Max T Taylor jelentezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joson H White

Újonc
2023. 06. 03.
23
8
V2 karakter
Max T Taylor
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dodi nak, 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2023.05-kezdtem játszani a MTA szervereken, játszot percem pedig,20161. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen,Teremészetesen hogy rendelekzem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ hát körül berül 1 nap 3-4 órátt,hétvégen pedig azt a 4-5 órát, igen tudtám teljesiteni hisz az kötelező. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Jozef Mogyoródinak hivnak,16 éves vagyok,szolvákiában éltem,de a szüleim gondolotak egyett,és ki költözünk austriában.A hobbim a foci,kosárlabda,szereltek szerelni.szoktam a szüleimnek segiteni a házi munkában is. és a szabadidőmben főként játszani szoktam. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Max T Taylor ~


Születési helye, ideje:
~ Loss Antos, See City, kórház,1994.01.20 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gymnázium éretségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert az egész családom szerelő volt és nekem is a véremben van a szerelés,és nagyons szeretem a csapatmunkát,szeretem a munka hangulatott ha vannak olyan munka társaim akik értik a viccet,és megszeretném mutattni a tehetségemet,hogy egy remek szerelő lenne válna belőlem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Hát.. értek az autókhoz az elektorinkához s a véremben van a szerelés,kölyök korom óta apukámmal szereltem az autókat és nem rég el hunyt,és be szeretném neki i bizonyitani hogy olyan fia van aki pont olyan mint ő a szerelésben.nagyon szeretnék be kerülni olyan munka helyere ahol meg tudnám mutatni a tehetségem,szeretném ha olyan munka körben dolgoznék ahol remek a hangulat, a munka társaim jó fejek velem és mindenkivel,szertem a csapatmunkát,és szertem azt láttni ha a munka erő csapatban tud dolgozni. ~

Aláírás:
Max T Taylor.
 
Utoljára szerkesztve:

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

Tisztelt jelentkező!
Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a csütörtöki nap folyamán (2023.09.07.) 17:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.