Maxwell Erz Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 13.
3
0
V4 karakter
Antoine Royalf
LV karakter
Antoine Royalf
V2 karakter
Maxwell Lorenz
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Maxwell Erz~


Születési helye, ideje:
~San Fierro,1992.06.01~


Édesanyja lánykori neve:
~Liza Erz~


Jelenlegi lakcíme:
~Sinaola ST 9.~


Hány éve él a városban?:
~Születésem óta itt élek.~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Azért szeretnék maguknál dolgozni mivel állást keresek éppen és autószerelő szakmám van és,ez a munka számomra tökéletes lenne,valamint nagyon szeretek csapatban dolgozni és itt az is nagyon fontos tényező.~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Azért érzem magam alkalmasnak erre az állásra mivel több éve már ebben a szakmában dolgozom és eddig pozitivak voltak a visszajelzések a munkámmal kapcsolatban.~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Terszémeszetesen dolgoztam.~


Előző munkahelye(i):
~Vidéki buszsofőr~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Igen rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Maxwell Erz~


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~8324 játszott percem van,de ez folyamatosan nő mivel fent vagyok szinte mindennap a szerveren,lehet hogy egy kicsit kevés de egyedül unalmas jàtszani sokszor és azért is lenne nekem ez a frakció tökéletes.
~

Eddigi frakcióid:
~The Rednecks voltam anno amikor elkezdtem a szervert..~


Jelenlegi frakciód:
~Nem vagyok jelenleg egy frakció tagja sem.~


Mióta RP-zel?:
~2016.09.10dik-e óta rp-zek igazábol karierem nagy részét v2ön töltöttem el ott van 150.000játszott percem valamint v3aztam is.~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Azért szeretnék a frakció tagja lenni mert irl is autószerelőnek tanulók és itt Lv-n is érdekel,valamint szeretnék egy jó csapat tagja lenni,új embereket megismerni mivel ez frakció nélkül eléggé nehéz és szeretnék ezen a szerveren elérni valamit bekerülni egy közösségbe ami szàmomra tetszik is és az ez lenne.
~


Miért pont téged válasszunk?:
~Azért mivel az összes időmet amit a szerveren töltök a szereléssel tölteném el,valamint elég aktiv tudnék lenni és 17éves vagyok és màr jó pàr éve jàtszom tudnám a dolgomat,eléggé barátkozos fajta vagyok mindenkivel jól kijövök és megtalálom a közös hangot,szorgalmas vagyok és segitőkész ha felvételt nyernék jobban megtudnátok ismerni.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/61l0Zs2~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/4onkU8J~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/HRTXHZr~


Voltál-e már szerelő?:
~Ezen a szerveren még nem voltam szerelő.~


Mennyi idős vagy?:
~17 éves vagyok.~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~2017-02-28 regisztráltam kisebb nagyobb kihagyásokkal,ugye volt a bannom és addig nem is játszottam a szerveren.~


Használsz-e TS3-at?:
~Természetesen használom és rendelkezek is mikrofonnal.~


Használsz Facebook fiókot?:
~Igen használok.~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~4-5órát naponta biztosan hétvégén többet meg most rossz idő van és eléggé aktiv tudok lenni,de ha kijön a jó idő akkor is és a szerveren eltöltött időmet csak szereléssel tölteném el.~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Délután mivel iskolába járok,de van hogy délelött is fent tudok lenni ha valami olyan programom van.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~Második lehetőséget tudnám teljesiteni de hétvégén az elsőröl is lehet szó.~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~Wettstein Armandnak hivnak 17 éves vagyok Zalaegerszegi Lakos.Autószerelőnek tanulók érdekel ez az egész,szabadidőmben sokat vagyok a barátaimmal ha rossz idővan akkor gép előtt általában.Mindenkivel jól kijövök és megtanálom a közös hangot.Nyugodt ember vagyok nemnagyon szoktak felidegesiteni,focizok profi szinten,valamint sokat bulizok,megértő vagyok segitőkész ,nos ez lennék én ha berekülnék a frakcióba jobban megtudnánk ismerkedni.Egy esélyt szerintem mindenki megérdemelem.Köszönöm hogy elolvastátok.~
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 195
LV karakter
Edward Paul
Remélem sikerült megváltoznod az elmúlt fél év alatt és nem gyűjtesz több szankciót. Egy esélyt megérdemelsz, támogatom a jelentkezésed.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.