Maxwell Jr Hendrix—> Flexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 30.
24
5
V4 karakter
Jack Travis
LV karakter
Maxwell Jr Hendrix
V2 karakter
Maxwell Jr Hendrix
v2-adminpk-logo.png
Játékos (IG) neved: < Maxwell Jr Hendrix > Panaszolt fél admin neve: < Flexy > Panasz pontos megfogalmazása: < Helytelen elbírálás / hozzaá állás pm ben > Bizonyítékok: < Ha nagyon szukseges majd kikeresem logot,csak jelenleg nem vagyok gep kozelben > Megjegyzés: < Szóval az egéssz úgy volt hogy XY jott belem szembesávban belémjön kb 200al a kocsim széttört az övé is , RP tekinteteben enyem zsir uj az övé eggy 20 éves régi mitsubishi nem lényeg , rp zik annyit hogy megremeg nem esik komolyabb baja. Irok flexy nek hanyag rp miatt , megjegyzem fixet meg csak le sem írtam hogy befojásoljam a válaszát , indokot adjak a hozzá álására . Erre ő kér eggy logot elkuldom és nem ir semmit kérdem kell e még valami . Azt mondja elég ennyi rp . Én mellesleg rp ztem kb 5 sort ha szükséges aztis majd megkeresem . Nos ha élőben 200 al szembemész valakivel aaaaz kicsit több mind eggy megremegés ... megjegyzem nem a törött kocsi érdekel Hanem ez eggy RP szerver és eggy admintól nem ilyen hozzá állást várna el az ember .
Köszönöm hogy elolvastad! Hibákért elnézést!
>
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby és Boyka1203
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.