Max Higins jelentkezési lapja az SSCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DROGOS64

Újonc
2019. 01. 18.
21
10
V4 karakter
Nicky Iwanow
V2 karakter
Kimiko Trukhanov
See City Car Service jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Max Higins ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Tavaly Június óta és 13923 játszott percel rendelkezem.~

Hányas szintű vagy?
~ 17~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam még. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ IC: A San Andreas techinkusi egyetemen végeztem és gyakorolni szeretném azt a tudást amit ott az évek során elsajátítottam, szakmai tapasztalatom megfelelő
OOC: Szívesen kipróbálnék egy frakciót hogy fejlesszem magam a játék terén és hogy egy jó csapat tagja lehessek ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-4 óra főleg esti órákban ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Igen https://imgur.com/a/vrqHUwd ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Igen https://imgur.com/a/vrqHUwd ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Heló Artemisz vagyok de csak Bukónak szoktak becézni, 16 éves Légtechinkusnak tanulok. 2017 karácsonyán regisztráltam a V2re de csak Június környékén kezdtem el aktívan játszani. Hobbyjaim: szeretek motorozni kosarazni és MTA-ázni. Hamar tudok egy csapat oszlopos tagjává válni és megfelelni az adott elvárásoknak. Jó tulajdonságaim közé tartozik hogy alkalmazkodó vagyok másokhoz és könnyen megy az összedolgozás másokkal viszont néha türelmetlen vagyok de ezt próbálom a háttérbe szorítani. Köszönöm szépen hogy elolvastad a jelentkezésem!! ~

 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
1. A bannod nem látszik , de azt írtad igen?! (UCP képeken csak jail van)

2. 11db jaillal lehet esélytelen a dolog főleg mert az utolsó 3 az friss. 2018 decemberben 2db meg most januárba is van 1db. (OOC stílus , DM , forgalmas helyen rablás)

3. Ez egy OOC jelentkezési lap , az IC részt szerintem töröld ki a "Miért szeretnél a frakció tagja lenni" részből.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.