Maxwell Lorenz Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 13.
3
0
V4 karakter
Antoine Royalf
LV karakter
Antoine Royalf
V2 karakter
Maxwell Lorenz

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~Maxwell Lorenz~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 szeptember 10.149321 játszott perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 54szintű ~

Hány éves vagy?
~ 17éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~Szinte az ősszes frakcióban megfordultam már,leader váltás vagy éppen inaktiv volt a frakció és ezért léptem ki. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni mert irl is autószerelőnek tanulók és itt v2ön is érdekel,valamint szeretnék egy jó csapat tagja lenni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~Természetesen rendelkezem.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Az összes időmet a szerelésre forditanám,4-5órán keresztül biztosan fentudnék lenni a szerveren. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam,bannolva perma bant kaptam viszont közelsem volt jogos pk-t is nyitottam róla az admint befolyásolták és ezért kaptam unbant.https://imgur.com/a/RXElsjJ itt a kép a bannról. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam Jailba többször viszont ha bekerülnék egyszer nem fordulna ez elő mivel tudom mit szabad és mit nem elég régóta játszok már,és az utolsó jailom majdnem egy hónapja volt.https://imgur.com/a/O12aPvt~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Wettstein Armandnak hivnak 17 éves vagyok Zalaegerszegi Lakos.Autószerelőnek tanulók érdekel ez az egész,szabadidőmben sokat vagyok a barátaimmal ha rossz idővan akkor gép előtt általában.Mindenkivel jól kijövök és megtanálom a közös hangot.Nyugodt ember vagyok nemnagyon szoktak felidegesiteni,focizok profi szinten,valamint sokat bulizok,megértő vagyok segitőkész ,nos ez lennék én ha berekülnék a frakcióba jobban megtudnánk ismerkedni.Remélem bekerülök egy esélyt szerintem mindenki megérdemelem még ha ennyi jailom is van lásd koji mennyire beszeretnék kerülni hogy újra lapot irok.köszönöm hogy elolvastad további szép napot!. ~

 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Szeva, ha jobban átolvasnád a szabályzatot, akkor láthatod hogy TILOS a dupla fk
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.