May Carol jelentkezése Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AndrisHZ

Újonc
2021. 02. 26.
6
8
V2 karakter
William Anderson
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Andris-nak lehet szólitani nyugottan. 18 Éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Szerverház le égése elött kezdtem kb 2 hétel. Igy sajnos a játékpercem bukott de pontosan 7161 játék percem van jelenleg.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen voltam AdminJail-ben egyszer 60 percet 5szint alatti rablás miadt. Meg ugyebár megszünt az Irish maffia igy a kulcsok le adása miadt is be raktak.
AdminJail Kép:https://imgur.com/Eb9cF4n?fbclid=IwAR267ealaAvQgyXBxw8rCQUidcoGQAoOXKsdkm5jd7816lRe_eui5f4m6NI
Névváltási kérelem: https://imgur.com/ApWXAcQ?fbclid=IwAR2Wm4N9-pRjnBUbt1VnPDvhxWfNNAE5OAKrzCfzRbPUcssiqv307NPEoPo~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen használom a TeamSpeak3-at és rendelkezek mikrofonnal.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~Napi 5-6 órát tudnék nekem ez alap dolog. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Encsen élek jelenleg nem rég költöztem barátnömhöz és együtt élünk. Mivel még egyenlöre nem dolgozok fix helyenezét rengeteg időm van foglalkozni a játékkal.
18.-dik évemet most töltöttem be Március 14.-én egyenes ember vagyok ha valakivel is volt valaha problémám le ültem vele meg beszélni mint hogy, háta mögött kavarjam a bajt.
Szeretem ha értelmes emberek vesznek körül akikkel jól el tudok lenni hülyéskedni de közben komoly emberek legyenek.
A legjobban az autók szerelését szeretem szabad idömben csinálni szóval ezzel nem lenne gond rajzolok focizok és kosarazok régebben gitároztam csak egyébb gondok miadt abbba kellet hagyam. Vissza térve a játékhoz szeretném magamat érvényesiteni egy jó közöségben és sokat szórakozni jelen pillanatban elég sokat tudok a szerveren lenni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ May Carol~


Születési helye, ideje:
~San Fierrói Kórház, 1994.03.14 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santos-i Szakközépiskola, Autótechnikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel szeretem az autókat szerelni ezért szeretném mutatni hogy igen is a Fix&Dive csapatába való vagyok.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Nevem May Carol, 1994.03.14-án születtem a San Fierroi kórházban. Édesapám neve May Edvard, aki sajnos rákbetegségben elhunyt,és így anyámra maradtam. A San Fierroi Általános Iskolában szereztem meg a 8 általános végzettségem. Mindig is szerelő akartam lenni, s ennek tudatában tanultam tovább. Mivel nem voltam egy rossz tanuló, felvételt nyertem a San Fierroi Középiskolába, Autótechnikus szakra. Ez egy 4 éves tanfolyam volt,aminek a 3.évében sikeresen letettem a jogosítványt,ezzel megkönnyítve magamnak az iskolábajárást. Szerettem volna továbbtanulni,de édesanyám beteg,és sajnos nincs ki ápolja,így ez a feladat is rám hárult,emiatt nem lehetséges a továbbtanulás.Miután letettem a szakmát, egy régi barátnak a vállalkozásába kezdtem,ahol tapasztalatot tudtam gyűjteni,hogy jobban eltudjak helyezkedni. ~

Aláírás
May Carol
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.