Maxim Vasiliev jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bukimoj

Újonc
2021. 03. 17.
69
327
V2 karakter
buki atdtav
nni.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Maxim Vasiliev

2. Születés helye, dátuma
1987.07.21., Miami

3. Bejelentett lakcíme
Sunrise street 61

4. Telefonszáma
310355

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Elsőként egy rendészeti szakközépiskolában elvégeztem a rendőr szakot, majd lassan egy éve fejeztem be a Rendőrtiszti főiskolán a bűnügyi szakot.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
TEK-ben szolgáltam, egy súlyos sérülés végett el kellett hagynom az állományt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
TEK-ben szolgáltam egy kis ideig, egy kritikus sérülés végett ott kellett hagynom a munkámat, de idő közben helyreállt a karom.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Az eltelt évek alatt, sokat gondolkodtam, hogy csatlakozzak-e az állományba. A döntés most véglegesült bennem. Az én véleményem szerint egy nyomozónak a feladata legfőképpen a precizitás és a nehéz helyzetekben való gyors, illetve helyes döntés, a felsoroltak közül véleményem szerint minden lakozik bennem.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Én egy erős, magabiztos férfi vagyok, aki minden erejét, idejét beleöli a tökéletes munka elvégzésérte, mindig találok megoldást a nehéz helyzetekre. Ismerőseim szerint egy jó természetű, megbízható alak vagyok.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Adrián vagyok, 17 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2021-03-15.óta vagyok tagja a V2 szervernek.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
55235 percel rendelkezem jelenleg.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SCCS - 1 hónap, szerelő 4, ki szerettem volna próbálni az illegált. Orekhovskaya Bratva - 3 hónap, 7-es rang, IRL problémák. TEK, 1 hét, őrmester, Időhiány. Fix&Drive, 1,5 hónap, Betanító, ráuntam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Sok barátom tartózkodik a frakcióban, sokat meséltek és úgy döntöttem, hogy szeretnék csatlakozni az NNI köreibe. Frakción belül szeretnék több nyomozást indítani más, más játékos, esetleg illegális frakció ellen.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Persze.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok! Adriánnak hívnak, Szerbiában élek, 17. életévemet töltöttem be Júliusban. Mezőgazdasági technikusnak tanulok. Tisztelettudó gyereknek tartom magam, sokféleképpen töltöm el az időmet, legfőképp a barátokkal focizni járok, vagy esetleg kosarazunk,hétvégenként pedig eljárunk bulizni. Szeretek barátkozni, beszélgetni és főleg új embereket megismerni. Szeretek új dolgokat kipróbálni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/re56pdW

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/OgueLny
 
Utoljára szerkesztve:

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Imádom
Reactions: bukimoj
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.