Max El Mirador jelentkezési lapja az SCCS cspatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
sccslogo-new-color.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Max El Mirador
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:130343
IC SZINT:51

KOROD: 19 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL:Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Cartel,LCN,Hells
TÁVOZÁSAID OKA: meg próbáltam a szerveren az illegális frakciókat most megszeretném a legál frakciókat is.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP:3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 akár 7 óra is.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:Bognár Dávid Richárdnak hívnak. 19 éves vagyok májusban végeztem az iskolával építőipari szakon. Komárom Esztergom megyei vagyok. Szerettek csapatban dolgozni, továbbá terhelhető is vagyok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Kiszeretném próbálni milyen szerelőnek lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincs


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
sccslogo-new-color.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.09.18. 19:30. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Gazdasági Igazgató
Charles Gatsby
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.