Megbeszélve, zárható/Helyezhető.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amiyah Lynch >

Panaszolt fél admin neve:
< Walton >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, játékosok semmibe vétele, Admin feladathoz való nemértés/nem tudás. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/yeD2aNN >

Megjegyzés:
< Heló-heló, tulajdonképpen annyi lenne az egész történet, hogy egy olyan helyen ahová a civilek nem járnak stb nem egy olyan hely mintpéldául a déli határ ahol hemzsegnek az emberek, hanem az NNI hq melett parkolóban leparkoltam a kocsimat, elment be bázisra elintézni valamit, mire kiértem egy trabanttal összebuggolt a kocsim, ezért admin segítséget kértem, ez meg is történt oda jött Walton, szét gettelte a kocsikat, fixet nem adott rá, pontosan jól tudom nem kötelessége fixelni, de mivel egy elég kívülálló helyen voltunk ahol nem hemzsegnek az emberek úgy gondoltam szerintem megérdemelne egy fixet hiszen nem minden napos hogy ott buggolnak össze a kocsik, és mivel buggnak köszönhetően lett totálkáros az autóm azért reménykedtem egy fixben, ezt a fixet nem kaptam meg, elrobogott walton szét gettelte, írni nem hagyott időt de már el is flyolt, ezért írtam neki egy pm-et amiben megkérdeztem, hogy fix-' nem-e jár rá, erre az volt a válasz, hogy nem kötelessége, tehát ezzel azt mondta, hogy őt nem fogják számonkérni miért nem fixelt mert megteheti hogy nem fixeli meg, ezen én kicsit meghökkentem, mivel az oké, hogy nem kérik számon és nem fog érte szankciót kapha nem nem fixeli meg a kocsit, de mégis egy kÍvül álló helyen voltunk ahová nem járkálnak a civilek/nem civiel, és nem hemzsegnek ott az emberek, írtam neki egy pmet, hogy az remek, ezzel azt akartam kifejezi hogy nem volt totálkáros a kocsim s szereltethetem meg, teljesen, a mondatban továbbá összefoglaltam azt hogy, remek hogy a buggra nem kapok fixet, szép.. azthiszem ez volt a teljes mondat nem vagyok benne bizots a képeken viszont látható, nem hiszem, hogy ezzel megsértettem volna hiszen szerintem semmiféle offensive szót, mert úgy hangzó szót nem írtam le a mondatban, a szép szót arra értettem, hogy oké valóban nem kötelessége megfixelni, de akkor most mehetek megszereltetni.... erre kaptam egy kettőszáz percet PM Stílus névre halgató szanckiót, amit nem teljesen értettem ezért a pmben megkérdeztem, hogy mit vett magára, vagy esetleg mivel sértettem meg vagy, hogy egyáltalán ezen mi volt a stílus, ezekre a kérdésekre választ nem kaptam pedig leírtam neki egy monológot, amíg a szanckióval kapcsolatos kérdéseket tettem fel neki választ nem kaptam, amikor megkérdeztem, hogy miért nem válaszol a pm-jeimre, az volt a válasza, hogy éppen ügynél van és nem tud figyelni, és én úgy gondolom, hogy egy adminnak kötelessége aközben is oda figyelni a pm-ekre, és legalább annyit oda írni hogy ügye van nem pedig ott hagyni és várakoztatni a játékos-t főlleg azt nem értettem hogy a szanckió után egyből pm-eltem és egyből ügye lett Waltonnal, és amikor az én szanckiómal kapcsolatos kérdésekre kérdeztem arra egyáltalán nem válaszolt csak arra amikor megkérdeztem miért nem válaszol a pm-jeimre, tehát itt konkrétan megtörtént az, hogy semmibe vette a játékosokat, és a képeken látható a beszélgetés, szerintem egy fokkal sem léptem túl azt a pm stílust amit ő velem szemben, köszönöm, hogy végig olvastad várom a bírálatot. U. I : lelépett a szerverről, ahelyett, hogy megbeszélte volna velem a dolgokat azonnal csatolom a képet. >
 

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Szia! Kezdjük az elejéről,kimentem szétszedtem a két buggos autót,majd kaptam egy PM-et tőled,hogy fix nem jár? Erre természetesen válaszoltam,hogy nem kötelességem. Majd kaptam mástól is PM-eket,így nemtudok mindig csak egy darab emberrel foglalkozni,azaz az OOC és a rendes chatet egyszerre figyelni.
A szerverről leléptem igen,mert éhes vagyok és elmentem "reggelizni",amit még mindig fogyasztok,nem lehetek fent a nap 24 órájában. A stílusod: Azért,mert nem fixelek,nem kell kapásból "szépezni",hogy nem kaptam fixet,akkor "lekezelően" visszaírni,erre kaptad a PM stílus jailt.
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Amint leírtam a megjegyzésben, félre értetted a szép szót, és én írtam is neked, hogy akkor megtudnánk-e esetleg beszélni vagy felejtsem is el, természetesen erre nem jött válasz hanem inkább leléptél, szerintem ha van egy olyan dolog, hogy egy játékos megszeretné veled beszélni a szankcióját ami szerintem nem akkora egetrengető pm-stílus márha nem érted félre, de szerintem te is elég lekezelően válaszoltál, ahelyett, hogy adtál volna esélyt megbeszélni a dolgokat, leléptél a szerverről, és annyit nem tudtál válaszolni pm-re hogy bocsi majd késöbb most nem érek rá, de, ahogy látom számítottál a pk-ra mert elég gyorsan ránéztél.
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
A legutolsó PM-et nem láttam,ami részben az én hibám,viszont én se tudok fent lenni a nap 24 órájában.
Ez természetes és nem is várom el tőled, de walton őszintén, egy ilyen helyzetben, hogy nem 1 nem kettő pm-et írtam neked annyira nem tiszteltél, hogy válaszolj hanem elmentél inkább, én szívesen megbeszélném továbbra is veled a dolgokat, nem konkrétan akarok neked rosszat de te is beláthatod nem cselekedtél a legjobban, viszont ha nem válaszolsz nem beszélnéd meg velem a dolgokat nincs más lehetőségem...
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Én ezt teljes mértékben értem,de azért ne én legyek már "tiszteletlen" amiatt,hogy elmegyek enni.
Rendben ezt énis megértem, csak én kaptam egy szankciót stílusra, amit utána megszerettem volna veled beszélni rengeteg pm-et írtam válasz nem érkezett rá amikor megkérdeztem miért nem válaszolsz az volt a válasz a pm-eimre, hogy nem tudsz oda figyelni, mikor belementél egy ügybe, és hírtelen 1 másodperc alatt lett egy másik ügyet, mondom szerintem ezen fölösleges veszekedni, én még mindig tartom magam ahoz hogy megbeszélhetjük a dolgokat ts-en nem muszáj ez a pk-' viszont, ha te nem szeretnéd nincs más lehetőségem, várom a bírálatot.
 

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Igen sikerült ts-en megbeszélni a dolgokat, átis írtam a pk-nak a címét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.