. 08. 01.
hsz-elv.png

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.

Kód:
[IMG width="25px"]https://i.postimg.cc/T2rf0Tbf/alaphsz.png[/IMG][SIZE=6] [I][B]THÉO BANKS[/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I]   /   2024. 08. 01.[/I][/SIZE]
[IMG]https://i.postimg.cc/TwVFVY4s/hsz-elv.png[/IMG]
[SIZE=4]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.[/SIZE]
footer.gif
 

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
277
1 602
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
alaphsz.png
Timmy TDI / 2024. 08. 01.
hsz-elv.png

tartozását nem tudom ki fogja megtériteni nekem, de mihamarabb keressen fel köszi

alaphsz.png
MATHEO BANK$ / 2024. 08. 21.
hsz-elv.png

meg egy ilyet irsz es halalombol visszaterek azert hogy kiszurkaljam a golfod kerekeit te vereb!!4!!4negy
 

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
277
1 602
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
alaphsz.png
AMANDA KIRSCH / 2024. 08. 21.
hsz-elv.png

Benne van a cikkben @asaperick, idézem:
Holttestét Las Venturas belvárosától nem messze, Fort Carsonban horgászták ki a pecások. Az első jelentések szerint halálának körülményei gyanúsak, és a nyomozás jelenleg is folyamatban van.

Előkerült a holtteste, ill. az autója is. Ettől függetlenül, mint leírtam a cikkben, külső befolyást érzünk szerkesztőségen belül, hiába mondja azt a rendőrség, hogy semmi erre utaló jel nincs.
 

asaperick

Újonc
2022. 04. 20.
20
77
47.376260273415056, 18.91350533099053
LV karakter
Javion Barnett
alaphsz.png
JavB / 2024. 08. 01.
hsz-elv.png

Benne van a cikkben

Előkerült a holtteste, ill. az autója is. Ettől függetlenül, mint leírtam a cikkben, külső befolyást érzünk szerkesztőségen belül, hiába mondja azt a rendőrség, hogy semmi erre utaló jel nincs.
Ezek a fránya betűk, előbb még nem voltak ott! Tudom mert láttam!
 
  • Vicces
Reactions: pogchampus
2021. 10. 30.
197
849
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
alaphsz.png
ROBERT BOWMAN / 2024. 08. 23.
hsz-elv.png

Részvétem a családjának. Osszátok a cikket, amíg lehet, mert nem biztos, hogy holnapra is itt lesz! "Véletlenül" valaki eltávolítja.