Maxim Lawrentij

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tina T Westwood

Barangoló
2019. 02. 05.
89
80
V4 karakter
Keczeli_Ferenc
LV karakter
Hyuuga_Ayame
V2 karakter
Maxim Swjatoslaw
-Név:Maxim Lawrentij
-Születési idő :1989.05.12
-Anyja Neve: Mrs. Alina Lawrentij
-Apja neve: Mr. Sergej Lawrentij


-Sajnos az apját nem igazán látta ,mivel
folyamatosan a munkájával törődött. Ha már itt tartunk,akkor az apukáját is be mutatom:



-Mr. Sergej Szaratovban született,szülei elhagyták,így nevelő intézetben nőtt fel. Miután felnőtt ismeretséget,erőt gyűjtött és neki vágott a nagyvilágnak.

19-évesen elkapták drog/fegyver kereskedelemmel. 2év letöltendő szabadságvesztésre ítélték. Ez idő letelte után Szamarában próbált szerencsét,és azt kell mondjam sikerrel járt.
Találkozott egy illetővel. Névszerint Yagami-val. Ő Japán származú illető volt,abban az időben övé volt a 4 sárkány kaszinó is. Majd be avatta őt a drogterjesztés rejtelmeibe,nők futtatásába,és a fegyverkereskedelembe. Utána világszerte kapcsolatot alakított ki Sergej.

Majd találkozott Alina-val. Akire most fogunk kitérni.



-Mrs. Alina Lawrentij Nyizsnyij Novgorod-ban született,szüleivel. Fel nevelték majd úgy érezte 22-évesen hogy lépnie kell,így elköltözött a városból. Pontosan Perm-be. Így meg ismerekedett Sergej-el. Majd idővel meg született Maxim.
Most pedig Maxim története következik.


-Maxim Perm-ben született,jó környezetben,megértő szülei voltak. Majd 12-éves korában anyját autóbaleset érte,és elhunyt. Utána apja,Sergej is elkezdett lefelé menni. Ivott,és nem foglalkozott a munkájával. Így szerte foszlott a kereskedelmi piac. Rá 1.5-évvel apja is elhunyt. Ezek után a bejárónő etette egy ideig,majd egyik éjszaka betörtek a lakásukba,és elmenekült onnan. Ilyenkor ment el a 4 sárkány kaszinóba Yagami-hoz. És Yagami mint apja,felnevelte a kisgyereket. Majd a bizniszbe is beavatta,és 18. életévében már fegyverkereskedő lett belőle. Majd jöttek a nők.Illetve a drogok. 21.élevévében Yagami életét vesztette,és egyedül maradt.23.-életévében világot látni indult,és el költözött az Északi vidékekre. Majd Los Santosban letelepedett. Ilyenkor feladta a kaszinót,és magán útba kezdett. Meg ismerkedett egy Roland Nevű személlyel,akivel máig egy virágzó illegális,legális vállalkozást létesítenek. Ebbe a fegyverkereskedelem,és a drogkereskedelem játszik. Ismeretségi körei a Japánokkal van, Yagami után. Illetve a néger bandákkal tartotta a kapcsolatot,mint fegyverkereskedő. Fontos tudni róla,hogy 28-életévében egy akció során kapott 1golyót,ami a bal kezébe fúródott,és emiatt több hét kihagyása volt az illegális bizniszekben. Maradandó károsodása nem lett.
Maxim bövebb leírása: Az arcán,kezein,újpercein orosz tetoválások találhatóak.
Általában elegáns fekete zakóban,nadrágban,kalapban,és napszemüvegben tartózkodik,és egy AK-47 fegyvert tart magánál.
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Utolsó mondat végét nem tudom mennyire gondoltad komolynak, de amúgy fasza lett.
Élményképek lesznek?
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

csibszi

505
2019. 01. 12.
459
1 375
V4 karakter
Keira Luera
"Általában elegáns fekete zakóban,nadrágban,kalapban,és napszemüvegben tartózkodik,és egy AK-47 fegyvert tart magánál. "

Bármekkora gengszter lehetsz, szerintem akkor sem fogsz AK-47-tel mászkálni, unreal. A karakter magában úgy ahogy elmegy, a lap formázása Nekem túl gyors a bevezetés, illetve úgy az egész történet. Te tudod, sok szerencsét. Képeket várok, ha lesz. Kíváncsi vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Unu

csibszi

505
2019. 01. 12.
459
1 375
V4 karakter
Keira Luera
Szerintem a karakter már nem él, szóval nekem nyolc a kukás kiegészítők kellenek, 500k egy olyan kalap asszem, elég pacek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.