Mazda 6 2018

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

prоfessor

Újonc
Támogató
2022. 05. 02.
42
56
Pécs
V4 karakter
Den Contreras
LV karakter
Cameron Scarder🧛🏿
Sziasztok, olvasgattam mostanában pár járművel kapcsolatos javaslatot, és beugrott egy olyan, hogy nem sok szerveren van Mazda mod, főleg 6-os, és nekem eléggé bejönnek mind élőben, mind ebben a modban, régiek is, újak is, úgyhogy ja, gondoltam hátha nektek is bejön:D

Azt hogy milyen kocsira kéne rakni, ha esetleg a közösségnek is bejön, azt nemtudom, talán a Mercedes e250-re, vagy őszintén nemtudom..

A modhoz tartozó link: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/107722-mazda-6-2018.html

 
  • Vicces
Reactions: Macseek

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem az e250 szép mod, nincsen vele gond, a Mazda 6 meg egy elég megosztó típus, személy szerint irl jól néznek ki, de a szerveren nem sokan használnák a típust. Ha mindenáron le akarjuk cserélni az e250-et, akkor egy faceliftes változatot vagy egy újabb s80-as kombi Volvót tudnék elképzelni helyette. Nem támagoatom.
 
  • Tetszik
Reactions: tothbence0413

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.