Max Rhodes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

plume

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
314
V4 karakter
Fred Marques
LV karakter
Frank Bubber
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Rhodes​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Maximilian​
A.4 Születés ideje: 11/07/1994​
A.5 Születés helye: Woodlands - Texas - 77354​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, SEPTO st. 4787​
A.8 Telefonszám: 38761146142​
A.9 E-mail cím: max2332@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[x] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[x] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Texas​
A látogatás intervalluma: 6/23/2015 — 3/1/2020​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[x] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[x] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az interneten olvastam egy hirdetést róla.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Olasz.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 18​
D.2 Neved/beceneved: Gergő​
D.3 Bemutatkozás: Gergőnek hívnak, Egerben élek és oda járok középiskolába is egyaránt. Körülbelül négy éve regisztráltam a SeeMTA v3 szerverére, ott tanultam meg RP-zni. Aktívan 2020 első felében kezdtem el LV-n játszani. Volt lehetőségem három frakció tagja lenni, ahol sok új barátot ismertem meg, és rengeteg RP tapasztalatot szereztem. Szabadidőmben szeretek biciklizni, sétálni. Időm van bőven az online oktatásnak köszönhetően, így elég aktív tudnék lenni. A szerveren töltött időm legnagyobb részét a frakciónak szentelném, azon kívül leginkább csak a farmommal foglalkozom. Én egy türelmes, barátságos személynek tartom magam, nem szokásom felidegesíteni magam játékokon. Nem tudnék olyan embert mondani a szerveren, akivel rosszban lennék, mindenkivel igyekszem megtalálni a közös nevezőt.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2017 nyarán regisztráltam a SeeMTA V3 szerverére, ott ismerkedtem meg az RP-vel.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018-ban regisztráltam, de aktívan 1 éve kezdtem el játszani. Azóta 67000+ játszott perccel rendelkezem.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Max Rhodes egy 23 éves Texas államban született férfi. Gyermekkora nagy részét apjával töltötte, aki megtanította őt vadászni, később ezt a hobbit sokáig űzte. Kitartó tulajdonságának köszönhetően, amit a fejébe vesz, azon addig dolgozik, amíg tökéletes munkát nem hagy a háta mögött. Az emberekkel tulajdonképpen kedves, de tud szigorú is lenni, ha kell. Max magabiztos és határozott kisugárzása előnyben részesítené egy esetlegesen agresszív civil személlyel szembeni sikeres közbelépését. Együtt érző, becsületes ember, aki korrekt módon tudja folytatni feladatait. Tud és szeret is csapatban dolgozni, kifejezetten társasági ember. Legtöbb problémára megtalálja a megoldást. Szórakozni, bulizni nem igazán jár, örömét a munkájában leli, ezáltal gondolhatják az emberek egy kicsit unalmasnak Max-et.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Régóta érdekel az USA rendvédelme, a való életben is foglalkoztat. A frakción belül van pár ismerősöm, akikkel volt alkalmam egy frakcióban lenni és örülnék ha ez folytatódna. Sok pozitív dolgot hallottam a frakcióról, tagokról.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Természetesen sok dologban különbözik, habár a céljuk egy. Védeni, őrizni az ország biztonságát. Az Egyesült Államokban sokan kihasználják, hogy legalizálhatnak különböző pisztolyokat önvédelem céljából, hisz mégis egy veszélyes államról beszélünk. A helyi rendőrtisztek egyik feladata a sok közül, hogy a nem bejelentett, esetlegesen engedélyezve tartott illegális tevékenységekre használt fegyvereket kiszűrje. Magyarországon emiatt kevésbé kell aggódni, mivel nem elterjedt fegyvert tartani a házban. Az amerikai rendőrtisztek jobban felszereltek, ide értem, hogy golyóálló mellényt viselnek egyenruhájuk alatt. Szükségük is van rá, mivel Amerikában rengeteg az agresszív ember, akik nem legális életet élnek. Akár egy egyszerű igazoltatásból is kialakulhat lövöldözés, emiatt fokozott óvatossággal zajlanak a közúti igazoltatások is. A két megkülönböztetett állománynak a felszereltségük sem egyforma. Amerikában elterjedt szolgálati fegyver a Barretta, és Smith & Wesson különböző típusai is, míg Magyarországon FÉG típusú fegyverek vannak jelen, de előfordul Glock-17 is. Felszerelésükhöz hozzá tartozik a szolgálati jármű. Hazánkban leginkább gépjárművekkel közlekednek, Amerikában elterjedt a hajóval való járőrszolgálat, helikopteres egységek, még lovas járőrök is léteznek. Szolgálati kutyáknál nincs különbség, a németjuhász kutyafajta erre a feladatra a legalkalmasabb.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
xY4pAdP.png

Mr. Rhodes,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
police_officer_II_Nasir_Bean.png
Police Officer II Nasir Bean​
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: MK3 és plume

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr. Rhodes,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: plume
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.