Maximus P Pawlowski S.G.H. -re való jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 029
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Gábornak hívnak, 16 éves vagyok. Jelenleg egy szakgimnáziumban tanulok Pécsett. Szabadidőmben bringázni és gépezni szoktam, utóbbit többet. Havonta párszor elmegyek dolgozni mert idén szeretném megcsinálni a B kategóriát :)

Mióta játszol a szerveren?

2018 december óta (2020-tól aktívabban)

Eddigi elért dolgok:

Dillimore Szeretetszolgálat!!

Adakozó típus

Eddigi frakciók:

El Monte Flores 13

See City Car Service ⚙️

Országos Mentőszolgálat
?

See City Taxi?

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

A SeeMTA v2 szerverét már szerintem eléggé kiismertem, szeretek embereknek, játékosoknak segíteni és úgy gondolom, hogy meg tudnám állni a helyemet az SGH-k között :)

Miért téged válasszunk?

Úgy érzem elég érett vagyok egy ilyen pozíció betöltésére és most a kialakult helyzet miatt időm is lenne rá.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Heti 15-20 órát szerintem tudnék teljesíteni

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Változó, de nagy átlagban 4 órát

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálok érthetőbben magyarázni, mert esetleg nem ismeri a fogalmakat, majd ha ingerültebb lesz a sokadik pm után szólok admin/sgh chaten valakinek, de a legjobb ha ez meg sem történik

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Amikor odaérünk az adott telepre (SCCS vagy Fix&Drive) akkor 2 sorral találjuk szembe magunkat. Az egyik a sima sáv a másik pedig a gyors. A gyors sáv abban különbözik a simától, hogy elsőbbséget élvezünk felette, viszont ennek az ára 700,000Ft lesz. Ha kinyitják a kaput, más néven gate-et akkor a szerelő után kell hajtani egy boxba ahol majd megkérdezik tőlünk, hogy milyen fajta javítást szeretnénk igényelni (teljes, vagy a javítani kívánt alkatrészt mondjuk). Ez után a szerelő IC rp-vel OOC pedig egy programmal kiszámolja az alkatrészek árának az összegét majd ezt tudatja velünk. Miután kifizettük a szerelő nekiáll a javításnak, majd amikor végzett felnyitja nekünk a kaput amin ha kihaladunk és összetörjük véletlen az autót már nem lehet utólagosan reklamálni. Fontos tudni még, hogy a szerelőtelepen lehet műszakiztatni az adott járművet, olajcsere esetén emelőre kell tenni az autót, a szerelőkkel mindig tisztelettudóan kell kommunikálni (IC ügy). Ha a szerelő véletlen az autódra csukja a kaput kötelessége megszerelni az egyszer már kifizetett alkatrészt (ha újra megtört). Valamikor a lámpa/kerék bugol (a szerelő úgy látja, hogy hibátlan de nálad nem az), ilyenkor ooc szólsz neki, hogy mi a probléma és ő egy parancs segítségével meg tudja oldani ezt. Los Santosban és San Fierroban van csak szerelőtelep, ha lerobbant az autónk ezeket fel tudjuk hívni egy parancs segítségével (nem kell hozzá telefon), SCCS (Los Santos) száma 222-222 (/call 222-222), Fix&Drive (San Fierro) száma pedig 444-444 (/call 444-444). Ha esetleg egy legális frakció tagja vagy akkor nagy valószínűséggel casco van az autódon (frakciós autó) ami azt jelenti, hogy gyors sávon tudsz (kell) bemenni (különben a casco érvénytelen) és egy minimális összegért javítják meg az autódat, persze ha szóltál a szerelőnek előtte.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: itt tud az adott játékos okmányokat készíttetni, munkákat felvenni. Ez úgy gondolom, hogy a szerveren az egyik legfontosabb hely, még ha ritkán is járunk ide.
Szerelőtelep: kihagyhatatlan, muszáj megmutatni, mert ide sokat fog járni a player és ha ezt nem tudja akkor sok gondja lesz a továbbiakban
Bank: a kezdő játékosok nem nagyon tudják hogyan kell befizetni egy csekket

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha csak egy laza beszélgetős, kereskedős rp akkor válaszolok neki. Ha egy nagyobb, üldözéses, lövöldözős rp akkor megpróbálok válaszolni neki de ha nem sikerül később biztosan megteszem.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Tájékoztatom a többieket admin/sgh chaten és képet/logot küldök az esetről

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, még tavaly + https://imgur.com/a/pAcJY0A]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem + https://imgur.com/a/m1IiCs9]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: krts és Bessenyei

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
Szia, párszor beszéltünk, normális gyermek vagy Urma. Jó lap lett! Támogatom sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Stream

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Szerintem egész jó lett a lapod, sok sikert kívánok neked!
 
  • Imádom
Reactions: Stream

Laliatya

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
45
32
20
Komló
V2 karakter
Yamaguchi Ichita
Szia, elolvastam a lapodat ismerlek, már egy ideje. Tapasztalt vagy, illetve figyelmesen és normálisan csinálod a dolgokat. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Stream

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.