Max Thompson Fix&Drive jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ch4ri7ss

Újonc
2020. 07. 10.
7
8
Tatabánya
V2 karakter
Marcus Boerner
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kani, 15 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~5045, kb 2 hónapja ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
unknown.png


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Igen, mindennel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hát most így karantén idején, egész nap.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok Krisz vagyok! 14 éves Márc. 18. leszek 15. Hobbim általában MTA-zás, játszás. Ritkán CS:GO-zom, meg FL studióba ügyködöm. 1 éve RP-zem, és általában ki jövök mindenkivel, ezért szerintem itt is mindenkivel meglennék. Hétvégén lehet, hogy nem leszek elérhető ugyanis szoktam egy két helyre menni, és, hogyha megyek általában elég sokáig szoktam lenni. Általában mindenhol elérhető vagyok, szóval bárhol ellehet érni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Max Thompson (NV után)~


Születési helye, ideje:
~ 1998, Los Santos.~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Jó és RP-s társaságot keresek. A haverjaim is ezt a frakciót ajánlották.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Sziasztok! Max Thompson vagyok 23 éves Las Venturas-ban születtem. A családommal 2005-ben költöztem Los Santosba, majd pedig itt éltem elég sokáig. 5 év múlva vissza költöztem, majd azután vissza költöztem és azóta itt élek. Mostanában autókkal foglalkozom/szerelem őket, ezáltal elég sokat tudok az autókról. Minden álmom, hogy autószerelő legyek, épp ezért jelentkeztem ide, mert szerintem ez lenne a legmegfelelőbb hely. Régebben bányászgattam, de általában mindig elcsesztem valamire a pénzem. Tisztelet tudó kedves ember vagyok, és mindenkivel ki jövök. Bármiben segítek, hogyha megkérnek. Szeretek másoknak segíteni, akár pénzt ajándékozni kicsit szegényebb embereknek. Nekem sincs sok pénzem, de meg élek, mindig. ~

Köszönöm, hogy végig olvastad a lapom!

Milu válasza:
Töltsd ki a minta alapján, ezt zárom.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.