Max Thompson Fix&Drive jelentkezés![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ch4ri7ss

Újonc
2020. 07. 10.
7
8
Tatabánya
V2 karakter
Marcus Boerner
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ A barátaim főként Kaninak hívnak, nem régiben töltöttem 15. életévemet.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Nagyjából 2 hónappal ezelőtt, 5045 játszott percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Egyelőre még nem voltam, illetve nem is szándékozom. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ A covid helyzett miatt jelenleg itthon töltöm óráimat, ebből eredően sokat fennt tudnék lenni a szerveren, nagyjából 10 órát.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok! Krisz vagyok, 15. életévemet töltöttem nem régiben. Szüleimmel élek Tatabányán, immáron 10 éve. Jelenleg 8.-os vagyok, a későbbiekben szakács szakot szeretnék tanulni. Az MTA-val immáron 1 éve tevékenykedem, ami által kialakult a fő hobbimmá. Másod "állásban" FL stúdióval ütöm el a szabad óráimat, főként zene alapokat készítve. Egy barátkozú típusú ember vagyok, ebből fogva könnyen kijövök a többi társammal. A vírus helyzet előtt gyakran jártam ki barátokkal bandázni, sajnos az elrendelet miatt már nem nagyon kivitelezhető.


IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Max Thompson


Születési helye, ideje:
~ 1998, Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetemi végzetsség járműmérnöki ágon. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Egy barátom ajánlása alapján szeretnék erre az állásra jelentkezni, egy remek kis csapatot találva..~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Sziasztok! Max Thompson vagyok 23 éves Las Venturas-ban születtem. A családommal 2005-ben költöztem Los Santosba, majd pedig itt éltem elég sokáig. 5 év múlva vissza költöztem, majd azután vissza költöztem és azóta itt élek. Mostanában autókkal foglalkozom/szerelem őket, ezáltal elég sokat tudok az autókról. Minden álmom, hogy autószerelő legyek, épp ezért jelentkeztem ide, mert szerintem ez lenne a legmegfelelőbb hely. Régebben bányászgattam, de általában mindig kifolyt valami másra a pénzem. Tisztelet tudó kedves ember vagyok, és mindenkivel ki jövök. Bármiben segítek, hogyha megkérnek. Szeretek másoknak segíteni, akár pénzt ajándékozni kicsit szegényebb embereknek. Nekem sincs sok pénzem, de megélek. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.