Mclaren p1 Facelift

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
304
332
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Szia Mindenki!
-Azért gyültünk mind itt össze,hogy ne legyünk szétszorva.
Szóval aki ide jött gondolom szereti azt a csinos kis Mclaren P1 et,mint jómagam,hát nem tévedek szerintem.
Ti is unjátok már hogy lapos és unalmas autó? Handlingje tökéletes,modja?? Nem elvetemült, igényes szép fasza,active dashboard,nyílik a szárnya meg minden ami Magic.
Fe nekem elég egyhangú autónak tűnik még így is,szóval UNALMAAAS... Lehetne picit jobb,hogy ezt hogy értem?
Lehetne rá variáns, lehetre mondjuk több féle képpen festhető,több részben. Esetleg Matrica rá? Valami jó sportos sexység vagy whatever mi, csak jól nézzen ki rajta.
Esetleg ami engem még nagyon zavar ami miatt nehéz rá szint keresni(Nekem),az a hátsó lámpa. Olyan mint egy nagyon erős led rúd, mint egy izzó betonvas meghajlítva a sötét éjszakában.
Amihhez elég nehéz bármi illő Colort pickelni, esetleg a lámpát is lehetne "egyedivé tenni" Vagy valami ilyesmi. Ez a Topic csak annyi hogy elég unalmas gépjármű, régóta bent van már. Igaz lett neki nagyon jó kis Upgradeje, like a szárnya meg aaa mozgó csillivili kormánya... De lehetne szebb is jobb is... Aki egyet ért kérem az big uppolja a topicot, Írjon hozzá pozitív negatív értelemben bármit. Lehet van akinek ez az autócska így tökéletes, de szerintem már unalmas.
Szeretnék utólag csatolni egy unalmas képet róla, győzzetek meg hogy nem az szegénykém :/


(Remélem senkinek az érzéseit nem sértettem meg, nem állt módomban, elnézést!)
 

Pashenko

𝓽𝓮𝓬𝓱𝓷𝓸 𝓲𝓼 𝓷𝓸𝓽 𝓬𝓻𝓲𝓶𝓮
2019. 03. 25.
138
600
V4 karakter
Tommy Arkin
LV karakter
Yuri Pashenko
V2 karakter
-
De hát ez egy kocsi, teszi a dolgát, persze nyílván kár hogy nem száll fel amikor nyílnak a szárnyak, meg hogy nem golyó álló, meg hogy csak 4 kereke van szegénynek és alig 5sec alatt katapultál ki 310-re, de szerintem tök rendben van:D
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
304
332
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Bele is írtam hogy a handlingje tökéletes. De az hogy minden P1 ugyan úgy néz ki, ez ami számomra "irritáló" és nincs baj vele ha nem olvassa el az ember,nem haragszom. Csak szimplán kevésbé szabható "saját arcképre". Tehát mindegyik ugyan úgy néz ki, semmi külömbség, egyik sárgább mint a másik,kékebb mint a másik,pirosabb mint a másik. Annyira nehéz egyedivé alakítani. Konkrétan semmi sincsen rá és nem azt mondom hogy hú de szar a kocsi mert imádja az ember. De legalább színezhető lehetne 2 tónusban,mint a Chiron. Ilyen apróság érted te is... vagyis gondolom érted ha szájba rágósabban írja le az ember. :D
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szerintem is unalmas autó amiatt, hogy semmi nincs rá, de az a baj, hogy ha megnézzük a többi kocsit, pl. legyen egy e60, ott is hasonló a helyzet. Attól, hogy vannak rá cuccok, nincs annyi, hogy teljesen egyedit lehessen csinálni. Ha matricából nem csak 3-4 fajta lenne, hanem 30-40, akkor már előrébb lennénk. De gondolom az meg már problémákat okozna, mivel MTA. Szóval szerintem egyediségről beszélni nem igazán lehet MTA-n belül.

Én inkább javasolnék egy mod cserét. P1 helyett lehetne egy kisebb McLaren vagy a Senna. Az új autó egy ideig nem lenne unalmas.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Kiko. és dadek2

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Én inkább az M8-nál veszem ezt észre.
Az egyik “legexkluzívabb” autó a szerveren, mégsincs rá semmi. Pedig aztán arra jöhetnének a felnimatricák, a teljes matricák és a variánsok dögivel.
Mint pl amik az M4-nek vannak.
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
304
332
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Jogos! Ez is egy nagyon jó ötlet. Adom össze lehetne ezeket gyüjteni
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Hát nem tudom, szerintem jó így, ahogy van, szép a jelenlegi modell, kaphatna egy pár matricát ami illik hozzá, meg egy GTR bodykitet ami a felnyíló szárnyat lecseréli egy hagyományosra + hozzá adja a többi aero elemet, de több minden felesleges rá, nem hinném, hogy ennek az autónak az lenne a lényege, egy sz@arrá tuningoljuk egyedi lámpával, felnivel meg neonnal.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.