Maya Suarez Moderátor Tagfelvételi Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maya Suarez

Újonc
2019. 02. 22.
4
0
V4 karakter
Maya Suarez
Ig Név : Maya Suarez
Mióta használom a TeamSpeak-et? : Körülbelül 8 éve.
Mennyi időt töltök TeamSpeak-en? Minimum naponta 2-3 óra. (Munka mellett)
Miért engem válasszatok? : Érett gondolkodású és tapasztalt embernek tartom magam,jó kommunikatív képességgel,valamint jó problémamegoldó készséggel.
Mivel erősíteném a csapatot? : Mindenképp a türelmemmel,segítőkészségemmel,tanácsaimmal.
Miért szeretnék csatlakozni? : Szeretnék egy olyan csapatban dolgozni,ahol emberekkel foglalkozhatok,segíthetek nekik és a többi "kollegának".
Hogy tudnám segíteni a "kezdő" TeamSpeak felhasználókat? : Mindenképp kedvességgel és precizitással elsősorban,hogy maradéktalanul megérthessen mindent,illetve időt is szánni rájuk.
Számomra legfontosabb 3 TeamSpeak szabály : Szerver hirdetés TILOS,Rangok kéregetése TILOS,Musicbot használata engedély nélkül TILOS.
Ismeretségem a csapaton belül : Diana Rodriguez /LACI/
Referenciáim : Számos helyen játszottam már,egyéb pozíciókat betöltve.Viszont az életemből több tapasztalatot tudok ide áthozni magammal personálisan.
Egy player nem érti meg,hogy avatar feltöltési engedélyt nem tudok neki adni. Mit teszek? : Háromszor elmagyarázom neki türelmesen,majd kickben részesítem a további értetlen viselkedés után. Ha ezután is folytatja ezt a tevékenységet, akkor 5 perc ban. Ezután egyre növekvő szankcióban részesítem.
Bemutatkozás : Sziasztok! Vivien vagyok,25 éves és jelenleg a Müller DrogerienMarkt raktárában dolgozom. 11 éve RP-zek,ezen szerver SAMP részén kezdtem. Azóta sok helyen megfordultam ,sok tapasztalatot gyűjtöttem. Munkámból adódóan napi 2-3 óra aktivitásom biztosított,ettől csak több lehet :) Hobbim a zene,egyéb számítógépes játékok és a főzés. :) Köszönöm,hogy elolvastátok :)


MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hello, atolvastam a lapot tetotol talpig, nos nem lett rossz lap. A lapod tartalma eleg jo, viszont a kinezete nekem nem nagyon tetszik (legalabbis nekem) sok sikert tartozkodom /telo
 

Maya Suarez

Újonc
2019. 02. 22.
4
0
V4 karakter
Maya Suarez
Szia. Köszönöm a válaszod :) Színekben igazából ezek tetszettek,különösebb oka nincs,hogy ezeket választottam :)
 

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas át olvasás és döntés után az értékelésem: TARTÓZKODOM !!

Egyéb megjegyzés:Nekem személy szerint nem tetszik a lapod formázása de ez egy tény ! Én szerintem a lapod egy picit rövidre sikerült de ha változtatsz akkor még rá nézhetek !!
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.