Még több civil skint.

iWYO

Újonc
Támogató
2023. 09. 08.
19
30
25
V4 karakter
Brody De Quinlan
LV karakter
Rachel Lewis
Személy szerint tetszik az ötlet azonban, szerintem így is elég egyedire tudsz egy kinézetet csinálni a kiegészítőkkel. Ezek ellenére támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Tony_86

Zsolt Sarkadi

Újonc
2024. 02. 24.
15
39
V4 karakter
Emilia Carter
V2 karakter
Emilia Serafini
Jó ötlet! De igaza van az előző kommentelőnek, hogy az egyedi kiegészítőkkel elég egyedi tud lenni egy karakter.
 
  • Tetszik
Reactions: iWYO

Vöörös

Újonc
2019. 05. 12.
22
46
Szeged
V4 karakter
🇩🇪 Claudia Heydrich 🇩🇪
LV karakter
🇺🇸 Natalie Macleod 🇺🇸
V4-el bejött skin felhozatal szerintem pocsék, ennél több kellene, más szerver közösségeken a civil skin slot között 100 is elfért, szerintem itt is menne.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 457
Budapest Airport
V4 karakter
White Stuart
v4el jött be pár skin, és van bőven elég kiegészítő is amivel lehet játszani, szerintem még egy jó ideig nem lesznek cserélve skinek
igen az egy dolog, hogy van bőven kiegészítő az meg egy másik, hogy rengeteg PP a kiegészítő slotok feloldása + egyes jó kiegészítők is PP-be kerülnek.
 

I3ucky

Barangoló
2022. 09. 06.
119
120
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Nem több kell, csak szimplán lecserélni azokat amikből a legkevesebbet látni. Vannak olyanok amikből még egyet se láttam elsétálni mellettem pedig rendvédelmisként megfordulok kisebb nagyobb tömegekben.
 

Gabika2.0

Újonc
Támogató
2022. 11. 25.
20
9
V4 karakter
Jasper Nash
LV karakter
Raphael Valentino
Sziasztok! Gondolom nem csak nekem lenne igényem arra, hogy még több civil skin kerüljön be a szerverre. A civil skin ajánlóba küldtem be pár skint, amik szerintem, illenének a szerverre.
Új, vagy már a meglévő nem használt skinek helyett jobban kinézőket. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: winner és dani930