Medicial Center jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Emilio John

Újonc
2021. 05. 16.
5
1
LV karakter
Emilio John
V2 karakter
Emilio John
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <John>
Középső név: <D>
Keresztnév: <Walker>
Születési hely és idő: <Las Venturas 1982.04.14>
Anyja neve: <John D Emilia>
Nem:

Férfi [ férfi ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Persze németet>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<John D Walker vagyok 45 éves. Azért jöttem ebbe a városba hogy szerencsét probáljak. Ez kisebb nagyobb sikerrel sikerül is. Előző városba már voltam netős szerintem itt is meg fogom állni a hejemet. szeretek emberekkel foglalkozni és mindent meg tettem az előző városba a betegeim gyógyulásávaé szemben. Szeretek szegény gyerekeken segiteni igazából én egy jo embernek tartom magam. Mindenkit elfogadok ahogy van. Régebben halottas házba is dolgoztam. tehát az nem volt jo és az előző városba át mentem úgy mentősnek.>
Motivációs levél:
<Mint mondtam szeretek embereken segiteni..>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<orvosi Egyetem/főiskola>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Hát tudok beteget ellátni illetve ha kell műteni is.>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Los Santos Medicial Center/University>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Los Santos Medicial Center/University...>
Képzés időtartama:
<6 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Hát igazából árú szálitós voltam meg buszsofőr. Jah meg a másik városban mentős.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<A masik városba a mentőségem: 1 év>
Munkaköri leírás:
<igazábol mindent csináltam embereket szálitottam mentő sofőr voltam meg műtöttem is...>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Ki utáltak engemet.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <nincsen>
Telefonszám: <nincsen de majd lessz nemsoká>
E-mail cím: <safarmate12@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Máté>
Életkorod: <18>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Hát már nem tudom de szerintem régen.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Hát igazából voltam v3 mon mentős és sok mindent csináltam ott ami a dolgom volt kiutáltak mert nem teljesen avgyok magyar ugye én román vagyok magyarországra költöztem és jah tájszolásom van.. >
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<persze>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Hát be birok illeszkedni hamar a társaságba meg jó rpket szoktam csinálni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Sáfár Máté imre vagyok 18 éves. romániából költöztünk magyarországra. szeretek sok mindent csinálni igazábol legtöbb időt a gépem előtt töltöm rpz getésekkel. sok mindent szoktam csinálni pld festő a szakmám dolgozok abba is. szeretek akkor sportolni meg igazábol mindent amit el lehet képzelni..>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<A jó tulajdonságaim: gyorsan be illeszkedek az adott társaságba, szeretek segiteni embereken,szeretek nomrálisan megcsinálni az adott feladatot és ha kell profin megcsinálni. Rissz tulajdonság: nem szeretem ah csufolnak, nem szeretem ha egy dolgot 2 szer kell elmondani, és nem szeretem ha kötöszködnek.,>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<Csak ez az egy jailem van[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]https://imgur.com/cmZyqvx[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedőkötés: 1. Fertőtlenítést követően a sebre helyezzen megfelelő méretű, steril sebfedőt. 2. A rögzítést végtag esetén a testrész vékonyabb felénél kezdje, három, egymást fedő pólyamenettel. A menetek a végtag felszínének belső oldalától kifelé haladjanak! 3. Ezt követően úgy haladjon, hogy az új pólyamenet az előző menet kb. 2/3-át fedje. 4. A kötés végén ismét, három, egymást fedő pólyatekercset készítsen. 5. A kötés rögzíthető ragtapasszal, biztosítótűvel vagy pólyarögzítő kapoccsal. nyomókötés: 1. Lehetőség szerint itt is alkalmazzon fertőtlenítőszert. 2. A sebre helyezzen lehetőleg steril sebfedőt, nagyobb vérzések esetén indokolt lehet a tamponálás. 3. A sebfedőt kezdje el pólyamenetekkel rögzíteni (akár egymást fedő menetekkel). 4. A sérülés fölé érve a sebfedőre egy másik, feltekert pólyatekercset helyezzen (nyomópárna). 5. A rögzítőpólyát vezetheti A) egymást fedő VAGY B) nyolcas alakban, utóbbi esetben úgy, hogy az egyes pólyamenetek a nyomópárnán keresztezzék egymást. Kerülendő a rögzítőpólya megtekerése (korábbi iránymutatás). 6. A kötés rögzíthető ragtapasszal, biztosítótűvel vagy pólyarögzítő kapoccsal. [B]Szorítókötés [B]Nyaki vérzés ellátása meg stb.[/B][/B] >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Ugye semmi féle képpen nem szaban hátra dőteni a fejét mert akkor agyvérzést kaphat.. Nost van ez ilyen orr csepp ez ilyen mentolos és az elálitsa a vérzést... pár percen belül.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<hát... Attól függ hogy pattant bele fém szilánk mert nem ha nem annyira akkor meg probálhato a korházba kivenni csipesszel vagy valami steril eszközzel.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Hát ha duzzant akkor el van törve...A diagnózis (Panaritikumok) [HEADING=1][/HEADING] >
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<1.nek meg nézzem biztonságos a helyzin ha biztonságos segitséget hivok kollégáktól utána a kormányra borultat mivel eszméletlen és a feljövő váladékot vissza nyelheti és meg fulladhat utána a nehéz lélegzetre panaszkodót és utána a hányingere,szédülésre panaszkodót jah még nem irtam oda hogy hivok egy kollegát a helyszinre hogy segitsen ő is.>>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/11/20
Aláírás: John D Walker
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt John Walker,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt John D Walker,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


((Megjegyzés: A minta több helyen is elcsúszott, sok a helyesírási hiba, és az adminjailek-nél az UCP-re lettünk volna kíváncsi))



Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.